Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Velký přehled her pro Xbox360 (aktuálně 79 her)


xDante1986

Recommended Posts

Proc ja ? Ja se tady toho ani nedotkl :D

To je jasný :D Já Dantemu pomůžu s pár hrama a schrábneš to ty :D

Jinak Dante s tema eshopama, no podle mě už je to zbytečnost. To už si opravdu člověk, kterej se dostal až k tomu, že si ten topic přečetl asi snad najde sám. Jenom můj názor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela přemýšlím, že bych ke každé hře začal přidávat tři nejlevnější eshopy, kde jsem zmíněnou hru viděl, co vy na to?
jj to by bylo super,teď mě napadá,nechceš třeba k těm jednotlivím hrá dávat svůj komentář(pokud si ji hrál)

,prostě pár slovy až větama?:)pouze nápad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
docela přemýšlím, že bych ke každé hře začal přidávat tři nejlevnější eshopy, kde jsem zmíněnou hru viděl, co vy na to?

jj to by bylo super,teď mě napadá,nechceš třeba k těm jednotlivím hrá dávat svůj komentář(pokud si ji hrál)

,prostě pár slovy až větama?:)pouze nápad

Koukám, že píšu trošku opožděně a hry už zde moc nepřibývají (doufám, že tenhle topic funguje dál, byla by to celkem škoda a nevšiml jsem si, že by někdo napsal, že topic už nefunguje), ale nějak mě to dřív nenapadlo :D...nejdřív musím taky uznat, že to byl dobrej nápad se založením tohoto topicu, ale uvítal bych zde kromě hodnocení i klady a zápory hry místo eshopů nebo vlastní názor na hru (je to i méně časově náročná činnost :D), které shrnou vše podstatné a dá se díky nim rozhodovat při výběru her. Je to můj osobní názor možná se to nechytne a možná na to nemáš chuť, ale tak zkusil jsem se zeptat ;)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 8 months later...
  • 4 months later...
  • 9 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu