Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash PSP pomocí ChickHEN bez Pandory


tekken90

Recommended Posts

Po flashnutí desky se mi psp vyplo a nemohu ho zapnout. Firmware mám 5.03.

Prosím pomozte

Pokud nejde zapnout ani bez baterky a karty v PSP, tak jedině zkusit PB

do teďka jsem měl zato, že mám neflashnutelné PSP -> ta-088v3, páč když jsem PSP dostal tak byl zálkadní firmware 4.01 ale v tom identu mi to píše, že mám TA-088v1/2 a hellcat sem taky spustil, takže to pude flashnout?

Ano, půjde flashnout..

To radeji zkus pres pandoru, jestli si nejsi jisty.

4.01 se tusim pres network update, ani pres EBOOT.PBP nevydal, byl pouze primo predinstalovan a neni znamo, ze by nejake PSP s 4.01 od zakladu melo jinou desku, nez TA-088v3..

Nejjistejsi to budes mit, kdyz to zkusis pres pandoru, pokud to nepujde, tak mas TA-088v3 a nic se nestane. Pokud to udelas pres Hellcat a bude to umyl (a mas TA-088v3), tak budes mit neopravitelnej brick... Takze..

WTF ? Vždyť 4.01 vyšlo jako EBOOT, vždyť je i CFW :blink: a s 4.01 (a 4.05 ?) se prodávaly PSP s deskou TA-090

a cos flashoval? pokud pouzils recovery flasher a cfw nahral pres neho, tak mas po psp

Recovery flasher dovolí flash CFW pouze pokud má PSP flashnutelnou desku, takže by šel unbrick přes PB

Ahoj, mám psp s fw 3.95, možná mělo i menší, když bylo koupeno, takže by tam měla být flashnutelná deska, že? Nemám teď možnost si od někoho vypůjčit PB, takže si myslím, že tato možnost by mohla být jednodušší a taky je dost bezpečná. Když tedy flashnu PSP pomocí chickHENu na CFW 5.00, tak to bude běžet naprosto normálně a ten flash zůstane na pořád, jo?

Díky za odpověď;)

Ano :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mám otázku. mám psp 3004 fw 4.20. když budu chtít nainstalovat chickHEN, tak musim updatovat na fw 5.03. půjde mi ale potom takhle flashnout deska, když se v závěru návodu píše že máme 5.00 M33-6? a když vypnu psp (ne do spánku), tak tím se hack nezruší? je vůbec výhodné takhle flashout desku nebo je postačí instalace gen-B? a půjde mi vůbec takhle falshnout deska, když sem ho koupil minulej týden(cca. 19.11.09)?

děkuju mockrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu