Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ALZA, nákup kytary


ojtisek

Otázka

čus, hele objednal jsem si tu novou kytaru z Guitar Hero 4 za asi 470Kč s DPH. Problém je v tom, že není na skladě ale podle všeho je pro mě nejspíš zarezervován. Nemáte někdo zkušenosti jak to s tim je? Kdy mi asi přijde? Ještě se mě ptali jak dlouho chci na produkt čekat, jinak objednávku zruší.

Objednávám tam poprvý a přeju si kytaru zaslat poštou co nejdřív.viz foto. Předem dík

208644a098c507a598.bmp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
čus, hele objednal jsem si tu novou kytaru z Guitar Hero 4 za asi 470Kč s DPH. Problém je v tom, že není na skladě ale podle všeho je pro mě nejspíš zarezervován. Nemáte někdo zkušenosti jak to s tim je? Kdy mi asi přijde?

Objednávám tam poprvý a přeju si kytaru zaslat poštou.viz foto. Předem dík

208644a098c507a598.bmp

Ahoj, přišel mi mejl z obchodu, že je zatím nedostupná a zatím nevědí, kdy bude. Prý zjišťují další podrobnosti u dodavatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já jsem si ji včera chtěl objednat z toho shopu u nás, ale napsali mi toto:

Dobrý den

Bohužel toto zboží nemá žádný z dodavatelů, prosím vyberte jiné.

Děkujeme za pochopení…

A dneska jsem psal na alzu, kdy jim tak dorazí a jestli by na mě nějaká zbyla :D a napsali mi tohle

Dobrý den,

tento produkt skončil a dále jej nebude možné dodat. Zatím čekáme, jestli dorazí poslední naše objednávka. Vzhledem k původnímu datu dodání (minulý týden) to ale vypadá s dostupností bohužel špatně.

Takže to vypadá, že to jen tak nebude :( A to sem se tak těšil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A co s jim teda napsal když se mě ptali jak dlouho jsem ochoten čekat?

Prodavač se ptal, zda objednávku chci zrušit a nebo, zda chci počkat. Já odepsal, že počkám. Z toho, co mi od prodavače přišlo, jsem pochopil, že ještě nějaká šance je. Mám tam kamaráda, tak zítra napíšu, pokud něco zjistím. Zatím Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to znamená asi, že se snaží objednávky dostat do České republiky a vypadá to špatně, a až budou tak to alespoň mě pošlou protože to mám zarezervované, že? Chtělo by to zjistit přibližný termín nooo

Jak jsem psal, zkusím to zjistit a jak budu něco vědět, hned sem napíšu. Jinak přesně takto uvažuji i já, prostě raději být někde v pořadníku a mít alespoň jakousi šanci, než to zrušit. Uvidíme, také ji moc chci, tak jako řada lidí, protože i ta cena je skvělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky jsem se u toho vztekal, když mi to napsali z toho shopu u nás. Prostě, žádnej jejich dodavatel to nemá a ani to vystavěj.....Nechápu. Ale během zítřka by mi měli napsat kdy to někdo bude mít tak sem zvědavej....Pokud napíšou že nevědí, tak se to pokusim sehnat z ebay...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

alzu primo nesnasim jenze bohuzel nejvetsi vyber guitar hero s kytarama je bohuzel jen u nich,nicmene se potvrdila moje teorie o jejich demenci,proc proboha vystavuju zbozi ktery jeste nemam zajisteny a napisu tam ze je na ceste ??? asi maj malo starosti a tak jim nejaky objednavky co budou muset rusit a sr*t se s nima moc nevadej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale tak stejně... Pokud by to vyšlo, tak je to o hodně levnější. U Aerosmith je kytara bez slideru, takže GH:A koupíš za 1700, za 700 prodáš hru a vyjde Tě to dráž. Navíc bych řekl, že kdyby si jí náhodou reklamoval, tak bys musel komplet balení. :| Ale pokud to na alze nevyjde, tak taky koupím GH:A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdarec naprosto s váma všema soucítím...Já si objednal rovnou 3 kousky a nic! Stále se je snažím uhánět, ale co zmůže jeden člověk:cry:! Taky mě vytáčej s tím, že vystavují něco, co nejsou schopni splnit! Skusím si prostudovat jejich obchodní podmínky a když tam objevím nějakou skulinku, tak na té kytaře budu trvat, aji kdyby měli doplácet ze svýho! Tohle se přece nedělá! Moje první skušenost s ALZOU a zřejmě i poslední:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ani to nezkousej ja uz to zkousel a proste nikde ji na xbox nemaj,uz sem videl na PS3 na Wii dokonce i na PS2 ale na xbox proste nemaj,kdyby meli na alze alespon to GH II s tim explorerem jak tam byl za tech 800 tak to bych bral ale oni nemaj vubec nic,hlavne ze na Wii maj cca 10 kusu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu