Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

World Of Warcraft offick player ?


Defis

Recommended Posts

ja hral bublelolboye :D

Tady je, uz to moc nehraju, nasbiral jsem gear, nejlepsi zbran ve hre a nejak me to preslo :oops:

tedka je teda novej dungeon, kde zas padaj takovy veci ze muj Betrayer of Humanity vypada jak detska hracka, mno mozna po zkouskovem k temu zase sednu :D

jinak cau piggi :P

jo a hral jsem na chromaggu, ale to asi poznas z armory :)

jinak Czech´Thul je prima pokud mas urcite jazykove bariery :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

haxovat se zaclo az jak to byla nuda

locka a wara jsem lvlil a gearnul np, pak jsem si ff rozfaral teho hunta, kdesi sehnal nejaky hack, chvilku s nim delal a pak jsem prisel na par hodne zajimavych finticek :D

no pak jsem si rozjel podelaneho alika pala a na zaklade toho me vychytali, ale to uz jsem s tim nejak pocital :oops:

uz to byla nuda, HS v gromgol, v gurubashi jsem byl jak doma a bylo tam jen par aliku s kteryma stalo za to fajtit, ostatni vetsinou nudka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a co? každýmu to tvrá jinak dlouho, někdo u toho prosedí celej den že ani pak neví jak se jmenuje a někdo tam je jen o volnym čase, třeba já. a rozdíl nějakýho jednoho dne..no co jako... jinak za huntera mám už nahráno 24dní herního času a tak zatim nabírám equip v naxxu25 (2/5 valorous) a jinak děláím achievy a repku (16 exalted) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 dnů a máš 17 lvl ? Lamo, já expi 4 dny a mám 17 a třičtvrtě ..

PS. Hraju na Steamwheedle Cartel a moje armory http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Steamwheedle+Cartel&n=Almista

:D

tak ty jsi poradny tvrdak :D nekoho kdo je na tom skoro stejne jak ty nazves lamou protoze to dela o den dyl :P

to ti taky muzu rict ze jsi lama, ze to udelam za den :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu