Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No je možné že full verze bude lepší než ten beta propadák na ps3 ale nevím jak to mohli během tak krátké doby opravit :)

Je dost mozny ze to byla nejaka "úracovni" verze kde jeste nebyla vychatana optimalizace...a nebo to byl vazne ciste jen problem servru ktere proste nestihali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene...MP byl údajně build těsně před certifikací sony. Za pár dnů nikdo nic neopravil. S takovým produktem už nikdo nic neudělá ani měsíc před vydáním. Si uvědomte, že už je to dávno vylisované. Moje verze je taková, že než by si crytek rozkopal prodeje kvůli MP, které bude skutečně zřejmě hnusnější, než všechny ostatní verze, tak to raději stáhl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No spomen me si na demo Mass effect 2, taky to na PS3 bylo spatne to demo a bylo tesne pred vydanim a ve full verzi to vypadalo uplne jinak :), hele uvidime 25 brezna, no vlastne driv s USA to vyjde driv snad 22 brezna takze to bude srovnani

Nerikej mi ze bys to chtel hezci, to uz snad ani nejde, ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsadil sem se s kamaradem ze si koupim crysis 2 xD kdyz koupim dostanu flasku malibu a ruma =D takze kupuju

btw. nwm kamarad ma ps3 s fleshem a rikal ze to vypada jinak nez demo..

Zajimava sazka.... to bych se klidne taky s nekym takhle vsadil...ale to bych byl furt v lihu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo spis takove dloubnuti do ultima :) Jinak ten framerate byl strasnej, u me se to na ps3 nedalo hrat...

Ty si chces furt dloubat a jako vubec me to nesere nebo nevim :D, si stim trapnej ;) Jestli myslis ze ME2 na Xku vypadalo jako na PS3 tak to te rychle vyvedu z omylu, demo ME2 na PS3 vypadalo o poznani lepe nez full verze na XKu ;), a stim FPS v demu Crysis 2 na PS3 prehanis, jen se projevuje tvoje nenavist k teto platforme, jediny kdy mi to prislo je kdyz si das neviditelnost. Takze zase neprehanej :) I kdyby byla grafika ve full verzi jako v demu coz neni. Tak by me to nesralo :)

No full verzi Xka si nevidel takze nemuzes tvrdit ze to na XKu vypada stejne full verze jako na PS3 full verze, ani nemuzes tvrdit ze na PS3 full verze vypada lepe nez na xkU FULL VERZE, pockame si na srovnani detailni. Pak se tady do sebe muzem poustet

PS: Xko to ma prohrany ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si chces furt dloubat a jako vubec me to nesere nebo nevim :D, si stim trapnej ;) Jestli myslis ze ME2 na Xku vypadalo jako na PS3 tak to te rychle vyvedu z omylu, demo ME2 na PS3 vypadalo o poznani lepe nez full verze na XKu ;), a stim FPS v demu Crysis 2 na PS3 prehanis, jen se projevuje tvoje nenavist k teto platforme, jediny kdy mi to prislo je kdyz si das neviditelnost. Takze zase neprehanej :) I kdyby byla grafika ve full verzi jako v demu coz neni. Tak by me to nesralo :)

Co sem pletes ME :) (krom toho pokud vim bezi ps3 verze na buuildu ME3) Moje nenavist? To ty ses ten kdo bezhlave uctiva ps3 a fuckuje s xboxem...ses tak zaslepenej "uzasnosti" ps3 ze ani nedokazes priznat, ze demo crysis vypadalo a hralo se hur ne to xboxove....a to si to pritom sam ani nehral...ja mam ps3 doma takze vazne nemam duvod ho nenavidet....ano mam radsi xbox, ale narozdil od tebe dokazu priznat, ze nektere hry vypadaji na ps3 lip nez na xboxu, ty to nedokazes, neprekousnes, ze papirover slabsi zelezo vypada lip nez to silnejsi...a pak kdo je trapnej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co sem pletes ME :) (krom toho pokud vim bezi ps3 verze na buuildu ME3) Moje nenavist? To ty ses ten kdo bezhlave uctiva ps3 a fuckuje s xboxem...ses tak zaslepenej "uzasnosti" ps3 ze ani nedokazes priznat, ze demo crysis vypadalo a hralo se hur ne to xboxove....a to si to pritom sam ani nehral...ja mam ps3 doma takze vazne nemam duvod ho nenavidet....ano mam radsi xbox, ale narozdil od tebe dokazu priznat, ze nektere hry vypadaji na ps3 lip nez na xboxu, ty to nedokazes, neprekousnes, ze papirover slabsi zelezo vypada lip nez to silnejsi...a pak kdo je trapnej :)

No hralo se mozna lip teda na xboxu ale graficky vypada lip na PS3 to je fakt jenom ze si prectes clanek na eurogamer.cz a vidis jedny obrazky, ja videl video, a dvoje obrazky takze je to 3 pro PS3 a 1 pro Xko :) Dokazu to priznat vsechny hry nevypadaj lip na PS3 , napr: cod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hralo se mozna lip teda na xboxu ale graficky vypada lip na PS3 to je fakt jenom ze si prectes clanek na eurogamer.cz a vidis jedny obrazky, ja videl video, a dvoje obrazky takze je to 3 pro PS3 a 1 pro Xko :) Dokazu to priznat vsechny hry nevypadaj lip na PS3 , napr: cod

Jenze ja videl video, obrzky cetl vic jak tri clanky a hlavne jsem OBE VERZE HRAL....a to mi tak vychazi ze xbox vyhral....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze ja videl video, obrzky cetl vic jak tri clanky a hlavne jsem OBE VERZE HRAL....a to mi tak vychazi ze xbox vyhral....

Tobe urcite :), hele rikam konec hadky zase se hadame mi dva a kazime toto tema, hadat se kdyztak budem az bude detailni rozbor plne verze ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobe urcite :), hele rikam konec hadky zase se hadame mi dva a kazime toto tema, hadat se kdyztak budem az bude detailni rozbor plne verze ok?

Co to ma spolecneho s demem? Ja a ocivdne i mnoho dalsich lidi tvrdi ze demo xboxu vypada lip, ty (a nikdo dalsi) tvrdi ze na ps3...jedna nula pro me..a konec....to jak bude vypadat plna verze je zase na dalsi hadku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to ma spolecneho s demem? Ja a ocivdne i mnoho dalsich lidi tvrdi ze demo xboxu vypada lip, ty (a nikdo dalsi) tvrdi ze na ps3...jedna nula pro me..a konec....to jak bude vypadat plna verze je zase na dalsi hadku :)

Ja a nikdo dalsi ? Asi neznas nick jmenem Readdy_B :) A ja s tebou nejak nesoutezim a to ze to nekdo tvrdi je mi u pice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu