Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravim,

mám zajímavý problém:

moje xko 360 mělo RROD, opravil jsem ho podle návodu a teď asi měsíc po opravě se mi znovu rozsvítili 3 diody, rozebral jsem xbox a pohrál si s tím ( očistil chladiče, dotáhl šroubky, dal novou termovodivou pastu,...), RROD je asi úplně pryč ale začal se mi přeřívat, asi po 5 minutách hraní se rozsvítí 2 diody na levo (1,3) (overheating). Koupil bych si přídavný větrák, nebo jiný chladič, pomůže to? Nebo je problém závažnější? Nevíte o tom někdo něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim,

mám zajímavý problém:

moje xko 360 mělo RROD, opravil jsem ho podle návodu a teď asi měsíc po opravě se mi znovu rozsvítili 3 diody, rozebral jsem xbox a pohrál si s tím ( očistil chladiče, dotáhl šroubky, dal novou termovodivou pastu,...), RROD je asi úplně pryč ale začal se mi přeřívat, asi po 5 minutách hraní se rozsvítí 2 diody na levo (1,3) (overheating). Koupil bych si přídavný větrák, nebo jiný chladič, pomůže to? Nebo je problém závažnější? Nevíte o tom někdo něco?

Zachvilku ti xbox odejde úplně ..

Musíš budto udělat reballing (obnovení cpu -gpu ,překuličkování)

nebo REFLOW..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobry den,

Mam takovej docela velkej problem.Napriklad hraju Brutal Legend (ale je jedno co hraju) asi po minute se to kousne (myslim celej xbox 360 ).Nekdy staci ze ten xbox vypnu a zase zapnu,jede nebo tam se kousne uz pri nacitani a nejcasteji RROD.Vzdycky to necham tak 10minut jet v rrode a po "restartu" VZDY zase nabehne.Xbox uz je po oprave RROD! a zaruka uz je v pr**li protoze je z roku 2007 (ELITE) aspon myslim v zadu na xku to je tak napsany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobry den,

Mam takovej docela velkej problem.Napriklad hraju Brutal Legend (ale je jedno co hraju) asi po minute se to kousne (myslim celej xbox 360 ).Nekdy staci ze ten xbox vypnu a zase zapnu,jede nebo tam se kousne uz pri nacitani a nejcasteji RROD.Vzdycky to necham tak 10minut jet v rrode a po "restartu" VZDY zase nabehne.Xbox uz je po oprave RROD! a zaruka uz je v pr**li protoze je z roku 2007 (ELITE) aspon myslim v zadu na xku to je tak napsany.

Otazku nevidim :lol: Ci iba postazovat si sa chcel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hezký den,

chci se zeptat. Můj xBox měl RROD (3 červené diody). Na youtube sem zkoušel nějaký návod jak to aspon dočasně odstranit (konkrétně:

) poté co xBox zapnu, diody jsou zelené a v pohodě mi najede menu, ALE pochíli začnou ventilátory pracovat na maximum a naslédně ale po 2 minutách se vypne že je přehřátý... někdo mi radil zkusit REFLOW tak to asi vyzkouším... nebo máte někdo nějakou jinou radu ? předem děkuji za případné odpovědi :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Xbox Mi freezznul při hře a následně po vypnutí už nešel zapnout, nic nesvítí červěně jen power button zeleně, trafo při zapnutí také svítí zeleně, ale nic se neděje. Žádný obraz ani zvuk ovladač se nepřipojí k xku ovladačem lze xko zapnout ale to je tak vše nereaguje na nic. Xbox normalně běží ventilatory hlučí DVD romka lze vysunout, kabelem A/V kabelem to není zkušel jsem Hdmi i Vga a nic. Xbox je zhruba 4 měsíce starý a má flash jedná se o xbox arcade. Máte s něčím podobným někdo zkušenosti jsem poněkud zoufalý ?

EDIT: tak jsem chvilku googloval a dočetl jsem se, že když přehřeju xbox (Tím že zaseknu větráčky) tak by to mělo vyřešit tento problem, protože se restartuje, ale nezdá se mi to moc moudré... :D nějaké jiné řešení ?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja mam kuci uz 5 let ten samej xbox .. Jen jednou sem poslal na reklamejšn , bezi mi furt a sem spokojen :) .. CO je pravdy na tom , ze maj vyjit naky novy boxi ??? s lepsi grafikou bo co ? ..

Odhad vlny nových xboxů připadá na rok 2014 ,ale nikdo pořádně neví co bude a hlavně jak to bude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak sem dneska pohrbil svuj xbox, budiz mu zeme lehka. Hral jsem Forzu a freezz, dam reset a rrod. Znovu reset, nabehl ale po chvilce freezz a uz jen rrod. Trapit ho nebudu, mam ho uz 4 roky (Falcon). Slouzil mi dobre. Pokud nekdo vite o nejakem Jasperu tak prosim info do PM, koupim okamzite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj lidi Mám problém s tím že se mi seká Xko. Hraju hraju a najednou zmrzne, vypnu zapnu a jde dal, děla to jen u nových her jako je DiRT3, Operace ....,atd . Pomohlo by kdybych to hodil na vyčištění a kontrolu, výměna pasty atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahojte mám xbox už dva roky a ještě se mi to nestalo až teď. Zapnu xbox jede, vypnu, zapnu a rrod(0020). Musím ho nechat přehřát, aby vyhodil jen 2ledky. Zchladím ho, zapnu a jede. Vypnu nechám třeba 2hoďky v klidu, zapnu a jede. Nevíte, co by to mohlo dělat???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@Doli: takhle to xko akorat zkurvis nechej to radeji odbornikovi zde na foru jich najdes az az...

@Marin: je mozne ze se ti prehriva takze rozhodne bych ho osobne nechal procistit a nechat udelat chlazeni + vymena pasty spousta useru zde naforu to delaji za pekny peniz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Lidi mám takovou prosbičku, někde tady na foru jsem četl že Xbox se reklamuje podle ser. number, a to i když nemáš záručák. Nevíte jestli se dá vyreklamovat zboží co se vyhrálov soutěži?

Ano, mělo by to jít bez problémů reklamovat. Na původní XBOX fat máš celoplošnou záruku dokonce 3 roky dle MFR date na stitku na konzole. O reklamaci můžes požádat zde: http://support.xbox.com/cs-cz/pages/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar! Mám sotva tři týdny Xbox 360 slim elit 250Gb a tento týden se mi vyskytl problém, že konzoli zapnu pět minut jede a pak se sám s pípnutím vypne a to se opakuje ještě tak třikrát a pak už se nevypne a je v klidu. Neví někdo čím by to mohlo být? Nebo je to na reklamaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdar! Mám sotva tři týdny Xbox 360 slim elit 250Gb a tento týden se mi vyskytl problém, že konzoli zapnu pět minut jede a pak se sám s pípnutím vypne a to se opakuje ještě tak třikrát a pak už se nevypne a je v klidu. Neví někdo čím by to mohlo být? Nebo je to na reklamaci?

Asi bych reklamoval, je to nová konzole a tohle by rozhodně dělat neměla... Reklamace se dá vyřešit i velice rychle, MS ti ji sám odveze a opravenou přiveze, pokud ji máš náhodou flashnutou, musíš ji ale uvést do původního stavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu