Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

On je problém, že MP nehraju, takže jsem tam spíš jak prase na porážku..nemám chuť to nějak víc zkoumat, takže moje dojmy jsou tím hodně ovlivněné. Navíc, hrál jsem jen mapu Pier 17. Je v kvalitě té mapy oproti té další nějaký grafický rozdíl? Přijde mi, že když koukám na 1080 video výše postované, tak jde o úplně jinou hru..že je ta druhá mapa na PS3 hezčí, kvalitnější.

no já se přiznám, že to je první hra v životě, co jsem hrál MP, ze začátku jsem dřel bídu jak prase (hrál jsem na PC a s X ovladačem) a mrtvý jsem byl co chvíli, sundat někoho na delší vzdálenost=nemožné :D ale nedalo mi to a řekl jsem si, že když ztrácím výhodu, tím, že jsem nováček a navíc hraju na X ovladači, tak budu hold muset více taktizovat, přestal jsem používat armor a začal používat nanovision, pro odhalení neviditelných protivníků, pak cloack pro rychlý přesun a nakonec hologram pro pastičky a v tuhle chvíli jsem se začal k*revsky bavit :p

není to typický MP jako COD atd, i když nemůžu tvrdit, páč jsem tyhle hry MP nehrál, ale z crysis2 vím, že je zde hodně prostoru pro taktiku a tohle je mi šité na míru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

On je problém, že MP nehraju, takže jsem tam spíš jak prase na porážku..nemám chuť to nějak víc zkoumat, takže moje dojmy jsou tím hodně ovlivněné. Navíc, hrál jsem jen mapu Pier 17. Je v kvalitě té mapy oproti té další nějaký grafický rozdíl? Přijde mi, že když koukám na 1080 video výše postované, tak jde o úplně jinou hru..že je ta druhá mapa na PS3 hezčí, kvalitnější.

Rekl bych ze rozdil je znat... jak v grafice tak hlavne hratelnosti...strechy vedou na plne care...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to článek z dubna minulého roku, tak třeba to byla pravda. Pak asi zjistili, že z PS3 oni víc nedostanou a dopadlo to tak, jak to dopadlo. Jako...jestli takhle budou dopadat porty v následujících měsících (co si budem podívat, exkluzivity jsou hezká věc, ale ostatních her je daleko daleko víc), tak nevím nevím. Jako ruku na srdce...takto nízké rozlišení, bez vyhlazování....to už je důvod k zamyšlení. A pak, že nové konzole nejsou potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to článek z dubna minulého roku, tak třeba to byla pravda. Pak asi zjistili, že z PS3 oni víc nedostanou a dopadlo to tak, jak to dopadlo. Jako...jestli takhle budou dopadat porty v následujících měsících (co si budem podívat, exkluzivity jsou hezká věc, ale ostatních her je daleko daleko víc), tak nevím nevím. Jako ruku na srdce...takto nízké rozlišení, bez vyhlazování....to už je důvod k zamyšlení. A pak, že nové konzole nejsou potřeba.

to není konzolý ale neschopností vývojářů, koukni na uncharted 2... taky nepotřebují silnější stroj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blby je to o to vic, ze predtim nez zacli Crysis2 oznamovat, tak Crytek prohlasil oficialne, ze kdyz bude nekdy Crysis2 na konzolich, tak budou muset delat hodne kompromisu kuly XBOX360, ktera hardwarove nedokaze zvladnout to co tam chteji mit. A ze PS3 bude na 95% vytizeny nonostop pri hrani hry, ale bude vypadat luxusne... a ted nam tu hodej kus jejich lejna a reknou zerte, to je to co jste chteli :( to se mi nelibi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to není konzolý ale neschopností vývojářů, koukni na uncharted 2... taky nepotřebují silnější stroj

U2 je něco naprosto ale naprosto jiného. Je to především silně tuneloidní a šikovně udělaná hra, která soustředila výkon jen tam, kde je potřeba. Kdesi byl anglický článek, kde to rozebírali, jak je možné, že to vypadá takto dobře. Kdežto crysis ho potřebuje všude a na všechno. A co je nejdůležitější, je to port. Holt grafická část PS3 není žádné terno a kdo víc nezapojí Cell, nemá kde brát. Ano, samo, že crytek to asi úplně nezvládl, ale na PC to vypadá výborně a optimalizace oproti crysis 1 tentokrát dopadla špičkově. Vždyť to zvládá i grafika za ani ne 4k se slušným procákem. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu