Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

afkrim-icq


asterix

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

normalne do /PSP/GAMEXXX za XXXdosad cislo tveho CFW (treba GAME340 nebo GAME352).. pokud mas verzi pro CFW jako mam treba ja :) pokud pro 1.5, tak do /PSP/GAME150 .. pokud nevis, zkus.. kdyz nepujde v jednom (treba nepujde wifi), tak dej do druheho - takovy problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám problém,mám psp 1000 3.71-3 , rozjedu na něm všechyn programy,hry jen nemůžu rozjet icq, mám jednbo před web.prohlížeč ale to je hrozně naprd. stahoval jsem snad všechny verze afikma jaké jsem jen našel a ani jedno mi prostě nejde, všude mi to po zadání údajů vytuhne u resolved, sresolvig,conection. je nějaké jiné schopné icq nebo může mi někdo poradit kde asi dělám chybu. díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám dotaz, pořád nemůžu rozjet afikam,už jsem zkoušel snad všechno. ted jsem si uvědomil kdykoliv jsem stáhnul afkina tak to bylo zabalené složka afkim, v něm byly 2 složky afkim a src, když do psp hodím ten první afkim který obsahuje ty 2 složky tak to v psp neotevřu,ale když tam hodím tu složku afkim ve složce afkim tak už mi to jede jen mi to vždycky vytuhne "resolving". má se někam nakopírovat i ta složka src ? snad to z toho pochopíte:o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám taky problém a nehcci zakládat novej topic, takže stáh sem si afkima 3.xx, mám 3,71 M33. Když ho pustím, tak se objeví černá obrazovka, a (někdy) po chvíli se to vráti do menu. Zkoušel sem i na 1,50 bylo to to samé, nebo se mi ukázal obrázek nějakejch zajíců a nic se nedělo, tka sem to vypnul....Budu rád, když mi někdo poradíte:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám taky problém a nehcci zakládat novej topic, takže stáh sem si afkima 3.xx, mám 3,71 M33. Když ho pustím, tak se objeví černá obrazovka, a (někdy) po chvíli se to vráti do menu. Zkoušel sem i na 1,50 bylo to to samé, nebo se mi ukázal obrázek nějakejch zajíců a nic se nedělo, tka sem to vypnul....Budu rád, když mi někdo poradíte:D

tak přesně to co se ti stalo na 3,71 m33 se me děje taky a někdy i hůř.Stáhl jsem ho snad už odevšad a nic.Jestli někdo víte kde stáhnou afkim ktrerý běži 3,71 m33-4 s kernelem 3,71 nebo 1,5 pls napíšte link.Dík.:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu