Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash PSP pomocí ChickHEN bez Pandory


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
Ajaj.. no ChickHEN zkousim dat do psp uz jeden den, za ten jeden den se mi to povedlo jednou a nechte mi spadlo na zem takze se vyplo, a chickHEN fuc... Nemate nejaky dobry tip jak to udelat na prvni pokus?

kdyby si nebyl linej a prosel si tohle tema, tak tu najdes donekonecna napsane, ze je nejlepsi karta s malou kapacitou, kdyz das restore default seting, nebo naformatuj kartu !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Dělal sem flash pro PSP 3000 přes GEN-B 5.03 a v pohodě. Ted sem dostal do ruky FAT 1000 a GEN na tom nespustím. Tak sem vyzkoušel tohle všechno sem udělal podle návodu a mám CFW 5.00M33-6 ale vubec nevím jak na tom spustit ISO hry vubec mi to na kartě žádnou nenajde i když přes VSH dám UMD ISO MODE na M33 driver. Nevíte co mám udělat aby na tom šli ISO hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat jaká je šance že se mi moje psp 1004 fw 2.50 rozbije nebo se s ním něco stane přitomhle postupu od upgradu na 5.03 až po flashnutí přes ChickHEN bez pandory...děkuju rád bych to zkusil ale bojím se že se mi něco podělá a slyšel sem že se to psp může timhle uplně oddělat a už ho můžete zahodit tak se radsi ptám díky moc za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat jaká je šance že se mi moje psp 1004 fw 2.50 rozbije nebo se s ním něco stane přitomhle postupu od upgradu na 5.03 až po flashnutí přes ChickHEN bez pandory...děkuju rád bych to zkusil ale bojím se že se mi něco podělá a slyšel sem že se to psp může timhle uplně oddělat a už ho můžete zahodit tak se radsi ptám díky moc za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu