Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Sekají se v hrách videa


Tunings

Otázka

Čau všem,chci se zeptat jak je možné,že se mi u některých her sekají videa při hře? Hra je vždycky v pohodě,plynulá,ale jakmile je video,něaká sekvence,tak to seká a nedá se na to dívat,třeba u nového resistance,ale i u spoustu jiných her! Nechtělo by to novější frimware? Viz v podpisu:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) vsichni co sem odpovidali zacnou odepisovat jen do topiku, ve kterych maji radu ktera k necemu je

2) to co ste tady mlely o softwaru je kravina. soft na to nema vliv

3) chyba je absolutne jednoducha... koupil sis pomalou kartu a nebo mas nastaveny procesor ve hrach na nizky takt. (procesor se nastavuje kdyz si v menu a zmacknes tlacitko select tak v prvnim a druhem radku - nastav to na 333/166 a pokud to neprestane, tak je to pomalou kartou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja sem pridam postreh, na ktery jsem narazil pri prvnich pokusech - ehm - zalohovani UMD hry. A z velke casti se to tyka tohoto tematu.

- Po ripnuti UMD disku pres VSH menu (nastavena UMD mechanika, psp pripojeno k pc... copy) jsem testoval tuto zalohu na 15MB rychle karte (nofake) - plynulost a cela hra OK

- Bohuzel velikost me nutila hru zkompresovat, takze pres PSP ISO COMPRESOR jsem z ISO hry udelal pri kompresi 5 asi polovicni CSO

HRA BYLA NEHRATELNA CELA!!!

A to dokonce i pri tom nejvyssim taktu!

Takze se muze jednat jen o prekompresovani hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu