Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tony Hawk Ride


sk8ers

Recommended Posts

Čau většina z vás už asi někde na netu četla že má vyjít novej tony,četl jsem že hra bude přepracovana;).zatim ještě nejake přesnější info není ale jak bude budu vás informovat.jsem na to docela zvědavej....zajímaly by mne vaše názory

Edit:

Tak sem se dozvěděl zase nějaké nové informace z internetu ohledně nového Tonyho hawka....

Takže hra se bude jmenovat Tony Hawks:ride

Mněla by vyjít na konzole:Nintendo Wii,Playstation 3 a hlavně na XBOX 360

Hra se nebude ovládat klasickým controllerem ale speciální ,,skate deskou''

Podlě mně to bude docela nářez.....tady je 21 minutový video o novým TH http://www.gametrailers.com/gametrailerstv_player.php?ep=59 thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj slysel sem ze chtel tonyjho upe prepracovat(nedivim se, prece jenom to byla az moc arkada,zpocatku zabavna,ale jakmile nastoupila hra EA Skate,nemel tonda nejmensi sanci),ale nevim nevim jak to dopadne,snad bude konkurovat aspon trchu hře od EA:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj slysel sem ze chtel tonyjho upe prepracovat(nedivim se, prece jenom to byla az moc arkada,zpocatku zabavna,ale jakmile nastoupila hra EA Skate,nemel tonda nejmensi sanci),ale nevim nevim jak to dopadne,snad bude konkurovat aspon trchu hře od EA:)

V tomhle stebou fakt souhlasim ale kdo na Skatu jezdí..zahraje si i tonyho;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych přispěl ,já jako zásadní odpůrce SKATE ,jelikož si chci na xboxu zahrát a ne jen třískat s joystickem a měsíc se učit tu hru ovládat abych to vůbec zvládl na náké lepší urovni ,tak preferuji zásadně Tony Hawka.Je mi jedno jestli je to nechutně nereálný,je to hra a hraje se parádně.

Je pravda že díl od dílu horší ,ale mě se např. Tony Hawk - Proving Ground i Project 8 hrál moc dobře.....bohužel si myslím že takového Tonyho dvojku už asi nikdo nepřekoná.Co bych byl dal za Tony Hawka 2 v dnešní grafice ,doufám že autoři nelžou a bude ten nový Tony opravdu návrat ke kořenům jsem na to moc zvědavý už aby tu byly náké přesnější informace ,nejlépe náký ten gamplay :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych přispěl ,já jako zásadní odpůrce SKATE ,jelikož si chci na xboxu zahrát a ne jen třískat s joystickem a měsíc se učit tu hru ovládat abych to vůbec zvládl na náké lepší urovni ,tak preferuji zásadně Tony Hawka.Je mi jedno jestli je to nechutně nereálný,je to hra a hraje se parádně.

Je pravda že díl od dílu horší ,ale mě se např. Tony Hawk - Proving Ground i Project 8 hrál moc dobře.....bohužel si myslím že takového Tonyho dvojku už asi nikdo nepřekoná.Co bych byl dal za Tony Hawka 2 v dnešní grafice ,doufám že autoři nelžou a bude ten nový Tony opravdu návrat ke kořenům jsem na to moc zvědavý už aby tu byly náké přesnější informace ,nejlépe náký ten gamplay :)

Přesně tak skate není špatný, ale prostě to ovládání je na 2 věci a taky mám radši Tondu kde vím přesně co se jak dělá a neulomím si u toho analogy: Tony 2 v dnešní grafice to by byla paráda.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tony Hawk bych rekl takhle je to moc jednoduchy kickflip je x+sipka doleva atd na Ea Skate je to tou magickou packou RS a to uz je slozitejsi teda kickflip zvladne kazdy ale ostatni uz sou fakt moc tezky i kdyz sem nikdy nedohral a nedohraju EA skate tak me to proste bavi pro to to mam ale Tony je Nejvic dobrej na Multiplayer s kamaradama TONY multiplayer 4ever

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit:

Tak sem se dozvěděl zase nějaké nové informace z internetu ohledně nového Tonyho hawka....

Takže hra se bude jmenovat Tony Hawks:ride

Mněla by vyjít na konzole:Nintendo Wii,Playstation 3 a hlavně na XBOX 360

Hra se nebude ovládat klasickým controllerem ale speciální ,,skate deskou''

Podlě mně to bude docela nářez.....tady je 21 minutový video o novým TH http://www.gametrailers.com/gametrai...ayer.php?ep=59 thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový Guitar Hero v podobě Tony Hawka

No tak to teda nevim jestli todle je nějak podobný GH.......

jo dobrý ... ale až to nějakej metrákovej borec rošlápne , nebo si tam někdo skřápně prsty ...

Njn tak nějakej metrákovej borec si to asi holt nepořídí......asi jsi myslel skřípne prsty(no to je jedno) nevim jako proč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud to celkem nepřesáhne cenu 3000 tak kupuju... vypadato mazacky...sice grafika na nic :cheesygrin: ale bude to reálnější žádný mega comba...

(a jestli tak za dlooohou dobu nez se to nekdo nauci)

a rekl bych ze pozitkem to bude realnejsi nez SKATE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to teda nevim jestli todle je nějak podobný GH.......

Njn tak nějakej metrákovej borec si to asi holt nepořídí......asi jsi myslel skřípne prsty(no to je jedno) nevim jako proč

jo myslel sem skřípnut prsty ... ale sem to blbě pochopil - na tom se ollie dělat nemusí , jenom na to dupneš nebo co ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim me se to teda nelibi... Ty triky na chodniku jak dou videt, proste zadny pohyb tela najednou mu vzlitne board a ten se rotuje a otaci a zase na nej dopadne/ ve skate vidis jak se mu prohnou nohy a opre se do toho aby ji poradne vyhodil, jedinny dobry asi bude ta deska jako controller, ale ta bude pekne draha... no nevim, proste tony je nepovedena arkada zatimco skate je realne pusobici arkada ktera je povedena... to je muj nazor....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po shlédnutí toho videa pár příspěvků nad mým si myslim že to bude totální propadák za hodně pěnez.To že se na tom jenom zatváří a malej tonda na obrazovce udělá gymnast plant to mi přijde ujetý a přesně toho jsem se bál. Pozice Tonyho a Skate je prostě jasně daná kdo chce arkádu a zběsilost sáhne po Tonym kdo si chce užít reálný, těžký skejtování sáhne po Skate. Na druhou stranu je jasný, že se THQ už prostě nechce vyrábět (asi 11 někde jsem četl) úplně stejnou hru akorát v jinym městě a možná s jinym příběhem kterej byl stejně k ničemu. Tony Hawk 2 byl je a bude fenomén nikdy a ničím nepřekonaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu