Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pes 2010


For_est-5

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Cao, tak vcera jsem spustil novej fotbalek, poprvy na ps3..dlouho jsem ted paril na ps2, cca pet let, kazdej rok "novou serii"..na ps3 mne ale fotbalek dost zklamal, spis mi pripada, ze misto hratelnosti se tvurci vrhli na animaci kazdy kraviny,video kazdy nepodareny strely mne taky dost vytaci, navic mi hriste pripada skoro stejne siroky jako dlouhy..vase nazory? Nezajimaj mne blbosti tipu fifa je lepsi atd (hral jsem ji a fakt neni icon_smile.gif)..ale proste na ps2 mi pes 2009 prisel o dost lepsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraji pes od jedničky a Pes 2010 a 2009 jsou podle mě nejhorší díly co se týče hratelnosti

Pes 2010 na ps3 mě taky zklamalo nemluvě o 2009 která tam byla katastrofální, v 2010 jsou např.oproti PES 6 (podle mě nejlepší díl) hráči takový málo ovladatelní až dřevění:cheesygrin: a hra už není tak plynulá a rychlá, grafika je pěkná ale některá tráva na stadionech vypadá příšerně hlavně když prší a variabilita zakončování akcí mě přijde strašně stereotypní

Myslím, že pes se začíná blížit pcčkové fifě:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Pokud chceš hrát s týmem z ML tak ta možnost se vybere už při zakládání mísnosti v teams vybereš any nebo tak nějak. Až se založí místnost tak pak v pravém menu vybereš možnost ML kde si nahraješ svůj tým z master league. Pak si ho vybereš z nabídky týmů až nakonci.

PS.- Pokud má někdo zájem hrát ligu online tak mi napište PM nebo mejl. Dám vám víc info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel vse z PES skoncilo v okamziku, kdy se Seabass rozhodl zmenit Engine pro PES 2008.. V ten moment se serie ztratila v nenavratnu a to nejsmutnejsi je, ze PES 6 drti PES 08,09,10.. Grafika je jedna vec, ale jak bylo receno prede mnou.. Mozna autor nechce slyset o konkurenci a u mnoha jinych serii by to bylo opravnene.. Ale zrovna tato serie je opravdu hodne smutny pripad, ze ne vse jde vzdy podle naseho prani.. PES 6 je v mnoha vecech stale revolucnim kouskem, ale v nekterych vecech ho uz prekonava konkurencni FIFA. Nebudeme ale brousit az na tento okraj.. Pruser je hlavne v tom, ze PES 10 neni schopnej konkurovat PES 6.. Roky prace, ktere se od doby prvniho Iss investovaly do pilovani diamantu PES 6 jsou pryc.. A proc? Vzdycky kdyz se nad tim zamyslim, tak me napada jedina vec. Seabass neni hloupej, vzdycky, kdyz mela vyjit nova hra, tak podaval naprosto precizni informace o tom, co zlepsil, co je potreba zlepsit, jak dlouho a jak nakladna je tato operace.. Tento clovek vedel, kolik co zabere a je naprosto nepochopitelne, ze ten samej clovek pak v roce 2007 rozhodnul, ze to vse vyhodi do kose a zacne od zacatku.. Moc dobre vedel, ze hra formatu, jakym PES 6 bezesporu byl, byla prakticky celozivotnim dilem.. Byla to naprosto nadcasova hra, se kterou mel obrovskej naskok pred konkurenci a to vse se z niceho nic rozhodl Seabass naprosto nesmyslne zahodit.. Konkurovat EA (s milardovimi investicemi) a zacit pekne od zacatku?? To vse me vede jen k jednomu zaveru. Nedostal nahodou jednu miliardu i samotnej Seabass? Neni tohle vse jen jedno velke divadlo financovane EA? Nyni je Fifa mozna nejlepsim fotbalkem na trhu, ale predstavte si, jak by PES10 vypadal, kdyby se dale piloval PES 6 engine.. Myslim, ze by dnesni PES nyni vypadal jako Realita a ne jako Tragikomedie z horkym koncem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Myslim si, ze je to zbytecne, to co to nabizi muzes na netu stahnout i zadarmo a ne za to platit jeste. Vysledek si myslim bude stejny, ovsem jisty si nejsem pac to nemam. Jestli chces spravne dresy, loga, jmena, atd. tak doporucuji http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=73514, mam verzi 10.3 a jede bez problemu, + tam je vytvorena nemecka liga

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu