Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Go


Rash182

Recommended Posts

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Presne tak,nedokazu si predstavit jak vytahuju kravu jako je psp a drzim to u ucha a volam jak dmnt...navic by se o dost zvedla i cena kdyby to melo vlastnost telefonu..:roll:...

jinak cena GOcka je docela prehnana,to je fakt...navic psp neni buhvi co za pristroj(nic proti PSP.. :) ) ale 6400?nwm nwm......zase bych to mohl srovnat s iphonem,ten na to ze toho moc neumi je taky drahej jako kur*a a lidi ho kupuji(vcetne me :D )8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat jelikož jsem ho právě objednal... Jak se dostanu na PSN Store ? Moje verze by byla přes net ale jelikož nemám wifi kličenku tak jestli to nevadí.... Z normálním PSP se mi ještě na net nepodařilo dostat.

Jinak jak je to stou akcí tedy stím Gran Turismo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat jelikož jsem ho právě objednal... Jak se dostanu na PSN Store ? Moje verze by byla přes net ale jelikož nemám wifi kličenku tak jestli to nevadí.... Z normálním PSP se mi ještě na net nepodařilo dostat.

Jinak jak je to stou akcí tedy stím Gran Turismo ?

No tak si domů kup Wifi klíčenku nebo router... nevim jak jinak by ses tam chtěl asi dostat z domova..

K dostání GT musíš PSP regnout tuším do 10.10. 09

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak si domů kup Wifi klíčenku nebo router... nevim jak jinak by ses tam chtěl asi dostat z domova..

K dostání GT musíš PSP regnout tuším do 10.10. 09

Router máme od O2 snad bude stačit ne ? Není někde návod jak se připojit k netu jelikož mi PSP Go má přijít v Pondělí to bude 5.10. nechtěl bych proměškat tu akci přeci jenom to dá rozum....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OBJEVIL SEM NOVOU FEATURU

Zkusil sem zapnout Bluetooth (PS3 sem měl zapnutou zrovna) a našlo mi to PS3 CONTROLLER .. tak si říkám wtf? :D tak sem na to kliknul a byl tam návod jak spárovat SIXAXIS/DS3 s PSP Go.

Tak sem šel krok po kroku a teď hraju God of War: Chains of Olympus na PSP Go pomocí SIXAXISu xDD

btw. radus: registrovat se na PSN můžeš odkudkoliv ale to theme musíš stáhnout přes PSP Go ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne. Právě na Go jde kalibrovat :D
OBJEVIL SEM NOVOU FEATURU

..

Wow, tak to je huste! Proc o tomhle nikde nepisou? Vsude pisou o hovadinach, jakoze u PSP Go jsou navic v XMB hodiny a ja nevim, co jeste.. Ale o tomhle nikdo nepise! To mi prijde jako dost podstatne a inteligentni vylepseni - hned u mne PSP Go stouplo!

Predevsim kvuli te nove "skryte" feature.. Dost her bych si rad zahral na klasickem gamepadu.. Zvlast kdyz vemu fakt, ze jde PSP Go pripojit k TV.. + klasicky ovladac = plnohodnotna konzole!

.. to uz mne skoro take laka si to koupit :D

(fakt nechapu, proc sony nelaka zrovna na tohle.. Vec, ktera mne zatim na Go nejvice chytla a doctu se ji od tebe, jako ze jsi jo "objevil" - tim chci rici, ze asi nikde bijici do oci neni a nikde se o ni nepise)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow, tak to je huste! Proc o tomhle nikde nepisou? Vsude pisou o hovadinach, jakoze u PSP Go jsou navic v XMB hodiny a ja nevim, co jeste.. Ale o tomhle nikdo nepise! To mi prijde jako dost podstatne a inteligentni vylepseni - hned u mne PSP Go stouplo!

Predevsim kvuli te nove "skryte" feature.. Dost her bych si rad zahral na klasickem gamepadu.. Zvlast kdyz vemu fakt, ze jde PSP Go pripojit k TV.. + klasicky ovladac = plnohodnotna konzole!

.. to uz mne skoro take laka si to koupit :D

(fakt nechapu, proc sony nelaka zrovna na tohle.. Vec, ktera mne zatim na Go nejvice chytla a doctu se ji od tebe, jako ze jsi jo "objevil" - tim chci rici, ze asi nikde bijici do oci neni a nikde se o ni nepise)

Protoze kdyby napsali ze Go jde pripojit k telce a pak jeste hrat ovladacem, rikali by tim ze jejich PS3 uz vlastne clovek nepotrebuje,nebo by si to naky potencialni kupci PS3 mohli rict a radsi koupit Go i kdyz nedosahuje kvality PS3 jako domaci konzoli.Takze to tam sice je ale nejak se s tim nechlubej aby to clovek objevil az kdyz ma koupenou PS3 a zkusi to pripojit xD.Logicky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ona to není až zas taková úplná novinka.V tohle videu:http://playstation.joystiq.com/tag/@psp/page/2/ to bylo už někdy při uvedení PSPgo.A že by to mělo nahradit PS3 to si nemyslím.Přece jen je PS3 trošku jiná liga.Spíš se mi zdá, že to tak nějak bude postupně nahrazovat PS2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ona to není až zas taková úplná novinka.V tohle videu:http://playstation.joystiq.com/tag/@psp/page/2/ to bylo už někdy při uvedení PSPgo.A že by to mělo nahradit PS3 to si nemyslím.Přece jen je PS3 trošku jiná liga.Spíš se mi zdá, že to tak nějak bude postupně nahrazovat PS2.

Tak nektery lidi si muzou rict "proc bych si kupoval PS3 kdyz PSPGo si muzu vzit vsude s sebou a k TV ho pripojim tky" nereknes si to ty nerekne si to vetsina lidi tady na foru ale tk naky lidi co moc nehrajou treba jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řeknu takhle :

Pro ty, co PSP ještě nikdy neměli a hodlají ho koupit, je PSP Go! ideální.

Nemají možnost ho porovnat se staršími modely a funkcemi bude o něco málo lepší než starší typy (Fat, Slim, Brite).

Pro ty, co už PSP měli/mají to bude zbytečná koupě.

Za vysouvací konstrukci, a Bluetooth, který beztak nepůjde využít k posílání souborů jsou to vyhozené peníze, hry se stejně budou vyvíjet i na starší modely PSP. Dále není jisté, jestli PSP Go! bude hacknuto.

;)

Pro mě je to hnusný, plastový, placatý stroj, který znovu nepřináší nic nového.

Mas muj souhlas je to zbytecnost :DNjn v sony chcou tak neco "zrat" :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted na pspgen ctu ze na psp go spustili nepodepsaný kod :-D takze na psp go se objevil napis hello world:D

tady máte odkaz na youtube.... http://www.youtube.com/watch?v=S16S-8o0pkE&feature=player_embedded

A tady odkaz na puvodni text PSPGEN http://www.pspgen.com/hack-psp-go-hello-world-freeplay-actualite-190129.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GO mám od včerejšího dne doma a zatím jsem spokojen. Menší velikost oproti 2000/3000 je opravdu znát. Už je to konečně handheld do ruky, což se dřív říct na sto procent nedalo. Daní za to je ale bohužel menší display a tady by mohl být možná kámen úrazu. Hry typu Locoroco, kde se na obrazovce nic moc neděje, jsou úplně v pohodě, ale zkoušel jsem Flatout a tam bylo vše tak titěrné, že jsem absolutně nebyl schopen v těch rychlostech mít auto pod kontrolou. A to přitom mám z PC verze najeto desítky hodin a tratě znám nazpaměť. Ale zase na druhou stranu třeba Wipeout byl v pohodě. Může to být jenom chyba Flatoutu. Bohužel jsem ho na 3000 nehrál, tak nemůžu porovnávat. Každopádně do budoucna se té titěrnosti bojím, dokud mě praxe nepřesvědčí o opaku.

Jinak GO v ruce sedí dobře, ergonomie dopadla na jedničku. K příjemnému držení pomáhá i menší váha. Analogový ovladač mi připadá subjektivně tužší, než u 3000, pocitově z něho mám lepší dojem. U GO jsou menší ovládací tlačítka, což ze začátku trochu vadí, ale zvyknutí je otázka minut.

Jako jedinný zápor pro mě je zatím můj marný boj z registrací mojí bankovní karty na americkém účtu. Samotné založení US účtu proběhlo v pohodě, ale nejsem schopen se překlenout přes zadání adresy u karty.

Založil jsem si český, anglický a americký účet a porovnával nabídku a ceny. I když mi to hlava nebere, tak na CZ účtu je mnohem menší nabídka než na anglickém a ceny v průměru o 30 procent vyšší. Pro porovnání příklad cen za novinku CZ - 1299, GB - 900, US - 720. Starší kousky jsou na US do třech stovek, u nás za 600. To se mi fakt z toho otvírá kudla v kapse. Že jsou v evropě vyšší ceny než v US, už jsem si zvykl, ale proč je vše dražší než na anglickém store a to výrazně a k tomu jako bonus menší nabídka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu