Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pro odborníky:) Asi špatná pojistka


muhaha

Otázka

Tak mám hoodně velkej problém, xbox přestal napájet mechaniku, když jsem vyčítal KEY z liteonky,asi sem zavadil o kostru a vyvolalo to elektrickej zkrat. Asi sem smířenej stím,že jsem právě vyhodil 6000kč do kanálu,co už. Ale byl jsem se ptát u jednoho flashera a řikal, že třeba na PSku bývaj takové pojistky a že by to mohla být jediná naděje. Ta levnější varianta. Výměna desky by se asi moc nevyplatila. Vím ,že jsou určitě pojistky v adapterů

Nestkal se stím někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Ono právě asi na ten repas spoléhám mno... První prostě to musím poslat do toho servisu. Už mě to štve,ale dostal jsem ubytovací stipendium ze školy, což je nějakých 4600kč. Takže alepoň něco :D

Fakt,každej den se budím stím,že to mám rozdělany v pokoji, a radši už bych to měl pryč,nebo spravené. Posílám to do toho servis-konzoli.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
BGA reball delam taky, a neprohlasuji se za profika, to ti udela kde kdo

muzes mi rict proc to neposles na reklamaci? To fakt nepochopim.

servis-konzoli - takovej milej pan, kterej te serve, kdyz se mu neco neliby, to je ta posledni firma, kam bych neco posilal :D

Protoze ve snaze obnovit tu liteon jsem ji flashnul. To mam poslat?asi ne. Na to prijdou i kdyby nechteli.A jak je to s tou reklamaci?to mam poslat jen konzoli bez hdd?a komu?do toho obchodu?nebo nekam do microsoftu?

Edit:jo ,ten pan je neprijemnej jak vred na prdeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Smaz tu mechaniku - nebo ji brickni, dej ji tam nazpet a posli ji tam, o to jestli to uznaji nebo ne se s tebou hadat a ni s nikym nebudu, ja vim, ze to uznaji.

Reklamuje se to u MS.

A jak ji smažu prosímtě? nebo bricknu?? Smažu ji přes jungleflasher... A bricknout? A na reklamaci jim teda pošlu jen tu konzoli,jo? bez všeho ostatního?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A co je lepší pro ten servis?Teda lépeřečeno pro mě? Brick ,nebo smazat všechno? Aby si neřekli ,že to udělal schválně,izmaili ,prosímtě poradíš mi? A chtěl jsem se zeptat ,jestli se nedá někde sehnat plomba na tu mechaniku? Nemyslím tu stříbrnou,ten pásek,ale tu bílou ... damage void warancy,nebo tak nějak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu