Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No tak stáhnul jsem a zapnul jsem PC demíčko, docela mě se*e že všechny servery co tam jsou, jsou umístěný někde v americe a pingy většinou větší jak 250 a to mam dobrou rychlost internetu! Takže jsem se do žádné hry ani nedostal a když tam nachvilku problikl nějakej server co náhodou měl asi ping 100 tak to napsalo že má 7 z 12 hráčů tak dám connect a nejde to protože najednou server is full, je to docela naprd :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem to rikal, a hlavne mi to neslo do hlavy kdyz crytek rikla ze na ps3 to ma bejt o trosinku lepsi a SP video bylo uzasny a jinak to vypadalo ta invisible nez v MP

Tak počkat?! Nejdřív nám rveš do hlavy že PS3 verze je lepší (přitom je to shit) a ted říkáš že ti to nejde do hlavy že crytek říkal že na ps3 to má bejt trochu lepší? Tak si vyber co budeš tvrdit, každopádně jsem rád že jsis to konečně uvědomil ale jak to teda u tebe je ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

demo jsem neviděl,ale singl mi přijde docela pěknej.Je to všechno ostrý jak má být a vypadá to docela dobře.Zkusil jsem nahrát kousek foťákem a dal jsem to na youtube,tak jestli se chce někdo mrknout. Kvalita není nic moc,ale něco k posouzení kvality tam snad vidět je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu