Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravim sem tady novacek a mel bych dotaz. Kdyz budu reklamovat Xboxe, kterej ma RROD a reklamaci mi uznaji, tak jako nahradu dostanu co? Nejnovejsi Xbox s revizi Jasper a HDMI? I kdyz XBox, co chci reklamovat HDMI nema? Nebo proste nejak spravi ten muj stary a vrati mi ho? Diky za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim sem tady novacek a mel bych dotaz. Kdyz budu reklamovat Xboxe, kterej ma RROD a reklamaci mi uznaji, tak jako nahradu dostanu co? Nejnovejsi Xbox s revizi Jasper a HDMI? I kdyz XBox, co chci reklamovat HDMI nema? Nebo proste nejak spravi ten muj stary a vrati mi ho? Diky za odpovedi.

To uz nechaj na servis MS, co urobia. My to presne vediet nemozeme.

P.S. to mas aky vyrobny datum na tej konzole? Uz bola reklamovana predtym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim sem tady novacek a mel bych dotaz. Kdyz budu reklamovat Xboxe, kterej ma RROD a reklamaci mi uznaji, tak jako nahradu dostanu co? Nejnovejsi Xbox s revizi Jasper a HDMI? I kdyz XBox, co chci reklamovat HDMI nema? Nebo proste nejak spravi ten muj stary a vrati mi ho? Diky za odpovedi.

Pokud máš ještě starý Xbox 360 bez HDMI a dostal si RROD, tak ti pravděpodobně dají novou konzoly - nejspíš Arcade ( pokud to je Elite tak Elite verzi ). Toď asi vše.

PS: Na RROD je záruka 3 roky. Pokud je Xbox starší jak 3 roky tak si budeš muset opravu zaplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A jak to je s napájecím adaptérem? Ten se jim posílá taky? Je přece u každé revize jiný(má různý příkon) nebo se pletu?

A ty si myslíš že oni nemaj zdroj? Posíláš to do MS centra nebo do sámožky? Posílej jenom konzoly, ani HDD jim neposílej! Jen čistě tu konzoly jinak ti z toho co tam dáš navíc nic nemusí vrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ignition, to je kravina, musí ti vrátit vše, co jsi tam poslal. Jak jsi na takovou blbost přišel? Třeba HDD by ti mohli smazat, nebo něco podobného, ale vrátit ti to musí stejně :roll:

Můžou ale nemusí. Nikde nemáš že ti to vrátí :D Prostě poslat jenom konzoly....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud se něco někam pošle a nevrátí, bude stížnost, která případně může zkončit až soudní cestou. Nikdo si nemůže jen tak nic nechat.

Samozřejmě ale, proč si zbytečně přidělávat starosti, když to není nutné? I já bych poslal jen konzoli, posílat víc nutné není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Uz niekto reklamoval konzolu v MS, ze tu pisete bludy???

Takto vazeni: Konzolu treba reklamovat najlepsie po telefone! Tam by ste sa dozvedeli co a ako zabalit!

Posiela sa cisto iba samotna konzola uplne bez nicoho, dokonca aj mriezku na bocnej strane, kde sa dava HDD mozete pre istotu nechat doma! A bali sa do neoriginalnej krabice, pre ktoru si pride kurier - nic netreba pisat na krabicu, kurier uz ma od MS vsetky tlaciva na reklamovanu konzolu! Zo servisu MS to posielaju naspat v ich specialnej krabici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Uz niekto reklamoval konzolu v MS, ze tu pisete bludy???

Takto vazeni: Konzolu treba reklamovat najlepsie po telefone! Tam by ste sa dozvedeli co a ako zabalit!

Posiela sa cisto iba samotna konzola uplne bez nicoho, dokonca aj mriezku na bocnej strane, kde sa dava HDD mozete pre istotu nechat doma! A bali sa do neoriginalnej krabice, pre ktoru si pride kurier - nic netreba pisat na krabicu, kurier uz ma od MS vsetky tlaciva na reklamovanu konzolu! Zo servisu MS to posielaju naspat v ich specialnej krabici.

Nikdo žádný bludy nedělá tak nevím co to tady meleš :) Já jen řekl, že at posílá jen samostatnou konzolu protože když nechá DVD v mechanice, tak už se mu prostě nemusí vrátit. To je prostě normální věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, zjistil jsem, že Xbox, co tu teď mám, má chybu E18. Je nějaký způsob, jak to opravit, bez toho, aniž by se xbox musel otevírat?

Edit:

Tak před chvíli jsem ho zapnul a normálně šel, pak jsem ho vypnul, trošku s ním zakvedlal, zkusil znovu zapnou a zase ta samá chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano, to jsem všechno četl, ale jak jsem psal, stačilo s Xboxem trochu zatřást a šel, poté znovu a zase nešel... Ty tedy vidíš jako jedinou schůdnou možnost opravu?

Rozebrat, přilepit spoje. Prostě klasická oprava studeného spoje která se nedá natrvalo opravit. Vždy je to jen dočasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

E74 Prosím poraďte četl jsem všechno, ale furt přesně nevím jak postupovat.Ted při největším vedru mi Xko hodilu E74. Z ničeho nic, když jsem měnil hry. Xbox mám datum výroby: 2008-03-25, Nedávno jsem ho Flashoval, ale byl kupován od kamaráda a nemám k němu záruku. Podle toho co jsem četl jí nepotřebuju při reklamaci v MS, jenže asi nemám tu plombu ani nevím jak vypadá. Xbox mám v dobrém stavu. Veme mi ho MS i bez plomby, nemá nekdo obrázek jak vypadá? Díky všem, za pomoc !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
E74 Prosím poraďte četl jsem všechno, ale furt přesně nevím jak postupovat.Ted při největším vedru mi Xko hodilu E74. Z ničeho nic, když jsem měnil hry. Xbox mám datum výroby: 2008-03-25, Nedávno jsem ho Flashoval, ale byl kupován od kamaráda a nemám k němu záruku. Podle toho co jsem četl jí nepotřebuju při reklamaci v MS, jenže asi nemám tu plombu ani nevím jak vypadá. Xbox mám v dobrém stavu. Veme mi ho MS i bez plomby, nemá nekdo obrázek jak vypadá? Díky všem, za pomoc !

http://pictures.xbox-scene.com/xbox360/newseal/DSCF6758ddd.jpg

Když sundáš přední kryt tak jí uvidíš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Trochu drastické :D http://www.youtube.com/watch?v=4Fk_4nIKK3E

Kté plombě:Vyndej ten přední kryt (normálně zatáhni za spodek toho krytu a zatlač) a teď by si měl vydět tu plombu,myslím taková šedá nálepka (s nějakýma nápisama,myslím microsoft) spojuje dva boční díly.

A určitě ti to bez plombi nevemou....

NEGTO: byl rychlejší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Trochu drastické :D http://www.youtube.com/watch?v=4Fk_4nIKK3E

Kté plombě:Vyndej ten přední kryt (normálně zatáhni za spodek toho krytu a zatlač) a teď by si měl vydět tu plombu,myslím taková šedá nálepka (s nějakýma nápisama,myslím microsoft) spojuje dva boční díly.

A určitě ti to bez plombi nevemou....

NEGTO: byl rychlejší...

Bohužel ano, je to drastické. Aneb návod jak si totálně oddělat Xbox 360 :) Ten kdo to udělá by si měl asi trochu přehrabat v hlavě.

Co se týče tý plomby, tka tu co tady ukázal NEGTO, tam začali dávat teprve nedávno a tu on tam mít ještě nebude. Bude tam mít tu stříbrnou s nápisem Microsoft. Ale dávej si bacha i na to, že i když je plomba pod faceplatem v pořádku, tak zase nemusí být uvnitř :) A pokud máš vidět na zadní straně xboxu oděrky od proniknutí tak to už se rovnou s tím můžeš rozloučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu