Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký používáte antivirový program?


T-o-mmy

Recommended Posts

Avast 4.8 Home .... už ROK a PŮL

Sadet: Já když jsem instaloval Nod32 a měl jsem v kompu ještě Avast tak se komp sekl a najednou nějakej error dlouhej jak prase takže jsem to pořešil tak, že jsem odinstaloval Avast ale s Nodem mi ten kompl lagoval tak jsem tak hodil z5 Avast

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nod 32 4.0 - nejlepší :)

jinak kdysi sem mejval avg spokojenost ale když sem musel 4x za sebou přeinstalovat systém tak sem se vrátil k NODu

jinak Sadet: řeknu ti to jednoduše vem si že bys měl podnik (počítač) a 2 šéfy (nod ss,avg ss) oba by chtěli to stejné např. odstranit toho zaměstnance (trojan.downloader) ale nod by chtěl smazat a avg by chtěl uložit do trezoru.. určitě chápeš co ti to v pc udělá za paseku

(a to ani nemluvím o Firewallu :roll:)

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybi nejinteligentnejsi odpoved - zadny.

Nemam zadny ani na windows, ani na mac os x, ani na linuxu a zatim jsem nechytil zadneho vira.

Vice nez dva antiviry na jednom PC nesmi v zadnem pripade byt z duvodu "mlaceni se" rezidentnich ochran.

Jinak - NOD32 zdaleka neni nejlepsi antivir (pro nodaky).. Kdyz uz nekdo nejakej mate..

Jinak vam vsem "antivirakum" doporucim tento programek, abyste taky tu brzdu (antivir) mohli z PC smaznout. http://console-forum.net/showthread.php?t=42987

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu