Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

DeSmond nevím jak tě kontaktovat, pročisti si místo v PMkách už ti nemůžu poslat ani jednu zprávu máš to tam plný, pročisti si to - sry za maxi OT :D

Jezis sry, vcera jsem to promazaval a uz je to zase plny :) Ted uz je to cajk...

JJ v tom sme za jedno, na PC bych hry zrusil a ty penizýe co davaj na vyvoj her na PC bych rozdal pulku na PS3 a tu druhou na X360. Na hrani bych konzoli nevymenil i kdyby meli vyvrazdit pul.milionu lidi ;)

No zas tak radikalni nazor na to nemam, ty ses hotovej konzolovej nacista :)

Ale stvou me pckari co pomlouvaj konzole, ja jim to pc neberu, at si na tom hrajou, jejich blbost ze nikdy nepoznaj pravy hrani ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou každá platforma má svoje +, konzole mají skvělé gamepady a exluzivity jako je halo,uncharted,killzone,gears of war atd atd ale PC zase má skvělou klávesnici a myšku (mám Logitech G9X a G5 Blue - skvělé) a taky má WoWko (přemejšlejte jak by se taková hra hrála na konzolích - katastrofa) nebo třeba úžasný Counter Strike a tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou každá platforma má svoje +, konzole mají skvělé gamepady a exluzivity jako je halo,uncharted,killzone,gears of war atd atd ale PC zase má skvělou klávesnici a myšku (mám Logitech G9X a G5 Blue - skvělé) a taky má WoWko (přemejšlejte jak by se taková hra hrála na konzolích - katastrofa) nebo třeba úžasný Counter Strike a tak :)

Tak to je jasne, ale ty plusy nejsou plusy pro kazdeho....ja treba uz radsi hraji na gamepadu, takze ikdyz dam obcas nejaky warez na PC tak si rad pripojim gamepad.....a wowko me nejak extra nebere, ale zase se treba hrozne tesim na TOR....a CSko si taky obcas rad zahraju ale na to nemusim mit herni komp (ikdyz pravda koupil jsem si celkem drahy notebook abych na nem mohl pohode hrat :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z Games.cz

Tak nakonec to bude v pohode, diky bohu za to ze to neni ta nehratelna demo sracka :)

2Ultimate: V druhem crysis tematu nekdo zminil to, na co jsem uplne zapomnel a to, ze se ps3 zpocatku prodavalo dost pod cenou...takze kazdy kus dotovali....takze spousta kusum jim prachy brala a nepridavala....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z Games.cz

Tak nakonec to bude v pohode, diky bohu za to ze to neni ta nehratelna demo sracka :)

2Ultimate: V druhem crysis tematu nekdo zminil to, na co jsem uplne zapomnel a to, ze se ps3 zpocatku prodavalo dost pod cenou...takze kazdy kus dotovali....takze spousta kusum jim prachy brala a nepridavala....:)

No vidis me to bylo jasny ze PS3 full vrze bude jina. OT- psal sem xzone a prej nejpozdejs v den vydani to budu mit doma . + pouštní kamuflaž na zbran SCAR :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis me to bylo jasny ze PS3 full vrze bude jina. OT- psal sem xzone a prej nejpozdejs v den vydani to budu mit doma . + pouštní kamuflaž na zbran SCAR :P

JJ xzone je spolehlivy, kolikrat to i prijde o den dva driv :)

PS: Skoda ze ti tak jasny nebylo i to jak je to s tim demem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ xzone je spolehlivy, kolikrat to i prijde o den dva driv :)

PS: Skoda ze ti tak jasny nebylo i to jak je to s tim demem :D

Hele me se to demo libilo na PS3, ty obrazky z ty stranky byli fake, ale to bys mel vedet kdyz jsi to hral to demo na PS3, ale tamto sem kecal picoviny to priznavam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele me se to demo libilo na PS3, ty obrazky z ty stranky byli fake, ale to bys mel vedet kdyz jsi to hral to demo na PS3, ale tamto sem kecal picoviny to priznavam.

Muzu se zeptat co te utvrzuje v tom ze to byl fake? Prave ze jsem to demo hral, tak vim, ze bylo vyrazne horsi nez to na xboxu, coz me samotneho prevapilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu se zeptat co te utvrzuje v tom ze to byl fake? Prave ze jsem to demo hral, tak vim, ze bylo vyrazne horsi nez to na xboxu, coz me samotneho prevapilo...

Ja jsem dermo na xboxu nehral, ale hral jsem to na PS3 takhle to teda rozhodne nevypadalo, jestli tvrdis opak, bud si slepy a nebo si to nehral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem dermo na xboxu nehral, ale hral jsem to na PS3 takhle to teda rozhodne nevypadalo, jestli tvrdis opak, bud si slepy a nebo si to nehral.

A proc by to mela byt zrovna chyba z me strany a ne svoji? Na PS3 teda vypadalo to crysis stejne jak na obrazcich, co je ale horsi a co z obrazku nepoznas je nizky a kolisavy framerate (cti - seka se to jako prase) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proc by to mela byt zrovna chyba z me strany a ne svoji? Na PS3 teda vypadalo to crysis stejne jak na obrazcich, co je ale horsi a co z obrazku nepoznas je nizky a kolisavy framerate (cti - seka se to jako prase) :)

Tak ty si to bud nehral anebo si opravdu zamereny proti PS3, ted ti kamo zadnej argumnet nepomuze, na PS3 se to neseka jak tvrdis jak prase, na tech obrazcich je fake to ses tebou nebudu hadat PS3 demo si ocividne nehral a nema to s tebou cenu diskutovat. Ja to hral a vim. Tohle si vypravej tem tvejm xboxarum, normlanimu cloveku co to hral na PS3 ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty si to bud nehral anebo si opravdu zamereny proti PS3, ted ti kamo zadnej argumnet nepomuze, na PS3 se to neseka jak tvrdis jak prase, na tech obrazcich je fake to ses tebou nebudu hadat PS3 demo si ocividne nehral a nema to s tebou cenu diskutovat. Ja to hral a vim.

Pripominas mi jednoho kamarada, ktery mavzdy "svoji" pravdu a ikdyz vi ze keca, tak rekne ze ma "svou" pravdu. Ale on alespon vi ze to posral ty ne....ja to demo hral a bylo znate ze framerate nic moc, jakmile jsem prepnul na cloak tak se to zaclo sekat a bylo to nehratelne. A vis velky kulovy pac si hral jen PS3 verzi takze to asi muzez "realne" porovnat....A to ze je to fake je tvuj hloupe nazor....neni to fake, neni duvod aby to byl fake a ty rozhodne nemas dukaz ze to fake je, takze fakta mluvi v muj prospech :) Tak uz to do p*ce pochop...Ja dukaz mam, ty ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni problem muj PSN nick je DoNNie JeNxteR

To ze to je fake je tvuj ******ni nazor, ktery se o nic neopira, to ze to neni fake je muj nazor ktery se opira o to, ze jsem ty fotky videl a nikde nebyli zpochybnovany :)

Jinak se poradni koukni na stranku lensoftruth.com,kdyz si das head2head, tak zjisti ze ps3 vs. xbox. je 16:42 pro xbox...hlasujou lidi na zaklade prilozenych fotek...a bylo by fakt hloupe kdyby stranka s nazvem lens of truth co se zabyva srovnavanim konzolovych verzi her mela na sve stranky vyretusovane fotky ps3 verzi aby s ps3 vyjebavalo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni problem muj PSN nick je DoNNie JeNxteR

To ze to je fake je tvuj ******ni nazor, ktery se o nic neopira, to ze to neni fake je muj nazor ktery se opira o to, ze jsem ty fotky videl a nikde nebyli zpochybnovany :)

Jinak se poradni koukni na stranku lensoftruth.com,kdyz si das head2head, tak zjisti ze ps3 vs. xbox. je 16:42 pro xbox...hlasujou lidi na zaklade prilozenych fotek...a bylo by fakt hloupe kdyby stranka s nazvem lens of truth co se zabyva srovnavanim konzolovych verzi her mela na sve stranky vyretusovane fotky ps3 verzi aby s ps3 vyjebavalo :D

Vidis ja sem zase videl jine fotky ktere vyadaji uplne jinak ;), ve prospech PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni problem muj PSN nick je DoNNie JeNxteR

To ze to je fake je tvuj ******ni nazor, ktery se o nic neopira, to ze to neni fake je muj nazor ktery se opira o to, ze jsem ty fotky videl a nikde nebyli zpochybnovany :)

Jinak se poradni koukni na stranku lensoftruth.com,kdyz si das head2head, tak zjisti ze ps3 vs. xbox. je 16:42 pro xbox...hlasujou lidi na zaklade prilozenych fotek...a bylo by fakt hloupe kdyby stranka s nazvem lens of truth co se zabyva srovnavanim konzolovych verzi her mela na sve stranky vyretusovane fotky ps3 verzi aby s ps3 vyjebavalo :D

COZE??:D hej tak to je husty....no na hodne screenech je hlavne poznat ze verze PS3 je nejaka svetla...a co se mi asi vic libi je ten Cloak mode u PS3...ale treba tem screen tech schodu??:D to na Xboxu vypada jako kdyby to byla Crysis 2 na plny na PC...a u PS3 jako Crysis 1 na nejnizsi :D....musim rict ze jsem hral vsechny 3 verze(PC-Betu i Demo a PS3/Xbox Demo)a nevim kdyz to clovek neda vedle sebe(snad jen PC je videt ze je lepsi)tak to clovek nepozna....ale musim rict ze at jsem mel PS3 dal jsem hlas Xboxu.

uz jsem to sem daval sakra :D, musim to najit na eurogamer to bylo snad to najdu.

Tady http://gamingbolt.com/crysis-2-ps3-vs-xbox-360-vs-pc-1080p-hd-comparison

No pekny...ale asi jsem slepej...ale mne se ta Xboxova verze zda stejne lepsi i na tady tech sreenech :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na prvnim, je to na povazneou, na druhym jasne vede PS3 a na tretim to samy. Xbox verze ma spatne nasviceni barev, PS verze se podoba te PC barvama.¨

V0ndy: a jak si mam bejt jistej? Copak PS3 verze se ti libi vic nez ta xboxova? nerikej. Ja se nato tak tesim na srovnani full verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na prvnim, je to na povazneou, na druhym jasne vede PS3 a na tretim to samy. Xbox verze ma spatne nasviceni barev, PS verze se podoba te PC barvama.¨

V0ndy: a jak si mam bejt jistej? Copak PS3 verze se ti libi vic nez ta xboxova? nerikej.

Ses asi slepej ultime, prvni je uplne jasne pro xbox, na ps3 je to neostry a hnusny, dvojka jak rikam, jedine nasviceni ma ps3 lepsi, jinak je xbox zase ostrejsi a treti je rozdil uplne minimalni a to i v bravach, ted se akorat sam ztrapnujes....a vypadas jako nejvetsi ps3 fanboy, co proste nepripusti ze to na xboxu vypada lip...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na prvnim, je to na povazneou, na druhym jasne vede PS3 a na tretim to samy. Xbox verze ma spatne nasviceni barev, PS verze se podoba te PC barvama.¨

V0ndy: a jak si mam bejt jistej? Copak PS3 verze se ti libi vic nez ta xboxova? nerikej. Ja se nato tak tesim na srovnani full verzi.

A to že je na těch obrázcích PS3 verze tak "trochu" rozmazaná, to nevidíš? A přestan už, do prdele, prznit muj nick! Klidně piš Vondy, netrvám na velkym O ale tu nulu tam necpi *****.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem na to koukal a musim rict,ze na prvnim obrazku je jasne lepsi Xbox.Na druhym vede PS3 a treti je fakt asi nerozhodne.Jinak full verze na 107 plazme vypada vazne dobre.V nekterych lokacich jsem peknou chvili kolikrat jen stal a kochal se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu