Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fuel


jakubgaluszka

Recommended Posts

co si o tom myslíte už je pár gameplay videí...podle mě to bude nic moc sice to má tu mega rozlohu ale je to arkáda jak ...(alespon podle videí)

žadny destrukční model...

takže závěr motorstorm ale arkadovej

vas nazor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim Vás,

mam menší problém v této hře. Vždy když chci zapnout hru tak začínám závodem, který už sem několikrát odjel. Po jeho vyhrání mě hra pustí do volného světa a tam mam na výběr pár závodů, ty vyhraju ale další se mi neotevřou a ty odjeté nezmizí. Snad nepařim demo:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u odjetých by se měla objevit hvězdička...a nové závody jsou až v další zóně a do té se dostaneš za určitý počet hvězdiček...

A není to třeba tím že se ti to neukládá(plná memory karta nebo tak)? Nebo že nemáš zapnutý profil nebo něco takového?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz sme u toho Fuelu jake je to ma cenu si to porizovat a nebo je to blbost ...

Chtelo by to nejake nazory na hru , vzdy se tu diskutovalo a tedka nic ... a ja nevim co si o tom mam myslet ... Trailery me pripadaj dost nudné ... diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to zklamalo. Asi jsem od toho čekal moc. Ovládání mi přijde hrozný, grafika taky nic moc. Já bych za to 1000 nebo kolik nedával....

Mě to také vcelku zklamalo, ale!:DOvládání je fakt hrůza...obzvlášť motorky to je příšerný:roll:, ale grafika?Grafika vypadá parádně a na tu obrovskou rozlohu, kterou jsem doteď neprojel si myslím, že kdejaká hra může závidět...:)

EDIT:To já neříkám:Djá jen reagoval na tu grafiku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu