Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Go


Rash182

Recommended Posts

Nevim co proti tomu display máte? Jestli ten problém s "duchy" byl opravdu pravda' date=' mělo to jen pár prvních PSP, sám jsem měl možnost ho porovnat s displayem na PSP 2000 a 3000 ho má znatelně lepší, hlavně je dobře vidět na sluníčku[/quote']

No jo, to na tom slunku je dost důležity, jak tak du po ulici, tak nevím, jestli má ta Barcelona modré nebo červené dresy :lol: ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nevi se uz jaky tam bude display protoze jestli tam bude ten z 3000 tak to bude na h**** a zas si to koupí jen blbci

Prosimtě, jestli hodnotíš podle těch "zaručeně pravdivých a nezaujatých" snímků, co ukazovaly jak je display psp 3000 blbý tak to tě lituju. Navíc tohle bude mít jinej display, dokonce i s menší úhlopříčkou, tak sem prosimtě nepiš takovýhle nesmysly, oficiální technicý parametry už jsou dávno venku tak si je běž přečíst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
No jestli si ty hry stáhneš do PSP 2k se jeste uvidi protoze taky nemusi být kompatibilní že..?!

kompatibilni by meli bejt , psp Go neni psp next generation ale je to dalsi verze jako bylo psp 1000/2000/3000/ a nynejsi psp GO :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

a tak určite to nový psp go hacknout, jen v závisloti na tom jak moc bude dobrá ochrana to může trvat 0,5-1rok, když udělaj chybu tak i jen pár měsícu:) Ale viděl bych to spíš na rok. jen se mi nejak nezda ta vysuvna konstrukce, jestli to dobre nevychytaj, tak to bude častá porucha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na nové PSPčko stejný názor jako ostatní. Nelíbí se mi už jen kvůli toho, že tam jsou tlačítka nasáčkované vedle sebe. Dále již zmiňovaná "vada" vysuvný dispaly(co byste chtěli od Sony, když Vám PSP spadne na zem a Vy už se modlíte ať tam neni něco podělaného, no a vemte se jak spadne PSP Go :D:D ono spadne jen jednou a kupujete nové :D,zase si řeknete jaký blbec by házel s PSP,ale stát se může všechno, třeba jak se mě stává,že na hadry položím mé PSP a pak je zvednu a je na zemi :D ) Takže další maličkost, naopak se mi líbí ta grafika, aspoň ta co byla ukazována ve videích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu