Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tony Hawk Ride


sk8ers

Recommended Posts

Máte pravdu teďka už to dělaj Activision ale dřív to dělali THQ ne?

4 Jakubgaluszka : já se přeci s nikým nehádám. Je to topic o hře tak sem jenom napsal můj názor. Sem tu novej a ještě na mě nemáte názor ale časem poznáte, že se nehádám. Proti gustu žádný dišputát jak se říká :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně jasně už tomu rozumim. Já se s nikým nebudu hádat o tom jestli je lepší todlě než tamto. To je opravdu věc názoru a myslím že inteligentní lidi to chápou a nesnaží se vnutit svůj názor. Už se těšim až budu mít 4 měsíce volno a budu mít v klidu čas si udělat svůj názor na hry co mě zajímaj. No teďka už jen aby to ve středu vyšlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No je pravda, že jsem čekal cenu o něco vyšší (+3000Kč). Cena není nijak obvzláště vysoká když se za normální hru platí někdy i 1700. Stejně bych byl ale radši kdyby ten skejt prodavali i zvlášť třeba za těch 500 - 700.

2 Jakubgaluszka: Jestli to A? měla být otázka tak odpověď je že jsem to udělal a už od čtvrtka pařím na xboxu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je pravda, že jsem čekal cenu o něco vyšší (+3000Kč). Cena není nijak obvzláště vysoká když se za normální hru platí někdy i 1700. Stejně bych byl ale radši kdyby ten skejt prodavali i zvlášť třeba za těch 500 - 700.

2 Jakubgaluszka: Jestli to A? měla být otázka tak odpověď je že jsem to udělal a už od čtvrtka pařím na xboxu :)

jen sem nechapal s cim to souviselo

3FF3CT ta deska nestojí 2500 to je i stou hrou

a skákat se na tom dá kdyby si viděl to video...a navíc je s tvrdýho plastu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud to nekdo takhle prevadi ze to stoji 120 dolaru tak se pripravte ze u nas to nebude stat nikdy 2200 Kc pripravte se na ceny lehce mozna i tezce prevysujici hranici 3000 Kc

nerekl bych,mozna o neco vic tak 2500 vic ne...vetsinou to dost odpovida...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hra+board=2500kč (cca)

ale on se ti nezlomí:roll:

to je dost pevný když si viděl tony hawk=cca80kg skákal na tom a v pohodě...

max to rozbití(ale to půjde nějak opravit popřípadě to budou potom prodávat zvlášť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu