Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Lepší media nez Verbatim


NEOZALMAN

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

to by me taky zajimalo :D myslim celkem dost zbytecny tema.. na Verbatim toho muzes vypalit kolik chces a kvalitou jsou hodne vysoko.. a nejaky TDK? :D:D ale no tak :D ja mam treba okolo 100ks her na Philips po 24kc a ani jednou sem zadnej problem nemel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ten kdo tvrdi ze jsou lepsi media nez-li Verbatim se zrejme v IT a pocitacove oblasti zrejme moc nepohybuje,lety overena znacka Verbatim si za ten dlouhej cas ziskala hooodne lidi,tvrdit ze jsou lepsi :D mas snad doma analyzer na DVD,to ze nekdo vypali na tyhle DVD 20 her a jdou mu a ten zase 20 her na jiny a taky jdou, paneboze kam ten svet speje, takovy zbytecny topicy

EDIT: no urcite si budu vybirat DVDcka kvuli tomu ze jsou barevny :D OMFG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja treba HDD nemam a jedu z disku a jsem naprosto spokojenej,tady jde hlavne o dlouhodobejsi kvalitu,rict po pul roce ze to je dobry medium ze ta hra porad funguje nic nedokazuje,sam jsem kupoval (to uz je hodne davno) multidiscy (nejaka radoby znacka),vypaloval jsem na to DVD filmy a po dvou a vice letech to proste uz nejde, a proc taky, prekvapive lacine medium nevydrzelo tak dlouho

EDIT: jasny taky jsem si vsiml, NEOZALMAN neni jmeno nezname takze beru zpet ze se nevyzna v IT a v PC :D sry NEO ale tak je to pravda no kazdy ma sveho favorita

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu