Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NHL 2009,O2 Extraliga online


mates4545

Recommended Posts

Zákládam nový topic,o naší nové online lize,chtěli bychom udělat online ligu v nhl 09 která by měla být zaměřena na O2 extraligu ledního hokeje.....takže se přihlašujte....zatím zde,později na nových stránkách které se právě připravujou a naleznete je zde

http://onlineliga.mujnovyweb.cz/

Napište,tým za který chcete hrát,Jméno Přijmení(Pokud byste nechtěli jméno tak jenom nick,

nick psn,icq

př.RI OKNA ZLÍN-Martin Petřík,psn-mates45,icq-453790999

Týmy-

1-RI OKNA ZLÍN-mates45

2-HC Slavia Praha-koli1980cz

3-HC Energie Karlovy Vary-Flashman-one

4-HC Sparta Praha-For_est-5

5-HC Moeller Pardubice-Mike55

6-HC Slovan Ústečtí Lvi-Petrfidelking

7-HC Lasselsberger Plzen-MikeM

8-Bílí Tigři Liberec-GameEs

9-HC MOUNTFIELD České Budějovice-Marr

10-HC Oceláři Třinec(Volný tým)

11-HC Znojemští Orli-Harvester27

12-HC Vítkovice Steel(Volný tým)

13-HC GEUS OKNA Kladno(Volný tým)

14-HC Litvínov-krystof94

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, myslím si že kvalitnější a stabilnější liga je tady www.ps3liga.webnode.cz Je tam NHL, O2ELH, ale i KZ2 Pro Evo a FIFA.

a k čemu to je když ta liga už jede???je fajn že někdo zaklada novou,protože čekat než nějaka skončí,to je celkem o ničem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co??? Jak v reálu? Normálně budeme hrát NHL 2009 ligu...co na tom nechápeš?

Asi nejsem tak zkušenej pařan nhl jako ty, ale ještě jsem online ligu nehrál takže nevím jestli se to bude hrát na kola jak v reálu nebo každý s každým nevím proto se ptám a pokud mě nejseš schopen odpovědět tak proč dáváš quote:roll::roll::roll::roll::roll::blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš si, že jsem zkušenej hráč NHL? Vubec..vím jen to, že v NHL se dá vytvořit jakákoliv liga online....jakmile se přihlásíš, přijde ti pozvánka do tvojeho účtu v NHL 09 a prostě potvrdíš přidáni k lize. Samozřejmě zápasy stanovíme my, což je rozpis, tabulky atd...to vše bude k vidění na stránkách, které zde zveřejníme, až se neplní kapacita ligy. Už zbývá jen pár míst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do té ligy se už přihlásit můžeš ted už je vytvořená Jmenuje se O2ELH přihlašovací heslo mam já jelikož jsem ligu vytovřil zatím co vím tak jsme tam já a mates45 tak kdo už se tam bude chtít registrovat a zahrát si případné přatelské utkání tak je to možné stačí mi jen napsat a jáá pomocí PM zašlu heslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

tak zatím pořád se nám nedaří doplnit a zaplnit bylé týmy. no snad se nám to povede jinak to budeme muset odpískat... nedávno jsem koukal do zpráv na svém psku a někteří mi poslaly svůj profil tak jestli by jste se mohli přihlásit a domluvíme se třeba na icq nebo přes mail, jinak všichni jste hráči nhl ka mám pro vás jednu nabídku našel jsem na netu nové sestavy ale vůbec se mi je nedaří dostat do nhlka nevím asi něco dělám špatně každopádně bych vás chtěl poprosit aby jste to kusily nebo aspon zkoukly o co se jedná tady je odkaz na stažení http://nhl09ps3.googlepages.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu