Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ALZA, nákup kytary


ojtisek

Otázka

čus, hele objednal jsem si tu novou kytaru z Guitar Hero 4 za asi 470Kč s DPH. Problém je v tom, že není na skladě ale podle všeho je pro mě nejspíš zarezervován. Nemáte někdo zkušenosti jak to s tim je? Kdy mi asi přijde? Ještě se mě ptali jak dlouho chci na produkt čekat, jinak objednávku zruší.

Objednávám tam poprvý a přeju si kytaru zaslat poštou co nejdřív.viz foto. Předem dík

208644a098c507a598.bmp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Tak to by mě zajímalo, co je na tom pravdy, uvidíme, no, ale moc tomu nevěřím..

Chtělo by to sehnat někoho kdo nakupuje přes ebay, no, tam to vyjde tak na 600, ale potom taky vyjde draho to poštovné a ani většinou neposílají do ČR, ale jenom po Americe :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to by mě zajímalo, co je na tom pravdy, uvidíme, no, ale moc tomu nevěřím..

Chtělo by to sehnat někoho kdo nakupuje přes ebay, no, tam to vyjde tak na 600, ale potom taky vyjde draho to poštovné a ani většinou neposílají do ČR, ale jenom po Americe :-(

Přesně, ebay je toho plnej, ale nic do ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
alza daval do GH III X-Plorery coz jsou ty starsi bily ale ty jsou dobry.Stranku s touhle adresou - nikdy bych tam nic nekoupil uz jen kvuli tomu pochybnymu nazvu stranky :D

Tak to ještě že jsem si to gh3 tam nekoupil, pěkně by mě naštvalo kdybych tam měl kytaru z gh2 :) (i když kvalitní je určitě taky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem se díval na kolik by to přišlo, kdyby se kytara objednala z ebay. V ČR je zprostředkovatel obchodů (www.cz-ebay.cz), který Vám na ebay objedná to co chcete a přepošle to do ČR. Říkal jsem si, super, objednám si to přes toho zprostředkovatele, je tam nová kytara z GHWT za necelých 600,-. Ale jak jsem si nechal spočítat cenu, tak jsem se zhrozil. Cena za přeposlání do ČR je 20 USD, což je 400,-, to se ještě dá, ale pak se připočítává ještě váha, kytara váží přibližně 9liber ... no a potom když se to všechno sečte, tak celková cena vyjde na 2100,- .. to je fakt lepší koupit originálku i se hrou :-D ... takže asi nezbývá nic jiného než čekat jestli se tu zase nějaká objeví anebo koupit X-plorera :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Tady je ted v akci aerosmith bundle , podle me dobra cena .

Hra se da urcite za nejaky peniz prodat , takze to urcite neni spatne.

http://jrc.cz/index.php?a=2&id=24819

Taky vas nechapu jak tady brecite ze je to drahy , kdyz neco opravdu chci tak si to koupim a ze je to drazsi me nezajima ...

Si uvedomte ze se daji na xbox poridit i veci co proste stoji vic nez verbatim dvd+r dl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@romeno: nechápu u vás ten GH:A, tady je http://jrc.cz/index.php?a=2&id=24819 ten bundle, co si uváděl a stojí 1300 a vypadá, že je s gytárou. A tady http://jrc.cz/index.php?a=2&id=24820 je GH:A za 1700 a vypadá, že je bez gytáry. Můžeš mi to prosím vysvětlit? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu