Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Console-forum tapety


3FF3CT

Recommended Posts

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Víš co o grafice vím dost dělám jí 4 roky.

běž už někde ty moudřejší...

Ten wallpaper od gameese nemá nic do sebe jsou to spojené jen 3 obrázky,podlézal si chválil si to a teď nadáváš na názor jiného,který s tebou nesouhlasí.

Myslím si že pro tebe forum moc není,udělej si webovku a tak kdo s tebou nebude souhlasit tak mu dáš ban....

Na můj post si nemusel odpovídat bylo to konstatování,ale ty ne že nepodlízáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekám už na ten důvod proč bych měl podlízat :D .... napíšeš to už ?

Jinak to ře napíšu že se mi něco líbí a ta začneš psat že to má 1 bod z 10... , a do postu napíšeš že podlejzám :D tak jak na to nemám reagovat ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekám už na ten důvod proč bych měl podlízat :D .... napíšeš to už ?

Jinak to ře napíšu že se mi něco líbí a ta začneš psat že to má 1 bod z 10... , a do postu napíšeš že podlejzám :D tak jak na to nemám reagovat ? :D

To je povaha análního alpinisty.To je pro některé sport.

Já se nechci hádat,ale jestli myslíš že mi došli argumenty,nedošli poď si psát pm nebo mi dej tvé icq......

A nebo se už na to vykašli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele řeknu to větou kteá by to mohla vyřešit , sem unavenej z práce a zejtra jdu zase a už se mě chce spát

"Milion lidí,milion chutí"

Gamesova wallpa není dokonalá to nikdo nenapsal , podle mě by vypadala možná lépe i na černém podkladu . Ale prostě mě zaujala ikdyž to jsou jen spojené 3 obrázky (Rendery a logo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ste volové oba xD a právě se vám povedlo udělat stránku spammu ve dvou. gratuluju :D.

divím se sám že vám nedám kartu, ale jen to promažu.. říkám "nudil sem se" a trvalo mi to asi tak 2 minuty..

jestli to dobře chápu.. tak 2 minuty mojí práce.. zapříčinily přesně 20ti-příspěvkový dohadování? to je smutný :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
HMmmmmm tak tohle je fakt pěkný :) Ale za moji babu na pozadí to nevyměním :-D

http://ol-radio.ic.cz/nemazat/2980.jpg

ach jo, kdyz uz tak aspon neco poradnyho, tady nemas davat pozadi co najdes na netu a jeste k tomu anime, ale pozadi ktery vytvoris jako poctu console-forum.net podivej se na prvni post odzhora dolu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu