Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

čus, mám problém... Mám už asi 2 nebo 3 roky xbox, mám ho flashnutej i zabanovanej. Asi před rokem a půl sem měl RROD, nechal sem opravit, protože mi reklamaci neuznali... Před nedávnou dobou sem zase vytáhnul xboxe, že si zahraju, všechno šlo jak má bejt, ale teď sem stáhnul Prince Of Persia a hraju tak 5 minut Xbox se zeskne a musim ho vypnout. Nechám ho chvilku bejt, zkusim znova hrát a stejnej problém. Ale RROD neblíká. Xbox normálně svítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rád bych se podělil se zkušenostmi ohledně RROD :-)

Mám X360 ( r. v. začátkem 2008 ) a první RROD se vyskytl v 1/2 roku 2009. Tak jsem začal hledat na netu, jak se toho zbavit a našel jsem úplně jednoduchej způsob - zabalit ho do deky, ručníku nebo peřiny a zapnout ho.

Napíšu to v bodech :-)

1) Připojit napájení a výstupní video konektor (nemusí být připojen k TV)

2) Zabalit co nejvíce to jde, hlavně vzadu u větrání

3) Zapnout, nechat 30-40minut běžet - začne dělat za chvíly rachot, protože se větráčky roztočej na 100% :-) ale nic se neděje

4) Vypnout, sundat z něho všechno v čem byl zabalen a nechat 30-40minut vyvětrat

5) Zkuste zapnout a jestli pojede, tak máte na týden - měsíc vystaráno ;-) (alespoň u mě to tak funguje, musím tuto metodu podstupovat často :-D)

Můžete vyzkoušet, ale za nic neručím... Třeba mám jen nějakej "spešl" Xbox :-D

BTW: Nechápu, proč jsem nevyužil záruku :( :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Rád bych se podělil se zkušenostmi ohledně RROD :-)

Mám X360 ( r. v. začátkem 2008 ) a první RROD se vyskytl v 1/2 roku 2009. Tak jsem začal hledat na netu, jak se toho zbavit a našel jsem úplně jednoduchej způsob - zabalit ho do deky, ručníku nebo peřiny a zapnout ho.

Napíšu to v bodech :-)

1) Připojit napájení a výstupní video konektor (nemusí být připojen k TV)

2) Zabalit co nejvíce to jde, hlavně vzadu u větrání

3) Zapnout, nechat 30-40minut běžet - začne dělat za chvíly rachot, protože se větráčky roztočej na 100% :-) ale nic se neděje

4) Vypnout, sundat z něho všechno v čem byl zabalen a nechat 30-40minut vyvětrat

5) Zkuste zapnout a jestli pojede, tak máte na týden - měsíc vystaráno ;-) (alespoň u mě to tak funguje, musím tuto metodu podstupovat často :-D)

Můžete vyzkoušet, ale za nic neručím... Třeba mám jen nějakej "spešl" Xbox :-D

BTW: Nechápu, proč jsem nevyužil záruku :( :-D

Aneb návod jak si zničit Xbox 360. Tohle kurvidlo je světoznámé a každej ho zná. Možná se ptáš, proč to nikde neni. Je to tím že Xbox 360 extrémně zahřeješ. Zničíš ho víc než je teď. RROD nejde opravit a vrátí se ti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aneb návod jak si zničit Xbox 360. Tohle kurvidlo je světoznámé a každej ho zná. Možná se ptáš, proč to nikde neni. Je to tím že Xbox 360 extrémně zahřeješ. Zničíš ho víc než je teď. RROD nejde opravit a vrátí se ti.

Jn... Ale když už je po tej záruce :-(

Zatím ale Xbox drží, tak jsem zvědavej kdy totálko umře. Každopádně to sem napíšu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Manfred: RROD se dá řešit jinak, daleko profesionálněji pomocí jemného pájení. Pár lidí to tu dělá, ovšem pokud často děláš tuhle metodu, tak už ti nepomůže ani svěcená voda.

Můžu se zeptat, proč tohle vůbec zkoušíš? RROD je chyba přehřátí a ty tu chybu přehřátí chceš řešit tím, že Xko přehřeješ ještě 2x - 3x více? Wow, to je inteligentní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@Manfred: jasny bude fungovat, pze oblbnes senzor.....ale pokud tuhle akci prevedu na cloveka, tak si vem, ze ve vedru budes pomalicku kolabovat, nasledne te nekdo zavre jeste do vetsiho vedra...to te na chvili probere, ovsem po case stejnak zkolabujes ;-)

takhle si stroj akorat jeste vic do*ebes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Anyndur: Jak si to můžu ještě víc do*ebat?

Jsou dvě možnosti:

a) Nechám navždy RROD a Xbox hodím do kouta a nikdy ho už nezapnu

b) Budu to takhle rozdejchávat do tý doby, než bude totálko dead a až pak ho hodím do kouta

Jinak s Tebou celkem souhlasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pises rok vyroby zac. 2008 a uz je po zaruke? Ak nevies, tak na RRoD a E74 je 3 roky zaruka!!! To bolo zname (myslim na RRoD) uz pred 2,5 rokom, ked som ja kupoval konzolu. Tak neviem, kde si sa potuloval, ked si o tom nevedel :D

Někdy je dobré si přečíst i manuál ke konzoli :) Tam to totiž všechno je napsané. Ale jasně, známe to. Manuál zahodíme ihned po rozbalení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zamzá mi při hrách on-line Xbox.(někdy i v dashboardu)Ale zvláštní je,že nesvítí žádné červené světlo.Stáří je 2.5 roku.Tak nevím zda počkat na RROD apod. nebo to otevřít a kompletně vyčistit.Co myslíte?

No, záruka na RROD a E74 je tři roky. Takže se dá říci, že ho máš ještě v záruce. Já bych to rozhodně neotevíral (dokud je v záruce). Napsal nebo bych zavolal na podporu Xbox 360, že ti zamrzává Xbox 360 a nevíš co stím. Ale RROD nebo E74 určitě brzy příjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak mi to ukázalo chybu E 79.(chyba HDD).Ovšem po dalším testu bez HDD se to seklo asi za 30 minut.Obraz zmrzne a potom po chvilce konstičkuje.Ovšem stále nechápu proč nesvítí více červených kontrolek.Jen jednou se rozsvítila jedna.Takže bez RROD nemůžu reklamovat.Asi to rozprodám na náhradní díly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím :(..ano, aktuálně RROD...přál jsem si, aby muj X360 tuto nemoc nedostal, ale opak je pravdou...abych ho mohl poslat na reklamaci potřebuji sehnat stříbrnou plombu (vlastním ji, ale nevím jestli v dobrém stavu - určo ne..) a samozřejmě vrátit firmware...neznáte někoho, kdo by tuto plombu mohl poskytnout??? díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A k comu chces vratit fw.? Staci v poriadku plomba a nenasilne otvoreny kryt - ziadne viditelne poskodenie krytu pri otvarani.

...tak já myslel, že když mam flash, že to je třeba...pokud jsem použil špatný výraz tak se omlouvám, ale myslel jsem "zamést" stopy po flashi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Flash nekontrolujou vždycky a spoustě lidem prošla reklamace RRODu i když měli flash. Důležitý je abys měl v pořádku plombu a Xbox nenesl žádné známky zásahu - to znamená žádné oděrky, škrábance ... pod a kolem faceplatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Flash nekontrolujou vždycky a spoustě lidem prošla reklamace RRODu i když měli flash. Důležitý je abys měl v pořádku plombu a Xbox nenesl žádné známky zásahu - to znamená žádné oděrky' date=' škrábance ... pod a kolem faceplatu.[/quote']

...no tak neříkam, že to je čistý jako po koupi, ale zase to neni, že bych se v tom rejpal každej den...je to opravdu, opravdu málo..., ale řešim tady to co nechci...potřebuju někoho kdo mi nabídne plombu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu