Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Poradite mi mezi stolnim Pc a mini? jak se rozhodnout


Spoon

Recommended Posts

no mam imo celkem narachlej komp a posledni dobou mam jen zaplej travian a v okne sleduju serialy :D

celkem skoda no, ale ntb by mi toto neumoznil, pokud nepocitam dalsi monitor popr velmi nepohodlne klikani travianu + majinkaty okynko se serialem

taky jsem si pred 3-4ma rokama koupil ntb ze ho budu vsude tahat....joonoo kdyz jsem si to vzal na prednasku tak jsem stejne jen byl na netu a resil ulety, takze jsem si pak rekl ze muzu rovnou byt doma a na prednasky nechodim :oops:

nakonec jsem to jen pretahoval jak kocka kotata mezi kolejema a domovem

ale zase kdyz jsem s tim ntb prisel na lanku tak to byla pohodka, to joo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

pokud mas HODNE penez tak bych ti doporucil mininotas a nejaky ne tak vykony stolni PC..a nebo pokud mas jeste vic penez tak mininotas+dalsi monitor+klavesnice+mys a jeste k tomu nejakej klasickej stolak..ja tedka mam JENOM notas a celkem me to stve..notasy se podstatne vic kazi nez stolni PC..a me jede ten notas uz rok v kuse (vypnuty byl asi 5x..)..a to mam obyc notas..obcas me stve ze nemam obyc klavesnici,normalnejsi monitor (mam sice napojene dva ale ten druhy je CRT a na nejake lepsi LCD nejsou penize)..

takze mam v planu si poridit jeste k tomu notasu nejaky stolni pocitac nizsi tridy..prece jen ten notas bych chtel mit opravdu jen do skoly a ne na nem mit ulozeny naprosto vsechny data,dokumenty,filmy atd..a mit JENOM mininotas,do toho bych si netroufl jit..ten maly displej te bude casem dost stvat (aspon me by to stvalo)..

necetl jsem vsechny prispevky tu,ale zaujalo me ohledne tech oci..uprimne spis zalezi na typu monitoru..z leskleho oci boli vic nez z matneho,atd atd..

jinak tedy naprosto souhlasim s piggym a anonymem..nej je mit oboje..:) kdyz to pouzivas jen filmy hudbu a internet tak ti staci nejaka LOW trida a nemusis mit nejaky extra vykony PC..a za ty penize co bys mel extra vykony stolni PC muzes poridit v pohode dostacujici stolni PC a nejakej obycejnej notebook..

EDIT:

jen takova rada..pokud se rozhodnes,ze si poridis obyc notas a ne netbook a nebo obyc stolni PC..tak ti radim ze sve vlastni zkusenosti..vybirej peclive..a hlavne koukej a zjisti si i ty vcelku pro hodne uzivatelu NEPODSTATNE veci,treba typu jak je to se zarukou..kde jsou servisy atd..mam pavilion,rozbila se mi mechanika..ve vetsine servisech oprava na pockani nebo max do tri dnu..vzhledem k tomu,ze pro paviliony neni servis v CR tak se vsechny paviliony musi posilat do polska..to znamena mesic PC v cudu..a znova se dostavam k tomu,ze nemam nahradni treba ten stolni PC,takze bych mel byt mesic bez PC,coz si bohuzel dovolit nemohu takze smula..uz mi ta mechanika nefunguje pul roku a porad neni cas to poslat do toho servisu..takze i na takovehle "nedulezite" veci koukej a poradne si to rozmysli..ja kdybych si mohl znova vybrat tak bych sel do nejakeho Lenova..nejlepe do nejakeho ktery ma jeste podporu XPcek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO to je pravda s tím servisem u PAvilionu (mám ho taky), ale v gigacomputeru ti to opraví na počkání a neztrácíš ani záruku (pokud samozřejmě koupíš noťas u nich)

K věci

Stolák - Koupil sem si stolák asi před rokem za nějakejch 20 000kc , a teĎ se na něj jenom práší , protože nedávno sem si koupil noťas a na stoláku už nemám důvod být . Na noťasu rozjedu ty samý hry co bych rozjel na stoláku takže je pro mě pohldnější si sedjnou třeba do křesla a hodit si notas do klínu a hrát tam něž na židli u pc .

Notes - pokud chceš noťas jenom na práci ,filmy a net , tak ti stačí nějaký levnější , ale pokud si budešchtít aji občas něco zahrát tak si budeš muset koupit něco lepšího. Osobně mám Hp Pavilion dv5-1110el a nemohu si stěžovat , hodně novějších her rozjedu na maximální rozlišení včetně detajlů úplně v pohodě a bez dlouhého načítání ( NFS Undercover, Fallout3, Prototype,The sims3...)

Jinak když se rozhodneš pro noťas tak se řiĎ co tu napsal pink piggy , je to velká pravda to konkrétně toto

jen takova rada..pokud se rozhodnes,ze si poridis obyc notas a ne netbook a nebo obyc stolni PC..tak ti radim ze sve vlastni zkusenosti..vybirej peclive..a hlavne koukej a zjisti si i ty vcelku pro hodne uzivatelu NEPODSTATNE veci,treba typu jak je to se zarukou..kde jsou servisy atd..mam pavilion,rozbila se mi mechanika..ve vetsine servisech oprava na pockani nebo max do tri dnu..vzhledem k tomu,ze pro paviliony neni servis v CR tak se vsechny paviliony musi posilat do polska..to znamena mesic PC v cudu..a znova se dostavam k tomu,ze nemam nahradni treba ten stolni PC,takze bych mel byt mesic bez PC,coz si bohuzel dovolit nemohu takze smula..uz mi ta mechanika nefunguje pul roku a porad neni cas to poslat do toho servisu..takze i na takovehle "nedulezite" veci koukej a poradne si to rozmysli..ja kdybych si mohl znova vybrat tak bych sel do nejakeho Lenova..nejlepe do nejakeho ktery ma jeste podporu XPcek..

Jenom j8 m8m vistz a nemohu si na ně stěžovat :)

odně štěstí při rozhodování a vybírání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto tema se uz muze lock,uz jsem herni pc prodal a koupil Asus 1000H jsem opravdu spokojeny se vsim co to umi atd ale trosicku toho lituju stolni pc je proste stolni pc a ty novy hry co vychazeji chybi a ted si to nemuzu vyzkouset,takze ted budu porizovat zase stolni pc a nebo konzoli,bylo to jen o tom ze jsem byl zbrkly a nadseny z mini note,takze do budoucna radim vsem at maji stolni pc ktery vzlada vse a pak teprve kupovat treba mini note atd,ted jsem chtel mini note prodat a poridit si xbox ale jak bych si palil hry ze,nebo poridit Iphone a dat pryc note ale jak bych si stahoval filmy hry hudbu zalohoval data apd.opravdu stolni PC je v dnesni dobe zaklad jak ted i do budoucna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu