Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Souboj DVDcek


poon

Recommended Posts

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nekde jsem cetl nebo tak ze je rozdil pokud se kupujou verbatimky treba z tesca a nebo z nejakeho lepsiho kramu pocitacoveho,alza(nemam ji rad),softcom ja jinak verbatim a naprosto v pohode pres imgburn,nechapu jak sis mohl koupit verbatim a polovina nepouzitelna,si na tom scratchoval ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Imation 8x jsem vypálil asi 30 her a naprosto bez problémů mi jedou už několik měsíců. Tyto média považuju za velmi kvalitní, to jsem měl už větší problém s Verbatimy, protože se mi zdá, že pod touto značkou se už prodává kdejaký šunt. Na Verbatimy jsem samozřejmě dle doporučení začal. Když ze spindlu mám 2 média (32,-Kč za jedno) na první pohled poškozená (část plochy pro pálení má úplně jiný odstín) a nejde na ně pálit, tak co si o nich mám myslet. Imation kupuju tady http://www.softcom.cz/produkt/dvdr-i...-cake/?flist=1 ,za tu cenu není co řešit. Taky nejsou špatné Philipsy. Když už sem někdo píšete o nekvalitě nějakých médií, tak taky prosím napiště na čem to pálíte, protože ty šit notebookové mechaniky jsou velký rozdíl od kvalitních mechanik desktopových. Vypaluju na Samsungu SH-S203D a přehrávám na Flash Liteon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poon: já ty Imationy nechci nějak protěžovat, jen to vyzvedávání Verbatimů do nebes neberu. Všechno samozřejmě ukáže čas.

Jen si myslím, že by tento topic byl hodnotnější pro všechny kdyby zde byla vždycky uváděna mechanika(značka a typ), kterou se pálí a mechanika v Xboxu, která to čte. Taky by nebylo na škodu uvádět jak dlouho uživatelům už DVDčka určité značky jdou přečíst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
Osobně doporučuju a kupuju DVD+R Verbatim Inkjet Printable 8.5GB (Double Layer), 8x, jewel case, inkjet printable cena asi 33,- bez daně a zatim 100% úspěšnost .......... možná, že printable mě xko čte líp než normální, nevim jestli sou težší krapet , ale s klasickejma DL+ verbatimkama taky max spokojenost ...........

jestli je printable tezsi tak to bude mozna tak 1mg a i tak to nemuze mit vliv na cteni pac ti z druhy strany prijede elektromagnet nebo buh vi co a pritiskne ti ho, jak jinak by to asi mohlo fungovat ve vertikalni poloze

jinak topic vypadal ze zacatku rozume ale imho je zbytecny...jeden ma pouziva verbatin protoze se mu jeden imation podel druhej zase pouziva imation pac se mu podelal jeden verbatin atd. ikdyz ve hlasovani brutalne vitezi verbatin ale to bude kvuli tomu ze ma uz proste zabehle jmeno

ja osobne pouzivam imationy..nekde jsou i o 10kc levnesi nez verbka a to je pri 50ti kusech her uz znat...holt pirati setrej vsude krome eletriky ;-)

a k napadu cambela: vypalovacka LG GSA-4167B s nejnovejsim FW 4 roky stara a dost jeta (zatim nepodelala ani jedno dvouvrstvy), v Xku mam BENQ s 1.6 FW, X je polozeny na boku a vsechno ok

cambel ja taky palim desktopem a imation je proste shit

to rekni moji sbirce her na imationech...holt asi zalezi na palirne (zkus ji nahrat novej FW z http://www.cdr.cz/?rekordery ) a na mechanice v X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu