Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pes 2010


For_est-5

Recommended Posts

Oznámení Pro Evolution Soccer 2010

pes2010ozn.jpg Na dobu přesně mezi dva dny, kdy vrcholí Liga Mistrů fantastickými představeními, načasovali Konami oficiální ohlášení svého dalšího ročníku fotbalové série Pro Evolution Soccer. Hra s podtitulem 2010 se hodlá poučit z reakcí i přání hráčů PES 2009 (8+/10), kterému konzolová FIFA 09 dala svými kvalitami docela zabrat, a nabídnout vůbec nejhutnější seznam nových vlastností v historii této značky.

"Chceme učinit PES 2010 uživatelsky přívětivější a soustředit se na fotbalovost, kterou jsme prosluli," říká v narážce na upozadnění licencí a pozlátka producent Naoya Hatsumi z japonského tvůrčího týmu. Ten se letos rozrostl co do počtu, i co se týče zrodu samostatných vývojářských oddělení, vyhrazených vždy na určitý aspekt hry, např. multiplayer, který díky tomu dozná zatím neupřesněných změn. O čem se tedy po dnešku začne mluvit?

  • Hratelnost má být reálnou fotbalovou simulací, vyžadující strategické myšlení i rychlé reakce, které se však nikdy nenaučíte dokonale a pořád před vámi bude nějaká výzva. Intuitivní zónová obrana má vykrývat prostory a nutit tak k neustálé snaze o nacházení nových cest k vedení útoku.
  • Při útoku můžete udílet pokyny více svým fotbalistům naráz, abyste je poslali do různých míst hřiště, kde posléze obdrží přihrávku, což otevře další možnosti ke skórování. Při zahrávání přímého kopu konečně půjde svobodně pohybovat fotbalisty, kteří čekají na centr ve velkém vápně. Pro penalty zase bude implementován úplně nový systém, abyste měli jejich zahrávání (umístění i přesnost) více pod kontrolou.
  • Do umělé inteligence integrován systém Teamvision 2.0, kdy záložníci a obránci více spolupracují. V předešlých ročnících ovlivňovala pohyby hráčů zadaná formace týmu, ale v PES 2010 bude nový systém závislý na obranné a útočné povaze jednotlivých hráčů. Každý má mít unikátní AI provázanou se spoluhráči, kteří znají jejich silné i slabé stránky. Takže když se například míče zmocní ten, o němž ostatní ví, že dokáže dát dobrý centr, více spoluhráčů mu naběhne do pokutového území. Pokud je někdo znám jako schopný fotbalista při soubojích jeden na jednoho, obránci se ho budou snažit vykrýt ve více lidech.

pes2010wallpaper.jpg

  • Chytřejší rozhodčí, kteří mají větší cit pro ponechání výhody. Také už nemají padat laciné branky.
  • Zásadně přepracovaná vizuální stránka, s emocemi, výrazy a vzhledem postav ještě bližším skutečným vzorům. Nasvětlení scény bude nově záviset na různých podmínkách zápasu, masivně se vylepší detaily trávníku i stadionu, kde pro intenzivnější atmosféru zazní nové skandování, chorály i bude daleko znatelnější, kdo je zrovna domácím klubem (komentovat zápas ale naštěstí nebude fanoušek soupeře :)
  • Animace na sebe nově plynuleji navazují, včetně driblování či střel na bránu propojených s předešlými akcemi. Z individuálních triků přibudou některé nové, zatímco animace např. pro pohyby otáčení nebo odkopávání hráčů budou výrazně zdokonaleny.
  • Rozšířený režim Master League s manažerskými aspekty, dovolující řídit tým po delší dobu a více různými prostředky. Taktiku pro zápas půjde určit v novém, svižnějším, ale zároveň bohatším systému před výkopem i během zápasu. Definujete frekvenci nahrávek, poziční hru či výši obrany, aby přesně seděla stylu vašeho oblíného klubu z přednastavených voleb (Juventus Turín, FC Barcelona atd.).
  • Posílena licence od UEFA, díky níž si PES 2010 zajistil, že bude jedinou hrou s Evropskou ligou (soutěž dříve nazývaná Pohár UEFA). O práva na obsažení Ligy Mistrů se ale bude teprve jednat.

Pro Evolution Soccer 2010 vyjde pro PC, PS3, X360, PS2, Wii a PSP na podzim 2009.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Po zahrani dem obou fotbalu musim konstatovat, ze se hraci v PES konecne hybou trochu jak fotbalisti. Grafika je letos taky snad poprve lepsi nez u fify, hratelnost netreba rozebirat, tady je to jasne. Cili PES je zatim jasny kauf (tedy zatim po odehrani trech zapasu sem nadsen, uvidime po hlubsim ponoru do hry).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.. bohuzel je tady strasne videt jak Fife pomohl 360 pohyb.. kdyz sem hral prvni zapas tak sem si pripadal jak kdybych hral nakej z prvnich dilu. Je to kvuli tomu zbytecne tezkopadny a jakoby zpomaleny. A porad trva problem se zahravanim autů..ale nad tim uz se ani nepozastavuju.. stejne jako nad nakyma treba uz klasickyma chybkama. V jadru je to ale uz lepsi stary dobry PES a vypada to ze nejvetsi slabinu - golmany uz spravili (nekdy snad az moc :D ) Bohuzel stejne jako minulej rok tak i tenhle si s kamosama kupujem Fifu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po odehrani dema- menu vypada celkove velmi prehledne a je rychle na nacitani, hratelnost konecne zase odlehcena a ne tezkopadna proste stary dobry pes jako 6,grafika tady hodnotim jak hra vypada z vrchni kamery ve ktere hraje 99 proc. hracu tak ta vypada velmi verohodne a pekne a rozliseni hracu je perfektni narozdil od fify kde hraci z vrchni kamery vypadaji strasne, pes jasna zalezitost uz mam predobjednany:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A znovu prosím pro všechny. Zde se vyjadřujte jenom k PES a ne k FIFĚ. Je jasné, že ten, ktreý hraje už od začátku PES, tak prostě bude FIFU pořád odsuzovat. Oba fotbaly jsou kvalitní a není nutné se stále hádat co je lepší. Každý ať si hraje podle svého ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A znovu prosím pro všechny. Zde se vyjadřujte jenom k PES a ne k FIFĚ. Je jasné, že ten, ktreý hraje už od začátku PES, tak prostě bude FIFU pořád odsuzovat. Oba fotbaly jsou kvalitní a není nutné se stále hádat co je lepší. Každý ať si hraje podle svého ne? :)

A ja myslel ze o tom tyhle fora jsou......pokecat si...porovnat "to"....no asi jsem se spletl:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A znovu prosím pro všechny. Zde se vyjadřujte jenom k PES a ne k FIFĚ. Je jasné, že ten, ktreý hraje už od začátku PES, tak prostě bude FIFU pořád odsuzovat. Oba fotbaly jsou kvalitní a není nutné se stále hádat co je lepší. Každý ať si hraje podle svého ne? :)

Tak s tim moc nesouhlasim ja sem Pro evo hral jeste za dib kdy na PS one to byl ISS a byl to pro me nejlepsi fotbal nez do dob kdy sem si zahral FIFU 09 a musim rict ze jeste nebyla tak dobra jak pro evo 09 ale to co udelali s fifou 10 je neco co sem necekal udelali skoro vsechno co slibyli az na nozicky za behu ale doufam ze to v plny bude,streli uz nejsou tak jednoznacny jako v 09 jasnej favorit na fotbal roku FIFA 10.tim sem chtel rict ze nepatrim mezi ty zakomplexovany jariny kteri prosazujou svoje proste fifa ted na konzolich vevodi uz jen vuci lepsimu MP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

já tedy přidám také pár řádek. začal jsem na pc s tenkrát world cup 98 to je taková mezipauza od EA a pak jsem patřil ke každoročním odběratelům fify. pak jsem přešel na kozol kde jsem jak tady někdo zmiňoval ISS to se mi moc nelíbilo byl jsem fifař. hrál jsem tedy pořád fifu v domění že prostě na tu hru jinej fotbal nemá. pak ale přišel první pes a od te doby každým rokem víc a víc se nakláním k Pro evu je pravda fifa je fifa tam je jistota ale letos kupuji PES10

ehm ještě jedna vsuvka: nevíte někdo kde se dají stáhnout třeba nějáké sestavy aktuální? do pes10 na PS3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tedy přidám také pár řádek. začal jsem na pc s tenkrát world cup 98 to je taková mezipauza od EA a pak jsem patřil ke každoročním odběratelům fify. pak jsem přešel na kozol kde jsem jak tady někdo zmiňoval ISS to se mi moc nelíbilo byl jsem fifař. hrál jsem tedy pořád fifu v domění že prostě na tu hru jinej fotbal nemá. pak ale přišel první pes a od te doby každým rokem víc a víc se nakláním k Pro evu je pravda fifa je fifa tam je jistota ale letos kupuji PES10

ehm ještě jedna vsuvka: nevíte někdo kde se dají stáhnout třeba nějáké sestavy aktuální? do pes10 na PS3?

Právě, že sestavy se stáhnout nedají..a to mě sere..jinak bych PES možná vyzkoušel..takhle hrát s neznámýma mě nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, že sestavy se stáhnout nedají..a to mě sere..jinak bych PES možná vyzkoušel..takhle hrát s neznámýma mě nebaví.

panenko skakava....staci pouzit vyhledavac panove...vsechno jde...i v pes9 to slo a v pes2010 na ps3 to jde samozrejme taky:)

napr...http://www.fifacz.com/forum/index.php?board=64.0

nebo....http://www.winningthai.net/forumdisplay.php?f=55

odkazu na kompletni licence teamu, dresu jmen...atd atd....je toho plny net :)

jinak letos opravdu na PS3 vítezí FIFA10...a to jsem posledni fifu hral fifa98...pak prislo ISS a fifa nemela sanci...az letos:) na PC je to jasny pro PES2010 ale na PS3 FIFA10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tomu věřim že se to dá najít na netu ale tak se radši zkusim i pozeptat. diky za odkazy přesně tohle jsem myslel možná pak budu ještě otravovat s tím jak to tam dostat ale povedlo se mi to u nhl povede se mi to i u pes. ještě se zeptám majitelu pes10 jesti je tam naše g-liga? si ne co? ale to by zas takovej problem nebyl jinak jsem se rozhodl pro pes před fifou kvůli hratelnosti v té mi prostě fifa nesedí nevim je mi sympatičtější Pejsek:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je Option File, jenž sám používám. Komplet Anglická, Španělská, Italská a Holandská liga (hráči, dresy). Toto OF je k naleznutí i na výše zmíněném odkazu od andre.11.

http://www.edisk.cz/stahni/72833/WENB_OPTION_FILE_-_Rainey.rar_11.37MB.html

Postup pro nainstalování OF:

1. Stáhni Option File, rozbal jej a nakopíruj na Flash Disk do složky PS3/Save Data, kterou na Flash Disku vytvoříš (první vytvoř složku PS3, do ní podsložku Save Data).

2. Vlož Flash Disk do PS3, najeď do Game-Saved Data Utility a zde najdi svůj Flash Disk.

3. Všechny jednotlivé soubory (dresy a Edit Data) zkopíruj do PS3, soubor System Data nekopíruj, některým lidem způsobuje problémy (trojúhelníčkem na jednotlivé soubory, pak možnost "copy". Je to sice votrava, ale výsledek je naprosto geniální).

4. Pak už jen můžeš vyndat Flash Disk, zapnout PRO EVO a hrát a hrát a hrát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

chci se zeptat někoho kdo používá stáhnutý option file jestli má ve hře logo anglické ligy ? mě se nezměnilo tak jestli se nemění schválně nebo jestli nedělám něco špatně a to jsem zkoušel option file Rainey a option file Rosh's OF v1.3 FULL díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu