Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Go


Rash182

Recommended Posts

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ta indulona byla nejlepsi a jak to sel potom vratit, ze prej to ma vsechno :D:D

2GameEs: hele, on si k tomu koupil hru na UMD kterou taky rozbil a kdyz se to tam snazil celou dobu nacpat tak na to UMD nebyl jedinej zaber zepredu, tudiz nebylo videt jakej disk vlastne rozbil, klidne to mohl byt UMD demo disc a ta konzole taky, mohla byt treba naka porouchana nebo tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta indulona byla nejlepsi a jak to sel potom vratit, ze prej to ma vsechno :D:D

2GameEs: hele, on si k tomu koupil hru na UMD kterou taky rozbil a kdyz se to tam snazil celou dobu nacpat tak na to UMD nebyl jedinej zaber zepredu, tudiz nebylo videt jakej disk vlastne rozbil, klidne to mohl byt UMD demo disc a ta konzole taky, mohla byt treba naka porouchana nebo tak

Jde o to že zničil to PSPčko, ne tu hru :dozey:.

edit. tyhle lidi sou fakt velcí tvrďáci. jen musej ukazovat, že nevěděj co s prachama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerikam, ze je to inteligent, to v zadnem pripade. Kazdopadne se ale smeju brecicimu Gejmzovi, kterej to neunesl.. (protoze sam vlastni Go a jak kazdy vi, nehorazne se ho zastava za kazdou cenu xD) xDD

A jeste jedna vec - vas to nestalo ani korunu, je to jeho vec, co s tim udela, nikdo mi prece nebude rikat, co mam delat se svejma vecma. Pokud budu chtit, tak je treba pochciju a strcim do zadnice.. (o inteligenci tohoto cinu ale radeji pomlcim xD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerikam, ze je to inteligent, to v zadnem pripade. Kazdopadne se ale smeju brecicimu Gejmzovi, kterej to neunesl.. (protoze sam vlastni Go a jak kazdy vi, nehorazne se ho zastava za kazdou cenu xD) xDD

A jeste jedna vec - vas to nestalo ani korunu, je to jeho vec, co s tim udela, nikdo mi prece nebude rikat, co mam delat se svejma vecma. Pokud budu chtit, tak je treba pochciju a strcim do zadnice.. (o inteligenci tohoto cinu ale radeji pomlcim xD)

Nj, ale řekni, kdybys byl jeden z výrobců PSP Go ze Sony a viděl bys todle video.. bavilo by tě dál vyrábět to PSP, pokračoval bys ve své práci..?

A nebo si na něj někdo šetří třeba půl roku, pak čeká frontu, nevyjde na něj, protože si nějakej idiot koupí to PSPčko před ním a před jeho očima je schopnej ho rozdupat a ještě to dát na internet..

Co si o takových lidech mám(e) myslet..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud bych byl zamestnanec Sony, tak z tech nekolka set tisic PSP Go co se vyrobi a proda, by me bylo fakt ukradeny ze nekdo jedno znicil. No, a tak si chvilku pocka nez ho zas budou mit nebo ho koupi jinde.

A to s tou frontou? To by musela bejt fakt velka nahoda. Ale i kdyby ho ten pred nim nerozsekal, stejne by ho nemel :)

2tedysek: presne tak. nebo takhle. I ty makety sou oficialni a vypadaj opravdove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych byl zamestnanec nebo majitel Sony, zajimalo by mne to, co nynejsi majitele Sony a to - penize a vydelek.. Pokud si nekdo muj vyrobek koupi, tak je mi uprimne jedno, jestli ho rozdupe nebo si na nem zahraje hru. Dokud mi bude ochotnej za nej zaplatit a ja z toho budu mit penize, tak to resit nebudu ;)

Zakon nabidky a poptavky - ne tim, co mne bavi a co bych chtel, aby lidi s tema vecma delali. Pokud lidi bude bavit (a uspokojovat) kupovat si me vyrobky, aby je mohli nicit, tak klidne - pokud ja z toho budu mit penize.

Je videt, ze jste jeste deti - jinak byste netvrdili: "Ty byt vyrobce, bavilo by te to dal vyrabet, pokud by jsi videl toto?" - odpoved je ano, vubec by to se mnou nehnulo :) Naopak, kdyz jsou lide ochotni dat takovou slupu (tolik penez) za to, aby to vzapeti rozdupali, tak proc ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a u Sony, jak muzeme videt z jejiho marketingu, vydanych FW a vseho jak postupuje, jde jenom o penize :)

Presne tak.. Ale ktere vetsi firme nejde jenom o penize, ze :) Spatne spat, po takovemhle videu, se bude snad jen nejakemu malemu ceskemu vyrobci s miniaturnim rozpoctem a 2 zamestnanci :D

@anonymous: Možná to nevypovídá o tom, že jsme děti, ale že si věcí vážíme.. :P ;)

A kde jsem psal, ze ja si jich nevazim? Jak souvisi "vazeni si veci" s tim, "ze Sony vyrobcum se nebude chtit vyrabet PSP, po shlednuti tohoto videa". :dozey: Pises uplne zcesty..

paneboze tady ale nejde ale o jedno PSP ale celkove. Jedno PSP od Sony fakt nic neznamena. Ja bych to taky neudelal, ale chapes ze to PSP Go na tom videu nebylo pravy..?

Tak tak.. :) Navic, napadlo vas vubec, podivat se na dalsi videa od toho typana? Dela si srandu ze vseho mozneho.. Z Little Big Planet atd..

A rikam, vubec tu nechci resit niceni veci (coz decka nemuzou pochopit :dozey:) ... Vsimnete si, cim jsem zacal - smal jsem se gejmzovemu vylejvani srdce a nasledne Adizovemu nazoru, ze "Sony vyrobci, z toho budou smutni" (jinak receno.. presne receno - nebude se jim chtit vyrabet PSP.. nebo presneji - snizi to jejich chut k praci..). A najednou se dostavame k tomu, ze si nevazim veci.. paneboze..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerikam, ze je to inteligent, to v zadnem pripade. Kazdopadne se ale smeju brecicimu Gejmzovi, kterej to neunesl.. (protoze sam vlastni Go a jak kazdy vi, nehorazne se ho zastava za kazdou cenu xD) xDD

A jeste jedna vec - vas to nestalo ani korunu, je to jeho vec, co s tim udela, nikdo mi prece nebude rikat, co mam delat se svejma vecma. Pokud budu chtit, tak je treba pochciju a strcim do zadnice.. (o inteligenci tohoto cinu ale radeji pomlcim xD)

Schválně sem nenapsal Go ale "takovej drahej kus hw" abych se vyhnul tomuhle kokotskýmu postu kterej stejně přišel :dozey:. Tady nejde vůbec o Go, ale lidi co utratěj několik tisíc za hardware kterej pak rozmlátěj a připadají si jako velcí drsňáci to mě sralo vždycky..

Ty mi povídej, že nevím co s prachama když si koupím Go, co teprve ten co si ho koupí jen aby si s ním jen někde šlahl a pak si připadal jak master? ;)

edit.

tobě snad příjde tohle parádní, skvělý, awesome?

http://www.youtube.com/watch?v=vpFj4OFYyBI

http://www.youtube.com/watch?v=9blytHg9Tfo

Amíci co si vůbec nevážej peněz..

houznak: když jim chybí mechanika tak si mají koupit PSP 3000 snad ne? Bylo jasně řečeno že Go současný PSP nenahradí, jen tady bude existovat vedle něho.. takže nemel nějaký sračky o tom že jim chybí mechanika.

a anonymous: ty mi hned hoď post kde se zastávám PSPčka.. NIKDE se ho nezastávám.. Jediný co sem tady psal byl můj názor na to PSPčko. Měl by sis pustit poslední hPod. Docela sem si po jeho poslechnutí uvědomil, že jak někdo napíše na něco nějakej názor tak je hned "zaujatej, musí to za každou cenu obhajovat, i kdyby to bylo max. suxovní". Prostě na netu je každej názor špatnej, že.. Že se PSP Go nelíbí tobě, znamená to, že se nelíbí nikomu, že je to na piču hw, a že se mě líbí, znamená to, že se ho za každou cenu zastávám.. Am I correct? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu