Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Techportal.eu


^ToMmY^

Recommended Posts

Chci vám představit webovou stránku ohledně techniky najdete tam 4 sekcí a to : PC, Mobily, Herní Konzole, Apple + forum .... Jedeme na hostingu od rixe kterému chcí tímto poděkovat a pochválit jeho bezproblémový chod serveru . Dost bylo řečí

www.techportal.eu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to, že to běží na PHP-Fusion je to dost pěkný :) Jen pár menších připomínek - v Opeře se mi nezobrazují obrázky u těch Google transalatů a udělejte klikací logo. A je trochu zvláštní, že se aspoň úryvek posledních článků nezobrazuje na hlavní straně. Do článků dávejte obrázky, takhle to vypadá strašně suše. Přijde mi trochu divný, že pro napsání komentáře musím být přihlášený, rozhodně se mi kvůli jednomu komentáři nebude chtít se registrovat. A tohle už je taková drobnost, ale přece - ten řádek pod logem, který začíná odkazem na Domů, strašně moc vypadá jako drobénková navigace a docela mě to zmátlo.

Teď už jen psát kvalitní články, přece jen je to dost konkurenční obor a přeju vám hodně štěstí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to, že to běží na PHP-Fusion je to dost pěkný :) Jen pár menších připomínek - v Opeře se mi nezobrazují obrázky u těch Google transalatů a udělejte klikací logo. A je trochu zvláštní, že se aspoň úryvek posledních článků nezobrazuje na hlavní straně. Do článků dávejte obrázky, takhle to vypadá strašně suše. Přijde mi trochu divný, že pro napsání komentáře musím být přihlášený, rozhodně se mi kvůli jednomu komentáři nebude chtít se registrovat. A tohle už je taková drobnost, ale přece - ten řádek pod logem, který začíná odkazem na Domů, strašně moc vypadá jako drobénková navigace a docela mě to zmátlo.

Teď už jen psát kvalitní články, přece jen je to dost konkurenční obor a přeju vám hodně štěstí :)

Dost díky za tenhle příspěvek na operu jsme zapoměli pokusíme se spravit každopádně díky !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte tuto zpravu jako refresh... Rád bych upozornil na již přidávající se články sice pomalu ale přídávají a stále jsou některá místa volná. Taky bych rád poděkoval všem co navštívili stránku a budou jí navštěvovat dále již dnes nebo zítra napíše Ni3Le první tutoriál pro začátečníky v programování tento tutorial by mel byt jeden velky seriál ohledně C+ a tut napíše každé tři dny :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu