Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Windows dotaz


Pooky

Recommended Posts

S jednim licencnim cislem to muzes mit na dvou kompech, pokud mas home, tak ale ne zaroven a pokud mas OEM, tak nijak. Ale i s OEM to lze vyresit - nalepka se da prelepit na jiny komp a az ti to bude hlasit chybu pri pokusu o aktivaci, zavolas jim na tu zakaznickou linku, reknes, ze ti to jede jen na jednom kompu a ze jsi jen dokupoval nejaky HW a provadel reinstalaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak rikal anonymous to by slo zavolat tam s timhle problemem ale jinak bych ti doporucoval si stahnout z netu novej windows treba jakej mas ted ale z warez´ten ti pude na kolik pc ces ja mam windows stahlej je to xp profesional a jede mi doma na trech pc a aktualizace bez problemu vsechno stahuju nomal jede jako ofic.takze bych ti doporucil stahni si kdyztak z warez novej..:roll::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no 32bit podporuje nejvíce jen 3gb operační paměti

64bit podporuje tuším až 6gb ?!

radši sáhni po 64 bit verzi je lepší pokud máš 4gb paměti

jinak u Windows 7 mi jelo uplně všechno na co si vzpomenu i třeba hra Land of Dead která na vistě nejela doporučuji je svižnější a snad milionkrát lepší než vista či xp

/jediné co nejelo bylo Daemon Tools ale v pohodě nahrazeno PowerISO, možná že už to je opraveno u verze RC.. nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja s vistou/xpčkem 64bit žádné problémy neměl a zaznamenal jsem spíše nárust výkonu oproti 32bit jediné u čeho jsem málem udělal sebevraždu bylo hledání service packu jinak to bylo v poho

a ještě jsem si pár programů musel odpustit (32 bit only :blink:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslel ze na GTA 4 je potreba 64bit :D

Koukal sem Windows 7 RC bohuzel neni cz asi sahnu po profesionalech.

Kolik Ti je, ze neumis anglicky slovicka jako File/Edit/Start/Shutdown...?

to Em3r, prave odpusteni si nekterych programu (32bitovych) se da take povazovat za problem/chybu, ktera dosti lidem muze vadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je pravda ze windows 7 je good ale na co si ho budes ted stahovat kdyz stejne urcite budes chtit fianl az vyjde na konci roku ale v tvim pripade bych sel do windows 7 stejne tam musis hodit do toho noveho pc nake windowsy tak bych bral wiondows 7 RC a potom si stahni az bude final verzi to uz bude v cestine ale treba mne by se to neviplatilo aspon si to myslim ted stahnu seven nainstaluju budu to mit pul roku a potom stahovat znova a znova vsechno instalovat to pockam u xp a stahnu si az ke konci roku az finalni verzi ale rikam TY SI STAHNI WINDOWS 7 rC PREX WAREZ.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S jednim licencnim cislem to muzes mit na dvou kompech, pokud mas home, tak ale ne zaroven a pokud mas OEM, tak nijak. Ale i s OEM to lze vyresit - nalepka se da prelepit na jiny komp a az ti to bude hlasit chybu pri pokusu o aktivaci, zavolas jim na tu zakaznickou linku, reknes, ze ti to jede jen na jednom kompu a ze jsi jen dokupoval nejaky HW a provadel reinstalaci.

cau hele nejak to moc nechapu..jak poznam ze mam OEM verzi?mam na stitku napsano OEM software...ale mam XP home na dvou kompech a de to v pohode na obou dvou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti na obou bezi z jednoho product key? V tom pripade jsis prave krasne zneplatnil tvou licensi a muzes jet klidne na warezu, protoze kdyby k tobe prisla CPU, tak to berou stejne jako ilegalni (porusil jsi licencni podminky).

OEM license se vztahuje pouze k jednomu jedinemu PC, posmel jeste je, kdyz si to prehodis na jiny komp.. To se jeste uhraje a nikdo to moc neresi, ale jet z OEM Home na dvou PC :D lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Cus mam takovy dotaz po dlouhe dobe Dostal sem od strejdy Windows Vista Unlimate a ku podivu (mel sem Windows Professional 64bit SP3) se mi dost libi.Sezraly o neco vic pameni ale PC je nejrychlejsi co sem kdy videl,a jsou dost jednoduche a zatim po 2 tydnech pouzivani zadny problem.Chtel bych vedet vas nazor Ohledne Visty Unlimate dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazor? Stejny jako na Visty celkove. Zbytecne ubiraj vykon.. Jestlize jsou pro tebe Visty rychle, nainstaluj si ciste Win 7 RC, popr. cistou instalaci Windows XP a budes koukat, jak to lita..

Navic na XPckach/7ckach pojedou i aplikace lepe, nez na Vistach (protoze na ne zbyde vice volnych HW prostredku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu