Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

MKV na XBOX360


cry.czech

Otázka

Ahoj,

napred bych rad rekl, ze jsem opravdu dlouho prochazel toto forum a bohuzel jsem nenarazil na odpoved...

Takze, mam hafo filmu v MKV 720p, rad bych abych si je mohl prevest do nejakeho formatu ktery mi prehraje XBOX a ten film bych mel rad bud na flashdisku nebo na DVD-5. Vyzkousel jesm uz hodne programu dokonce jeden, myslim avidemux, u ktereho me fungovala ukazka toho filmu, kterou jsem si vytvoril, ale kdyz jsem prekonvertoval cely film tak to neslo - sel zvuk a titulky, ale obraz se sekl.

Byl by tady nekdo ochoten mi napsat nejakej navod jak pro debila nebo aspon link, protoze ja uz jsem z toho vecnyho cekani (cca 6-10 h) na vysledek opravdu unavenej. Dekuji moc

Kdyztak me ICQ: 221222409

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Si to preved do WMV ve stejnem rozliseni to X360 prehraje v pohode. akorat si musis rozdelit po 4GB na DVD5 a je to skousel sem takhle Harryho pottera z MKV na WMV a v pohode akorat mi ujel nejak zvuk pri konverzi, pak sem skousel nejakej jinej MKV a bylo to v pohode.

sKODA ZE x360 NEUMI PRIMO mkv

tady mas navod na prevod MKV http://www.cdr.cz/a/24559

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Převodníků je spousta, od GOTSent, přes různé automatizátory, až po specifické balíky programů. Já osobně používám kombinaci MKV toolnix (pro demuxování mkv) a TMPGEnc xpress pro rekopresi do wmv. Jednoduché, efektivní a flexibilní. Rozbalíš, rekomprimuješ a je to.

Ještě jsem si vzpomněla.... Ono není HD jako HD. Při kompresi do mp4 nebo avi většinou přijdete o 5.1 zvuk, a u one-click programů téměř na tuti. U wmw je to v pohodě, jelikož se u převodu používá wma lossless kodek či něco adekvátního. A jelikož jak videokodek, tak audiokodek je microsoftí, na 100% to bude funkční. Už jsem vyzkoušela pár "zaručených" programů kde výsledek ztroskotal na nevhodném audio kodeku atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu