Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

A nestává se takhle poměrně často, že někomu reballneš jeden čip a on mu za chvíli popraská cín pod dalším?

Reflow - pokud ho někdo nedělá horkovzdušnou pistolí doma na stolku - vydrží rok (u PS3, kde se YLOD vrací častějc).

OT: Nepřemýšlel si o reballu PS3 (RSX)? V ČR nevím o nikom, kdo by to prováděl (všechny servisy dělaj akorát reflow ... a berou si za to dva litry).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nevím jestli to patri do tehle mistnosti, ale mam problem se spustenim starsich her na xbox. mam arcade, jasper. Nedavno jsem si nechal udelat flash, vsechny nove hry jedou v pohode, ale zkousel jsem Maxe Payna 2 a GTA SA a hlasi mi to, ze muj xbox nejak nepodporuje tyhle hry, ze mam jit pro info na xbox.com/games a neco o verzi 1.0 prosím o radu. děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nevím jestli to patri do tehle mistnosti, ale mam problem se spustenim starsich her na xbox. mam arcade, jasper. Nedavno jsem si nechal udelat flash, vsechny nove hry jedou v pohode, ale zkousel jsem Maxe Payna 2 a GTA SA a hlasi mi to, ze muj xbox nejak nepodporuje tyhle hry, ze mam jit pro info na xbox.com/games a neco o verzi 1.0 prosím o radu. děkuji za odpověď

Obě dvě hry jsou z xbox1 . Musí již být upravené pro xbox360 a vypálené také na DVD + R DL . Na jejich spuštění musíš mít nainstalovaný na HDD EMULÁTOR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám dotaz, který tady asi moc nepatří, ale doufám, že mi někdo bude schopen poradit.

potřeboval bych nějaky audio přepínač, který by mi umožnil přepínat signál jak z xboxu tak z pc do sluchatek nebo repra. takže asi prepinac 2 vstupnich signalu na 2 vystupy a aby se to jeste krizilo.

pc---------- ---------repro

.................X

xbox-------- ---------sluchatka

diky moc za rady. Leny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, tak dneska sem updatoval DASH a vše ok, a po minutě v menu se to seklo a od té doby blikají 3 kontrolky červeně. to je asi v prdeli, chápu to dobře?

Asi dobre to nie je :lol:

Zaklad pri elektronikach ked sa vyskytne nejaky problem, je vytiahnut z elektriny, kable pekne na doraz atd. potom zapnut a uvidi sa...ked je potom konzola zapnuta, tak ako svieti napajaci zdroj? http://support.microsoft.com/kb/906101/sk?sd=xbox

http://live.xbox.com/sk-SK/SiteSearch/Search?q=indikator

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

už jsem si to pozjistil, svítí tři kontrolky, jedna vpravo nahoře ne (tuším dvojka)

a když držím bílý tlačítko + eject tak to hlásí 4114 = 0110 = E20 = nějaká vada ram nebo co,

ale chápete někdo proč se to stalo hned po updatu DASHE?????????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nejaka rada jak opravit tri červená světla?? pár lidí mi poslalo vodkaz na youtubu jak a co zkusit ale povedlo se to uz nekomu?? případně odkaz na někoho kdo by to byl ochoten zkusit zpravit?? dík

přehřáty to neni pač se to zapnul po 24 hodinách stalo se mi to uz včera ale po vypnutí a zapnutí to bylo zase ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím.

Mám zhruba 2 týdny starý Xbox360 (Jasper)... až do včerejška jel úplně normálně... ale včera se mi začali sekat hry.. třeba ve Forze mi načítali později nabídky... a FIFA 11 se mi dokonce sekla úplně a musel jsem vypnout xko na xku :D (přes ten čudlík.. na ovladači to nešlo). Sekat se to začlo už tak po 1,5hodině hraní. Při tom třeba ještě ve středu jsem hrál FIFU- 3 hodiny vkuse a žádné sekání... všechno v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím.

Mám zhruba 2 týdny starý Xbox360 (Jasper)... až do včerejška jel úplně normálně... ale včera se mi začali sekat hry.. třeba ve Forze mi načítali později nabídky... a FIFA 11 se mi dokonce sekla úplně a musel jsem vypnout xko na xku :D (přes ten čudlík.. na ovladači to nešlo). Sekat se to začlo už tak po 1,5hodině hraní. Při tom třeba ještě ve středu jsem hrál FIFU- 3 hodiny vkuse a žádné sekání... všechno v pohodě.

zkus vymazat cache

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Caw, mám docela probléms XBOXem (360 Slim). Zkoušel jsem flash (až potom sem zjistil že mám Lite on :cry:). Tak jsem vše složil a když sem zkoušel zapnou xbox tlačítkem, tak nereagoval. Zaptout jde jen přes ovladač a otevření DVD-romky jde jen pokud je prázdná (samozřejmě že už jsem do ní dal hru). Myslím si že problém je ve vodivým pásku kterým jsou propojený tlačítka s XBOXEM, už jsem ho zkoušel leštit nějakejma hadříčkama na elektroniku co maj odendat mastnotu, ale bez úspěchu. Neměl by někdo nějakou radu? Klidně bych koupil i ten přední kryt novej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám problém se spuštěnim xbox1 her na xboxu 360. Mám upravené xko na staré hry, třeba GTA SA mi jede, ale u ostatních her jako třeba Max Payne 1,2....(hry by měli být upravené na xbox 360) mi to napíše toto:

This xbox game is not supported on your xbox 360. An update to support this game may be available. For more info go to www.xbox.com/games

X: 2689.0 B:1848.0

Kdo ví co (jestli) se s tím dá něco dělat, tímto ho prosím o radu. Leny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kubbik017: Jasne...uz zajtra! Nestacim sa cudovat, ze ake otazky to tu pisete, OMG. Na Slimku RRoD, ked ma automaticke vypinanie pred vysokym prehrievanim? A na konzolu mas predsa aj zaruku...tak sa preber.

EDIT: kedze si ten nezmysel uz zmazal, tak reagujem na tu tvoju otazku. Mas potom s hranim problem? Nepises o tom. Nic neries, dokial vsetko funguje. Ja ani nevidim na zdroj...neriesim taketo somariny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu