Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 2010


Mike55

Recommended Posts

  • Odpovědi 186
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Už to mám taky v poho dřív se mi to sekalo 3 za 8 hodin teď max. 1 za tři dny dny.Měl sem ho naležato a teplo co sněj mělo odcházet šlo spátky dovnitř,teďka ho mám vertikálně a chladí uplně v poho.Dřív když sem na něj zespod šáhl byl jak radiátor,měl sem ho ve skřínce z dřevotřísky se zádami z překližky a měl okolo sebe tak 15 cm,ale vduch tam neproudil zaním ve skřínce bylo uplný peklo.Teď je vertikal a chladnej jako led a i trochu stichl prostě to doporučuji na vertikal.:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

nevím od jakého ročníku,ale už ani v nhl 09 zrychlení nebylo.A v nhl 10 taky neni.(myslim to,že by jsi nějakým čudlíkem zrychlil hráčův pohyb).Ale v nastavení se dá upravovat rychlost hry,tvrdost střely,nahrávky a všechno možné.

Co vlastně teda potřebuješ ? :D

- okopírovat manuál ? nebo vyfotit na TV to nastavení nebo co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar asi víte že v nhl 10 se dá hrát ea liga kde se sestaví tým a za každého hráče hraje jeden člověk.Tak bych se chtěl zeptat jestli byste tu nešel někdo se mnou dotoho založili byssme tým a hráli proti jiným online ligu,já si zabírám golmana ale jestli chce ještě někdo chytat můžeme se třídat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se vám ,že sem tu nebyl a nestačil vám hned odepsat:)

Takže s těmito budoucími spoluhráči mohu počítat:Arcon

eiza

Kardam

WaRDoG

No už je nás celkem dost a to není špatné.Ale jen by to chtělo víc hráčů aby bylo nastřídání.Jo a ještě se chci zeptat má založit tým já neboho někdo založíte.Protože ten kdo ho založí stává se jakoby manažer tým, lae bude samozřejmě hrát.

A ještě jak bysme se měly jmenovat.Mě napadlo Czech star Team nebo ňák tak.Jo a až složíme tým dáme si radši s někým nazačátek přátelák aby jsme se sehráli.

Mě si taky hoďte do friedns:Vlkovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Založ, věříme ti :-)

Tak jo já to tedy založím ale nevím jestli to stihnu ještě dneska.

Jinak údělám tým pod názvem Czech Lions tak doufám že vám to nevadí.

Až to bude písnu sem a vi my pošlete přihášku já vás přijmu a budeme sadit jeden tým za druhým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu