Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Go


Rash182

Recommended Posts

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dalo by se to prirovnat k N-Gage QD, ktera vysla po N-Gage... uplne stejnej model, jen to nedokazalo prehravat MP3 (pouze softwarove, kvalita stala za starou belu, bylo to pri moc potiche) a stalo to za pikacu :). Svoje fanousky si to ale naslo. I kdyz se tomu odlepovala guma :). Jediny co to melo trochu kvalitnejsi byl display s vetsi svitivosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je vse?Jasne, je to docela OT, ale nekde jse cetl, ze musis mit nastaveny urcity region, taky me zajima, jestli si to co si koupim, muzu stahnout kdykoliv znava, jestli se to da stahnou do PC a odtud do PSP, proste takovy uceleny navod.

Ale stejne predpokladam, ze se to bude S media Go! aplikaci jeste menit, zminovali, ze to o hodne vylepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdůležitější zpráva pro mě byla že nové hry budou vycházet jak na PSN tak na UMD a že jak už jsi řekl že Gran Turismo vyjde v den vydání PSP GO, takže si nemusím kupovat novou konzoli abych si zahrál nejlepší PSP hru byť se bude prodávat jen přes store ,ale takových už bylo. Go bude používat stejný systém jako 3000 další věc kterou je zajištěna kompatibilita. Aspoň že tak Sony. Datum GT mobile překvapilo (podle všeho se jmenuje pořád mobile a ne 5 ,ale na jméno kašlu chci to doma věřte že tuhle hru si koupím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze tadyhle technickej vycuc z presskitu toho rekne nejvic:

Product Outline

PSP® (PlayStation®Portable) go (PSP-N1000)

Product Name PSP® (PlayStation®Portable) go

External dimensions Approx. 128 x 16.5 x 69 mm (width x height x depth) (excludes largest projection)

Weight Approx. 158g / 5.6 oz (including internal battery)

CPU PSP® CPU(System clock frequency 1-333 MHz, Main memory 64MB)

Display 3.8 inches (16:9) full-transparent type, TFT drive,

480 x 272 pixel, Approx. 16,770,000 colors displayed

Sound Built-in stereo speakers

Built-in microphone

Main input/output Wireless LAN (IEEE 802.11b) (Wi-Fi)

Bluetooth®2.0 (EDR)

High Speed USB (USB2.0)

Memory Stick Micro™(M2™)

Analog Video Out

Microphone

Main connectors Multi use connector

(DC IN / OUT, USB, Video Output / Input, Sound Input / Output)

Headset / Microphone connector

Memory Stick Micro™(M2™) slot

Key / Switches Directional buttons (up/down/right/left), analog stick,

Action buttons (triangle, circle, cross, square), L/R buttons

START button, SELECT button, PS button

POWER/HOLD switch, WLAN switch

display button, sound button, volume (+/-) buttons

Power sources Lithium-Ion rechargeable internal battery pack

AC adaptor

USB power supply

Internal memory 16GB (Flash Memory)

Supported profile PSP® Game

Access Control Region code, parental control

Wireless communications Wireless LAN (IEEE 802.11b) (Wi-Fi)

(Infrastructure mode / Ad hoc mode (connect up to 16 consoles))

Bluetooth®2.0 (EDR)

Supplied accessories AC adaptor

USB cable

CD-ROM(Media Go)

*Design and specifications are subejt to change without notice.

Supported coded (in Memory Stick Micro (M2™) / Internal memory)

Video * Memory Stick Video Format

- MPEG-4 Simple Profile (AAC)

- H.264/MPEG-4 AVC Main Profile (AAC)

  • MPEG-4

- MPEG-4 Simple Profile (AAC)

- H.264/MPEG-4 AVC Main Profile (CABAC) (AAC)

Baseline Profile (AAC)

  • AVI

- Motion JPEG (Linear PCM)

- Motion JPEG (μ-Law)

Music * Memory Stick Audio Format

- ATRAC3™*8

- ATRAC3plus™*8

- MP3

  • MP3 (MPEG-1/2 Audio Layer3)
  • MP4 (MPEG-4 AAC)
  • WAVE (Linear PCM)
  • WMA (Windows Media® Audio 9 Standard only)*9

Photo * JPEG (DCF2.0/Exif2.21 compliant)

  • TIFF
  • BMP
  • GIF
  • PNG

*8 Content protected by Open MG can be played back only when it is stored in M2.

*9 WMA Playback feature needs to be enabled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda překvapení..

Když sem viděl ty první obrázky tak sem si říkal "co s tím ti volové udělali" a říkal sem si že to vypadá divně, ale po tom co sem to viděl na E3 tak mě to došlo :D není to divný, není to hnusný.. Je to jiný :D. Po zkouknutí té půlhodinové prezentace PSP a PSP her se mě to fakt neskutečně líbí, hlavně jak je to malý. Bluetooth co komunikuje s mobilama, 16gb interní paměť,.. Příjemně mě to překvapilo nakonec a možná že ode mě vyžene Slimko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to, že nevypadá nijak extra bych překous, ale hned mě zarazila první věc a to vysouvací PSP?To se bude asi dobře hrát po hodině, když na zadní straně bude asi těžší.Ok, ale ty parametry, omg skoro nic nezlepšili.Jo nová paměť to je tam nejlepší, ale to že to umí komunikovat s mobilama.:lol: Opravdu Sony nechápu. Až přidají lepší display a zaměří se na hardware, tak du do toho.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP go - pro malý děti dobrý, ale pro nás větší pařany nevim nevim ... já třeba mam prsty jak pianista a už tohle psp se mi drží v ruce "jen tak tak" ... :roll:

EDIT: mam slimejše

Po E3 se mi tohle psp nehorazne libi... Ucrite jdu do nej:)

přeju příjemnou zábavu při pořizování originálek přes debilní PSStore 8)

nepočítáte doufam s tim že to půjde flashnout? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AVI

znamena to snad ze tam pujdou avi?:wohow::wohow:

PSP go - pro malý děti dobrý, ale pro nás větší pařany nevim nevim ... já třeba mam prsty jak pianista a už tohle psp se mi drží v ruce "jen tak tak" ... :roll:

EDIT: mam slimejše

přeju příjemnou zábavu při pořizování originálek přes debilní PSStore 8)

nepočítáte doufam s tim že to půjde flashnout? :lol:

pocital s tim nekdo u PSP fat? ne.. je to taktez jen otazka casu.. a jakej je problem si hru koupit z pohodli domova a nechodit kvuli tomu do obchodu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak dlouho čekáte než vám odšpérujou tu černou krabici PS3? ha ha háááá naserou vám, platit budete :) a od nákupu z domova může odradit třeba to že někdo nemá net, kreditní kartu, důvěru v platby přes net, ... důvodů může bejt hodně, že ty žádnej nemáš, neznamená že nejsou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velkej kdyz nemam kreditku ani zadny ucty atd. amm jenom internet a to mi nestaci,nechtelo by to sony nechat flashnout a prodavat to uz flashnuty?to by melo asi velkej uspech

sony prodava flashnuty psp GO no nekupte to kdyz vyslo psp 3000 tak taky lidi cekali na flash ja ho dostal na vanoce a v lednu mi ankej moderator rikal ze to brzy pujde ze tak do tydne to bude ok a ted je cerven a kde je flash?nikde jen nakej slepici hen a cfw enabler kterej na psp 3000 nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSPGo vypadá hodně zajímavě. zasunutý mi připadá jak nějaký GPS :lol: ale jinak jako vypadá fakt dobře a myslim že by moh bejt hodně dobrej nástupce. jen se bojim těch tlačítek..přijde mi že jsou strašně vsunutý do toho PSP a že se to pak bude blbš ovládat. mám radši vysunutý tlač jako u slimka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to skoro stejny jako Slimko hlavne po hW strance jen ho orezali ... mensi display , horsi ovladatelnost , stale chybi druhy joy ,neni umd coz je pro lidi bez kreditek a rychlejch netu skaza ... a naopak je tam bluethoot a 16 GB pamet ,ale v konecnem souctu je podle mne lepsi me Slimko uz jen protoze jdou isa a Go podle mne nikdo neprolomi asi jako PS3 ... Stale cekam az Sony vida opravdove PSP 2 ....A malem jsem zapomnel Go bude mit jemnejsi display nez Slimka ,protoze ma stejne rozliseni ,ale na mensi plose ... A jestli tam bude ten stejny tip display jako u 3k tak to uplne zabijou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu