Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Fat servis?


xUltimate

Recommended Posts

Zdravím,

Moje PSP Fat dostalo silný náraz. Křupl kryt a odešla wifi. Přesněji ten drátek, co je přez základní desku, co de blbě sundat, když měníte zadní kdyt se utrhl.

Potřeboval bych ho opravit za rozumnou cenu. Doporučíte mi nějaký servis?

PSP jsem kupoval použité, chybělo vevnitř pár šroubků a tlačítko R jsem ztratil, tak aby mi tam za mírný poplatek tyto drobnůstky přidaly. Nový kryt samozřejmě mám.

btw: playcentrum.cz mi sem nepište, psal jsem tam a prý nedělají takhle rozsáhlé opravy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud si to chces udelat sam, tak mam ty dily doma.

- wifi anteny (ty plosky s dratem) mam 2

- R je myslim stejne jak na slimko, takze to mam doma taky (primo fatkove R nemam)

pokud to chces poslat i s nejakyma sroubkama tak neni problem.

Díky, ale už jednou jsem ho rozebíral do posledního šroubku a sem rád, že funguje...znovu se do toho pouštět nebudu, proto hledam někoho, kdo to udělá...

EDIT: Ty by si to neopravil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdopadne nahradni antenu budes muset sehnat ty, protoze se vubec neprodava... takze bys mel koupit dily a nekomu to poslat na servis...

ja sem shopny servisovat slimka s 3000, ale na fatka si netroufnu... kontakty k displayi sou blbe udelane, a rady se kazi... a to mi za to nestoji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu