Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Jestli je to starší xbox a hrálo se na něm bez instalace her na HDD , tak odchází mechanika xboxu . Nebo slabě vypáleným DVDčkem mechanikou PC .

Tak si mám teda rovnou koupit novou mechaniku? A jak je to s výměnou? Zvládnu ta jako laik sám? A jaká je cena?

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak si mám teda rovnou koupit novou mechaniku? A jak je to s výměnou? Zvládnu ta jako laik sám? A jaká je cena?

Díky za odpověď.

Nejspíš to jako lajk nezvládneš :) . Tady na fóru někteří lidé dělají výměnu mechaniky za rozumný peníz tak se zkus s nima domluvit :) .

//: ještě by si jí mohl seřídit :) to někdy pomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kamarád měl ten samý problém - mechaniku nechal vyčistit a seřídit v Chomutově a už zase mu to funguje normálně . Někdy se to povede , ale ten zloděj , co mu to dělal si za to vzal 800 Kč !!! Jinak nová mechanika stojí asi 1000 Kč - někdy seženeš na AUKRU levněji , ale musí se znova flashnout .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám problém. Když zapnu xbox tak mi nenaskočí ani obraz ani zvuk. Jen to napíše žádný signál. V jiné sekci tady mi řikali že by to mohl být rrod ale mně nesvítěj diody červeně. Nevíte někdo co by to tedy mělo být a jestli se to dá nějak opravit? Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Trochu divny kdyz pisou ze S ma jen zelenou diodu :D

Tahle informace už byla dávno vyvrácena. Nový Xbox 360 neobsahuje pouze zelené diody.

Mám problém. Když zapnu xbox tak mi nenaskočí ani obraz ani zvuk. Jen to napíše žádný signál. V jiné sekci tady mi řikali že by to mohl být rrod ale mně nesvítěj diody červeně. Nevíte někdo co by to tedy mělo být a jestli se to dá nějak opravit? Díky za info.

Co takhle zkusit jiný kabel, či jiný televizor / monitor? A přesvědčit se tak, zda je opravdu chyba v Xbox 360 nebo ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tahle informace už byla dávno vyvrácena. Nový Xbox 360 neobsahuje pouze zelené diody.

A jakto ze ma i cerveny,kdyz se skoro vsude pise,ze uz nehrozej? Vsude je totiz neco jinyho,nasel sem i clanek,kde se pise,ze se 3RROD rozsvitej 1 cloveku ze 100,tak to si pak asi clovek muze vybrat co je pravda a co ne :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim mam podobny problem jako David007 mozna se to uz nebude resit ale skusim to.Takze vlozim disk do xboxu a xko vubec nereaguje ze tam nejaky disk je zkousel jsem jak originalky tak i palenky normlanie mi sviti zelena dioda zkousel sem to i vickrat zapnout i vypnout ale porad nic a pritom mam xko necely rok co ztim?? diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim mam podobny problem jako David007 mozna se to uz nebude resit ale skusim to.Takze vlozim disk do xboxu a xko vubec nereaguje ze tam nejaky disk je zkousel jsem jak originalky tak i palenky normlanie mi sviti zelena dioda zkousel sem to i vickrat zapnout i vypnout ale porad nic a pritom mam xko necely rok co ztim?? diky za odpoved

Ahoj, napiš mi pm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravím,

při hrách se mi začaly objevovat chyby v texturách a takové jakoby černé pruhy. Mám starou verzi xboxu, myslel jsem že jde o přehřívání, ale ani po vychladnutí to není lepší. Vypadá to, že se to dokonce časem zhoršuje. Víte někdo o co jde? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj, xbox mám asi týden, ale ne nový, jelo to v klidu, ale včera jsem ho umístil do PC stolu, ale místa kolem bylo dost, nainstaloval jsem nějaký hry na hdd, vše ok. Dnes pustím hru a cca po 5 minutách se totálně rozjedou větráky na plný koule a spadne to a signalizuje 2 červený diody. zapnout to po tom sice jde, ale hrát se nedá.. je to totálně v pr*eli nebo se to dá řešit? díky chlapi za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj, xbox mám asi týden, ale ne nový, jelo to v klidu, ale včera jsem ho umístil do PC stolu, ale místa kolem bylo dost, nainstaloval jsem nějaký hry na hdd, vše ok. Dnes pustím hru a cca po 5 minutách se totálně rozjedou větráky na plný koule a spadne to a signalizuje 2 červený diody. zapnout to po tom sice jde, ale hrát se nedá.. je to totálně v pr*eli nebo se to dá řešit? díky chlapi za odpověď

No jo no, zavařil si ho co na to říci. Řešit se to dá ale jen dočasně. Nejlepším řešením je reklamace, tedy v pripade, ze je jeste v zaruce, nema flash (to je risk) a je v pohode zarucni plomba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu