Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

Me to najizdi bez problemu.

otevru photo a tam otevru adresar hen a pockam az zezelena lcd , nikde v manualu nepisou ,ze se ma sjet az dolu.

Chodi me to odzacatku na poprve a stazeno primo ze stranek tvurce, a pouzivam dle jeho navodu na psp 3000 i psp 2006 z honkongu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Me to najizdi bez problemu.

otevru photo a tam otevru adresar hen a pockam az zezelena lcd , nikde v manualu nepisou ,ze se ma sjet az dolu.

Chodi me to odzacatku na poprve a stazeno primo ze stranek tvurce, a pouzivam dle jeho navodu na psp 3000 i psp 2006 z honkongu.

Mas pravdu, nemusi se sjizdet az dolu.. kdyz sjedete dolu, vetsinou display udela nejaky carky, ale kdyz cekate jentak tak je to cely zeleny.. Nevim co myslite tou miniaturou.. Proste tam mam obrazek jako slozka a v ni nejaky rozplacly vajicko :roll: To je vonco?? :?

Tak mám osvědšenej způsob...nejprve sem to udělal jak to napsal tekken a ted když mi to spadne, tak dám system settings a restore default setting,potom to udelam jak píše ice,počkam až se načte miniatura a potom vjedu dolů, A je to :) Většinou to víde na první nebo druhej pokus :)

Jo tak to ti rad verim.. taky jsem si stokrat myslel ze mam osvedcenej zpusob.. :roll: Najet na miniaturu, dat info a pockat az se zobrazi info o kapacite a pak to udelat dal..

Jinak doporucuju HB hru Guitar Star!!!

EDIT1: Jakou HB hru doporucujete vy

EDIT2: Asi jde opravdu o sikovne rucicky :) Momentalne jsem to zprovoznil 3x zasebou napoprve.. asi to chce cvik, mozna to je jen nahoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jste to četli ? Na foru od DAXE pisou že je to asi fake,tak nevím no

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2009050009

Jo.. uz to tu bylo na 4.21 .. je to starsi zalezitost, ale prislo se na to, ze to k exploitu nevede, ze to proste jen zasekne PSP.. Tady je to stejne - k exploitu to nepovede. Ne kazde zaseknuti PSP = moznost exploitace a HENu.. Ted to proste jen nekdo vytahl a samozrejme se z toho udelala medialni bomba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připravuje se chickHEN R3

novinky:

- XMB/Game Version Spoofing

- Photo menu redirections - Foto menu přesměrování

- Patch Playstation Network

- NandGuard

- System Settings/MAC Address Version Spoof

- VSH Menu

- Plugins

- High Memory per PSP 2000/3000

- Kompatibilita s některými moduly M33

shrnuti:

R3 bude umet proste vsecko jak CFW mimo ISO her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cool, takže pudou pluginy....a co je to high memory ?a vsh se taky bude hodit, a taky by mě zajímalo ten exploit 5.50 od wololo, co se z toho vyklube...

EDIT: prej to neni ani exlpoit, wololo s tim prej nemá nic společnýho, prej to je jen obyčenjen pád systému....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cool, takže pudou pluginy....a co je to high memory ?a vsh se taky bude hodit, a taky by mě zajímalo ten exploit 5.50 od wololo, co se z toho vyklube...

EDIT: prej to neni ani exlpoit, wololo s tim prej nemá nic společnýho, prej to je jen obyčenjen pád systému....

exploit v 5.50 byl fake, PSP jenom zamrzlo, ale nic z toho. High Memory to nevim :Dmožná, že bude rychlejší karta (jak má update 6 u 5.00m33), fakt ale nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

exploit v 5.50 byl fake' date=' PSP jenom zamrzlo, ale nic z toho. High Memory to nevim :Dmožná, že bude rychlejší karta (jak má update 6 u 5.00m33), fakt ale nevim[/quote']

jasi myslim že hight memory je že dokáže asi využít plně ramku ale nwm jiste jestli to má spojitost s tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cool, takže pudou pluginy....a co je to high memory ?a vsh se taky bude hodit, a taky by mě zajímalo ten exploit 5.50 od wololo, co se z toho vyklube...

EDIT: prej to neni ani exlpoit, wololo s tim prej nemá nic společnýho, prej to je jen obyčenjen pád systému....

High Memory je využití celé paměti RAM

žádný exploit na 5.50 není, je to jen zamrznutí a k žádnýmu exploitu to nevede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vysel programek ktery uz na ChickHEN R2 umi spustit pluginy. vubec sem to netestoval, ale vali to podle toho co ctu dobre...

psprx launcher v2 - download

- obsah raru nakopirovat na koren karty a pak spustit jako aplikaci...

hele pokud to pujde.. nemelo by slapat i tohle

Což takhle CSO/ISO loader for ChickHEN

teď vážně - našel jsem tohle http://www.izlesene.com/video/oyun-503-chickhen-iso-loader/912632

a pak tohle http://www.mcpsp.com/psp-haber-bulteni/10307-503-chickhen-iso-loader-made-wolcer-d.html

může to bejt fake (Turecky neumím) ale už jsem se prokousnul jejich registrací abych si to stáhnul

?? nevim nezkousel jsem.. ale mozny to je ne? kdyz je program na pluginy..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele pokud to pujde.. nemelo by slapat i tohle ?? nevim nezkousel jsem.. ale mozny to je ne? kdyz je program na pluginy..

- ted sem to procital... akorat na fatku jim to vali.

- ze slima to 2 krat udelalo cihlu (brick)

- na 3000 to netestovali ale vysledek bude stejny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: Proč nefunguje nedávno vydaný Crude iso loader... odpověď níže v topicu

void umeCoreInit() //Original UME Code

{

/* Note: the redirection of sceIoOpen and sceIoOpenAsync causes

the incompatibilities issues with runumd. To have runumd support,

delete those redirections */

// Redirect sceIoOpen

_sw(J_OPCODE | (((u32)(umeIoOpen) & 0x3FFFFFFF) >> 2), 0x8804d80c);

_sw(NOP_OPCODE, 0x8804d810);

// Redirect sceIoOpenAsync

_sw(J_OPCODE | (((u32)(umeIoOpenAsync) & 0x3FFFFFFF) >> 2), 0x8804d828);

_sw(NOP_OPCODE, 0x8804d82c);

// Redirect sceIoDevctl, the real thing

_sw(J_OPCODE | (((u32)(umeIoDevctl) & 0x3FFFFFFF) >> 2), 0x8804b944);

_sw(NOP_OPCODE, 0x8804b948);

isofd = -1;

}

void start_883e009c() //Crude ISO Code

{

MAKE_JUMP(0x8804D80C, start_883E0200);

_sw(0, 0x8804D810);

MAKE_JUMP(0x8804D828, start_883E0300);

_sw(0, 0x8804D82C);

MAKE_JUMP(0x8804B944, start_883E0400);

_sw(0, 0x8804B948);

_iso_fd = -1;

}

/*0x8804D80C == 0x8804d80c

Please, this will work on ChickHEN when the kernel hasn't changed from the 1.50 ERA

*/

source: http://pb.malloc.us/m1906cf6e

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- ted sem to procital... akorat na fatku jim to vali.

- ze slima to 2 krat udelalo cihlu (brick)

- na 3000 to netestovali ale vysledek bude stejny

+

http://www.dark-alex.org/forum/viewtopic.php?f=83&t=13871&start=10

Actually not from scratch…but from the earlier versions…our ISO loader juz needs to patch some memory locations..like LoaderCore, IoFileManager, IoOpen for some block access and finally IoDevCtl..so that iso loads fine…I might need some time to explore the PSP-3000 modules so that we can patch it right up..reading MIPS disassembly is a pain..

Dále ale píšou proč to nejspíš nepude nikdy spustit s tímto henem (ISO)

viz. můj předchozí post s kusem kódu, kde davee brání spuštění "883e009c" což jsem pochopil jako spouštění ISO her...... proto iso loader nejspíš nepude.

Momentálně bych být váma doufal v hen2 od někoho jiného nebo nějakou hombrew aplikaci, která dokáže emulovat fw (jako devhook) což nejspíš nepude kvůli nedecryptlýmu pre-ipl t88v3. Chce to zázrak a trošku trpělivosti x(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu