Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 2010


Mike55

Recommended Posts

  • Odpovědi 189
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevím jak vy ,ale dle mého názoru bude zase PC kopat druhou ligu ,aby to pak nedopadlo tak že přestane EA vydávat s NHL i FIFU na PC..:)Myslím že zase FIFA na PC a konzole budou uplně jiné hry ,tak to radši ani nebudu stahovat to dmeo ,ještě bych si to znechutil :) radši počkáme na store :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pennywise nechápu na co ty čekáš, když už to na marketplacu dávno je...pro ostatní, PC verze bude hodně obdobná konzolové..asi ne tak propracovaná, ale bude na novém enginu, takže nic zkopírovanýho ze starých ročníků.

To víš ,tedka na xboxu vůbec nehraju a mám ho vypojený kvůli tomu že tu už nemám místo pro zásuvku :)tudíž se mi to nechce zapínat a pak zase vypojovat a navíc nechcou se mi stahovat aktualizace....:) hold jsem pohodlný člověk:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ea opet dokazali jak se przni fotbal fifa vypada jako fifa na ps1 pohoby sice nejsou tak hrozne ale rikat ze fifa ma lepsi grafiku nez pes muze jen slepej blb po dohrani polocasu v demu jsem to vymazal a uz se tesim jak si spravim chut na pes 2010 fotbalem kteremu fifa nesaha ani po paty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted zase přidám své dojmy ,o hře PES se nebudu vyjadřovat ,protože tu hru nesnáším.....Demo se mi hodně líbilo ,narozdíl od takového NHL jsem viděl změnu v grafice ,ani grafika se mi moc líbila ,pohyby jsou krásně plynulé rozhodně taky změna ,hratelnost suprová ,pro mě jistá koupě ,hraje se to skvěle a vypadá to skvěle....není co dodat EA opět potvrdila ,že má navíc než jen změnit soupisky!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ea opet dokazali jak se przni fotbal fifa vypada jako fifa na ps1 pohoby sice nejsou tak hrozne ale rikat ze fifa ma lepsi grafiku nez pes muze jen slepej blb po dohrani polocasu v demu jsem to vymazal a uz se tesim jak si spravim chut na pes 2010 fotbalem kteremu fifa nesaha ani po paty

pockej to si delas srandu?? i kdyz sem to demo jeste nehral tak tusim ze to bude alespon o neco malo lepsi nez 09 a ty rikas ze PES bude mit lepsi grafiku?? promin ale ja sem asi slepej. PES hraju od druhyho dilu na ps2 a NIKDY to nemelo lepsi grafiku nez FIFA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak..PES nikdy nemělo lepší grafiku než FIFA..v hratelnosti by jsme se mohli hádat, ale v grafice jednoznačně FIFA vždy popředu. Mě se PES nelíbí kvuli toho, že jsou tam nehezké animace..podívejte se na youtube na nějaký zápas z PES 2010 a kdo řekne, že má lepší animace než FIFA, tak je slepej jak patrona..ti hráči jsou jak roboti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra je naprosto SKVĚLÁ. Výhody pořád nejsou úplně ideální, ale je to pokrok oproti 09.. Už se tolik nestane že se enchá výhoda a pak to nakonec foukne..

Je to 09 vylepšená O DOST. Grafika naprosto skvělá. Jako jasně není to nějak extrémní skok oproti 09 ale podoba hráčů se zlepšila dost mohutně. Tvrdit že PES má lepší grafiku než FIFA je naprostá blbost btw. :D

V demu sem zatím odehrál asi 10 zápasů a ještě sem nevykoumal jak se používá "elektronická tužka" při kopání přímáků.. Je ta možnost vůbec v demu? Pokud jo, tak jak? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud budou ve Fifě robotičtí obránci 1on1, tak to bude pořád stejně o ničem, jako to bylo i na PC prakticky od samopočátku. Nechápu co všichni vidíte na 09, vždyť je to pimbal. A jestli mluvíte o animacích, tak se koukněte na některé animace sprintu u FIFY, ty jsou vyloženě komické. PES nutí vytvářet nové akce, zkoušet jiný typ hry. Pokud sledujete pohyb obránce, tak ho můžete i krásně obehrát, čekáte na spravnou pozici atd. Fifa to je jen 4x náhrávka, náhrávka do běhu, sprint a gol... FIFA je ve spoustě věcí lepší, ale když je taková obrovská chyba již v konceptu hry, tak jen tězko zaujme hardcore hráče v singlu, ale pro ty není Fifa očividně tvořená i díky velmi snadné obtížnosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neis má v něčem pravdu. Pro foresta..fotbal hraji profesionálně již 5 let. Pohybuji s v kruzích vrcholových sportovců a tak vím, jak to chodí. FIFA je a bude vždycky zábavnější..ať už se jedná o jakýkoliv detail. Mě se FIFA líbí, protože opravdu vystihuje podstatu fotbalu...jak tvrdí PES, že je simulace..ať je čím chce..ať tam klidně implentují AI tak dokonalou, jako kdyby to hrál hráč..ale stále stejně lidé hrajou FIFU?? Divíte se proč? Protože je to virtuální fotbal a na více si nehraje..ten kdo si chce zahrát fotbal si zajde ven a zakope se a není nutné si poštět PES. Osobně hraji FIFU od ročníku 98 a PES už od prvopočátku a to od 3. Ach ano, přiznám to..PES je propracovanější, ale animace stojí za prd, kopu jakoby do medicimbalu a anima po golu? Velká trapárna..animace na hovno, menu pořád stejné, muzika stojí za prd, licence tam nejsou skoro žádné...žádná online podpora..zajímalo by mě, jak dlouho se ještě tou jejich slavnou hratelností budou chlubit, než jejich fotbal doladí...FIFA by odemně dostala 90% a PES takových 60% za tu hratelnost mno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Fifa to je jen 4x náhrávka, náhrávka do běhu, sprint a gol..."

doporučuju zkusit jinou obtížnost než easy :dozey:

Na easy by to byla házená :D Můj první zápas jsem skoušel na world class, protože jsem si myslel, že je to nejvyšší úroveň a zápas skončil (2x5minut) 7:0 a všechny tímto stylem. Na legendary to už bylo težší, jelikož obránci byli více robotičtí, ale vycházelo to taky. Dobrá nahrávka do běhu ve středu hřiště na rychlejšího útočníka, znamená solo a jelikož je ve Fife velmi jednoduchá střelba, tak je to i z 80% i gol... Jestli má někdo problémy s Fifou, tak chci vidět, jak hraje PES...

Mike55. Ty řeči kolem animaček nechápu, to je asi otázka vkusu, jelikož FIFA má některé animace hrůzostrašné...A animace po golu ? Tak to už vůbec nevím o čem mluvíš ;) Medicibál ? :D Oproti Fifě ti to tak asi přijdě, jelikož tam je míč zase z papíru... Jediná Fifa, která mě kdy bavila byla FIFA 99, jinak je to pořád ten samý systém hry napříč platformami, jen se zvedá UI,grafika a nějaké serepetičky... Taky mi u Fify chybí obdoba Master League, což je parádní a velice zábavný mod...

Pro mě je suveren PES na PC a fans addonami ;) To je potom naprosto jiné kafe než na konzolích;) Až bude Fifa plnohodnotný fotbal, tak na ní změním hnedka názor, ale dokud bude Fifě chybět jedna z nejzákladnějších a nejkrásnějších věci na fotbalu a to hra 1on1, tak může mít milion serepetiček a casual boom vlastností, ale mě rohlíkem neopijí ;)

GameEs: ve 2010 legendární není omg xDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu