Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Byl by na půjčení externí HDD?


ellemeN

Recommended Posts

Zdar! :thumbup:

Poslední dobou mám malinký problém, a na konzolistovi se delší dobu nikdo neozval, tak to zkusím i tady.. Potřeboval bych si zazálohovat data na počítači, jelikož to z jistých důvodů musím shodit (částečně i kvůli instalaci Windows 7). Problém spočívá v tom, že ty data mají něco přes 210GB a já nemám potřebné místo nikde. Uploudovat na servery s mým připojením ani nemá cenu zkoušet, dvdček bych spotřeboval docela dost, a prachy na novej disk, kterej použiju jenom jednou mi přijde zbytečný. Tak se vás ptám, nemá někdo doma povalující se disk na půjčení? Samozřejmě to nebude zadarmo, a po skončení zálohy a instalace, kdy disk odešlu zpět bych do balíčku přihodil nějaký zelený papírky. :cheesygrin: Předpokládám, že mi polovina nebude věřit, ale nejsem hajzlík. ;) Nuže?

ono by se zjevně hodilo říci i odkud jsi přímo (vím, že v infu máš mohelnice)//// dante

edit:* Mohelnice / Olomoucký Kraj / Okres Šumperk - při osobce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu