Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rapidshare vs. Czshare


kulis

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Rapidshare je legenda a problemy s platenim nemam... staci kreditka... a vsetko je hned na Rapide... na CZshare tak o 4 dni neskor... a presvedcit niekolko milionov uploaderov aby zmenili svoje Uploady na CZshare... to asi tazko... ja pouzivam Rapidshare spolu s Premium Accountom a je to skvele... nemozem si to vynachvalit... btw. mne Rapidshare bez PA taha 140kB/s a CZshare 2kB/s to znamena ze maju pomalu linku do zahranicia a kym sa dostanem na rad tak to trva aj hodinu... zato pri Rapidshare odpojim a pripojim pripojenie a taham dalej... RS Rulez....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
já mám stejně nejradší edisk :D u czshare ale nemám premium a tak se mi tam nidky nepovedlo nic stáhnout kvuli slotům,na rapidu musim uznat že aspon jde skoro vždy stáhnout bez problémů,to ale neznamneá že jsem pro rapid :)
edisk ma desnych 50 MB a moc douho to na nem nevydrzi 8)

Ale pravda, stahuje rychle...

K czshare - na premium mi jede nejrychleji ze VSECH (mam 1MB/bit -to znamena 130 kb/s)

Jak psal shadow je blby, ze novy hry sou na nem pozdeji :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já sem určitě pro czshare, myslím, že každý to kilčo na 15 gb najde a je to bez problémů a jede to rychle, mě to kolísá mezi 150 - 250 kb/s, takže si nestěžuju. Rapid sice jede taky stejně rychle, ale to čekání je strašné a premium mi přes kreditku přijde moc složité. Na czshare se prostě pošle jedna sms, což umí každý a stahuje se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to zuzkys - to tvoje kilco za 15gb - na rapidu mas 15gb na 5dni tzn za mesic zaplatis cca 157kc za 60gb coz je rozdil jenom 57kc ale taky 45gb! coz je velkej rozdil. a na rapidu je toho vic nez na ceskych serverech

Hezky! Zvlast pro lidi s limitem 10 GB jako ja :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to zuzkys - to tvoje kilco za 15gb - na rapidu mas 15gb na 5dni tzn za mesic zaplatis cca 157kc za 60gb coz je rozdil jenom 57kc ale taky 45gb! coz je velkej rozdil. a na rapidu je toho vic nez na ceskych serverech

Hezky! Zvlast pro lidi s limitem 10 GB jako ja :lol:

presne taky mam limit 10GB :( vydrzi jenom dva tydny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No podle mě uploadovací službu dělají uploady, který na ní jsou a těch bude vždycky víc na rapidu, už jenom protože je to mezinárodní.A navíc z rapidu jde stahoat vždycky i bez premium, z czshare ne.Když už chci něco rychle uploadnout tak na edisk, tak alspoň vím, že se to povede stáhnout každému....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rapidshare nikdy... Nemam kartu takže si acc nezaplatím Navíc mam to jenom na měsíc a s limitem 12 GB toho moc nedokážu . Na Czshare pohodička 15 Gb na dobu neurčenou platim smskou a jede to full rychlosti. Hra co ma 10 části na RS nemá smysl 10x 120 minut= strašně dlouha doba než něco stáhnu a ještě mi to bez acc jede polovinu rychlosti což se rovná tak 100Kb/s A torenty mi stahujou max 20 Kb/s Zkustim ten Bitspirit

ALe prost CZSHARE.COM is the best

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to zuzkys - to tvoje kilco za 15gb - na rapidu mas 15gb na 5dni tzn za mesic zaplatis cca 157kc za 60gb coz je rozdil jenom 57kc ale taky 45gb! coz je velkej rozdil. a na rapidu je toho vic nez na ceskych serverech

Ano, já ti to neberu, ale podle mě je czshare mnohem dostupnější díky sms a pokud máš omezený net na download, tak je czshare mnohem lepší, protože je na množství a ne na dny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to dost vyrovnaný bych řek...z rapidu se dá rozumně sosat jenom s premium acc a ne každej má kreditku takže asi tak...a czshare je zas fajn že má ty sms platby a kromě výpadků v poslední době mě to vždy sosalo tak kolem 1500 - 2000 kb/s takže spokojenost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je to dost vyrovnaný bych řek...z rapidu se dá rozumně sosat jenom s premium acc a ne každej má kreditku takže asi tak...a czshare je zas fajn že má ty sms platby a kromě výpadků v poslední době mě to vždy sosalo tak kolem 1500 - 2000 kb/s takže spokojenost..

Czshare mam rad....jenze ty vypadky :roll: posledni dobou je casto ..... mam objednany PA na RS.com s jednim typkem na 3 mesice (teda na 4, mam v planu neco nauploadovat :D ) a czshare upload pojede dal ;) ....uvidim

Ono kdyby mel CZS dobre linky do zahranici, vyresene vypadky, tak je to TOP server :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Z tehlech dvou rozhodne rapid, ackoliv je pro me nepouzitelnej. Rozhodne nejlepsi uploader je pro me typek z pspisa, zadnej rapid, nevim co to je, ale 1 gb hru rozdelenou na 5 casti stahuju par minut, da se stahovat vsech pet casti najednou a rychlost sem mel i prez 1000 kb/s, myslel sem ze je to sen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu