Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFWEnabler 3.70 - ISO/CSO/PSX pomocí ChickHEN (PSP 2000/3000 bez rozdílu!)


ice22222

Recommended Posts

  • Odpovědi 589
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to je na nic :? zkouším zapnout crashe bandicoot 3 a podle seznamu fungujících popsů na tuhle hru ani jeden nefunguje. Když hru zapnu tak je jenom černá obrazovka a musím PSP úplně vypnout. Když jsem zkoušel kolekni všech tří dílů tak se mi objeví takový to "tahle značka je chráně, kopírování je trestné, blablabla..." a nahodí mi to chybovou hlášku: "The game sould not be started (8002013C)". To číslo znamená že nebyla nalezena knihovna. Já znám pouze knihovnu co v ní jsou naskládány knihy, tak pokud máte někdo nějaký nápad, poraďte.

Taky mě napadlo, když pro CFW Enabler je dostupný plugin el-recovery, že bych tak mohl spouštět ten plugin POPSloader a nemusel z jeho složky tahat ty popsy a zkoušet je flashovat přes CFW enabler. Teda pokud ten POPSloader mi nebrickne PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stahni si toho crashe PSN verzi ta jede dobre a zadnej pops nemusis zkouset..taky mi ty popsi nejedou :d...sem zkousel residenta a nic :d a pops snad ze vsech FW a nic :d:d tak sem se na to vykaslal a hraju jen psx hry z PSN

bych si to stáhnul, jenže mi to píše, že potřebuju višší verzi FW

edit: předpokládám žeto po mě chce novou verzi FW.

Píše to: " A system update for the PSPsystem is required. For update methods, refer to the instructions for the PSP system."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme. PSN lze pouzivat jen s nejnovejsim FW - na ktery neupdatuj, pokud nejsi mamlas a chces jeste nekdy hrat stazene ISO hry. Jinak - resident evil pres pops jde.. Hral jsem ho. Tusim, ze jsem ho stahoval v uploadu od rybky. Spoustel jsem to sice na CFW, ale to by melo byt jedno.. pops jako pops.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HAHAHA! :twisted::cheesygrin: zkusil jsem pops z OFW 5.03, jako kolega přede mnou a hra, kterou si chci nejvíc zahrát od té doby, co jsem věděl že budu mít PSP konečně jede! Crash bandicoot konečně běhá i po MÍM PSPéčku! :cheesygrin::psp::cheesygrin: Měli by napsat na tu stránku, kde je napsaný, na jakým popsu jede jaká hra, že bandicoot 3 jede (aspoň mě) jenom na popsu z 5.03, protože tenhle tam není vůbec zmíněnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš kolego,mě to premavá na popsu z 3.52 a v topicu mám 3.90 na kterém mi to jelo taky.Divím se že ti blbne zrovna Crash ten se mi zdál takovej hodně nekonfliktní a fugoval mi skoro všude,no to je ale jedno hlavně že ti to funguje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nemusi to byt rukama. Tez jsem to na jedne karte proste nerozjel..

PSP 3k, cervenej 4GB SanDisk a proste zaboha nic.. Zkousel jsem to dokola pul hodiny (to jsem to mohl zkusit tak 50x?).. Chickhen r2 i chickhen r2 mod2 a proste nic! Hodil jsem tam svoji 4GB Ultra II a z te to nabehlo napoprve (zkousel jsem znovu a znovu a vzdy napoprve.. a nemusel jsem ani mazat egghunt.bin), pak jsem zkousel svoji 2GB a tak na podruhe/potreti to tez nabehlo.. Pak znovu ten cerveny gaming sandisk a nic.. Tak to rukama asi nebylo a PSPckem taky ne. Zkousel jsem format v PSP, i v ntb na FAT i na FAT32 .. vse mozne jsem zkousel a ver nebo ne, proste se to z te karty nerozbehlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu