Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 2010


Mike55

Recommended Posts

  • Odpovědi 186
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nezná nějaký NHL veterán způsob jak si na online charakteru změnit rozdělení bodů (rychlost, kličky atd.) investoval jsem málo do rychlosti a rád bych to nějak změnil. Jednou se mi to nějak resetlo ale nevím jak se to stalo. Druhý dotaz je ohledně pingu při online hře. Je potřeba, když jedu přes router dělat nějaké nastavení co se týče PS3 ? (nebo je to stejné jako pro PC)

--------------

řešení:

Editace atributu V editaci atributu muzete hraci pridelit ziskane body. Ty se Vam odemknou, kdyz ziskate nejakou dalsi kartu (stav zjistite v menu My Pro, Sledovani vykonosti).

Pokud by jste chteli jiz jednou pridelene body znovu prerozdelit, musite si zmenit nejprve typ hrace a pak mate znova moznost rozdelit ziskane body.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Musím se podělit s dojmy. V průběhu sezony mi nejvíce dávalo zabrat Chicago.6* jsem s ním prohrál, první porážka byla ..potupných 0:8...poslední hra v sezoně byla taky s Blackhawsk, a samo že jsem to zase pros... 1:5.Kane( ten parchant z obalu) mi napráskal hatrick....to nasere.Horší ale bylo, když jsem začal hrát play-off.První soupeř........ kdo jiný než Chicago.Kuwa, tolik dřiny, a vypadnu hned v prvním kole, a ještě s těma zmetkama.No nic, začal jsem rubat první zápas.Hrál jsem doma. Od začátku to byla pastva pro oči, a hlavně uši.To co předvádělo publikum....ta atmosféra....nevěřil jsem.Mávání šálami, fandění, bučení na protihráče....to jsem celou sezonu nezažil.Konec zápasu jsem hrál přesilovku 5 na 3. Posledních asi 30 sek. jsem měl husí kůži. Ta atmosféra byla ještě větší, publikum bylo uplně šílené. I kdybych v dalším zápase prohrál.....já jsem si už finále užil.:thumbup: Vyhrál jsem 4:2.Opravdu nechápu , jak to vývojaři dělají, ale byl to opravdu zážitek....nikdy jsem nic podobného s PS nezažil.V brzké době si pořidím dom.kino...s tím bych se asi u toho udělal:cheesygrin: p.s. Hraju za RED WINGS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Updatuju teď soupisky pro Extraligu, ale dost hráčů tam chybí, takže je musím vytvořit, jenže když vytvořím hráče(i brankáře) tak se nikde neobjeví, zkoušel sem hledat všude ale nic...Má někdo stejný problém ? Jde to nějak vyřešit ? Ještě jsem zkoušel přejmenovat už vytvořené hráče, ale u každého je ta možnost zablokovaná... Dík za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu