Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

4.0E konecne reseni ? :)


stoparr

Otázka

Predne bych se rad omluvil, za naprosty amaterismus, ale mam wii teprve dva DNY, takze ne vse jsem nejspis pochopil uplne spravne i kdyz jsme se snazil precit vsechno co se dalo.

Povedlo se mi dostat na konzoli HB a na SD karte mam loader.

dvdko korektne vypalene, ale kdyz se pokusim pres loader hru spustit,

vypise mi hlasku, ktera je v podstate necitelna (dva radky pres sebe)

rozlustim ze je tam cosi o DVD ... (nejde o to ze bych to neprelouskal anglicky,to by problem nebyl, ale proste text se cist neda).

mozna mi chybi jeste neco nainstalovat, ale netusim co, jsou nasledujici programy nezbytne ke spusteni palenych zaloh?

DVDx instaler

wad Manager

cIOS wad

Jestli se najde dobra duse, ktera ma dostatecne zkusenosti tak dekuji predem. Pomoci Downgrade bych to, ale resil nerad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Predne bych se rad omluvil, za naprosty amaterismus, ale mam wii teprve dva DNY, takze ne vse jsem nejspis pochopil uplne spravne i kdyz jsme se snazil precit vsechno co se dalo.

Povedlo se mi dostat na konzoli HB a na SD karte mam loader.

dvdko korektne vypalene, ale kdyz se pokusim pres loader hru spustit,

vypise mi hlasku, ktera je v podstate necitelna (dva radky pres sebe)

rozlustim ze je tam cosi o DVD ... (nejde o to ze bych to neprelouskal anglicky,to by problem nebyl, ale proste text se cist neda).

mozna mi chybi jeste neco nainstalovat, ale netusim co, jsou nasledujici programy nezbytne ke spusteni palenych zaloh?

DVDx instaler

wad Manager

cIOS wad

Jestli se najde dobra duse, ktera ma dostatecne zkusenosti tak dekuji predem. Pomoci Downgrade bych to, ale resil nerad.

Nestaci tam jen dostat HB... musi se tam zmenit i par internich souboru a hlavne Loader pres ktery se pak ty zalohovane hry pousti... :)

viz. http://console-forum.net/showthread.php?t=56736

Downgradem se to resilo kdysi (treba u verze 3.4) u 4.0 neni downgrade nutny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu