Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

Tak ono v tom videu je to stejny zejo. Na tech fotkach jasne PS3 je peknejsi. IGN je dobrej server ano to ze rekl ze X360 je hezcejsi je pekne ale musi to nejak odudvodnit, je pekny ze rekl nejaky SCCa nebo co to bylo ale PS3 ma vetsi detaily a blur efekty, a podle tech fotek pstrejsi barvy. Takze mam si opirat o IGn nebo o vlastni oci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No prave ze tvym ocim radsi neverit, kdyz si u tech fotek z dema prohlasoval ze vypadaji lip na ps3 kdyz ocividne (a to potvrdilo i vic lidi tady) vypadali ty xboxove lip...me osobne to video prijde vicemene stejny, nekdy ma stcetlejsi momenty ps3 nekdy xbox...ale jestli ign rekl, ze ma xbox stabilnejsi framerate tak tomu verim (protoze se to stava u multiplatformovek casto) a je to docela podstatny duvod proc priznat vitezstvi xbox verzi....ale uprimne je to fakt jedno at si je hezci co chce....ty rozdily stejne budou minimalni.....(videl jsem i znatelnejsi rozdily, treba v RDR, to je zpackana ps3 verze)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoje oči jsou psí :P Jinak co kdyby jses už konečně vzpamatoval ty zakomplexovaný hip hoperský děcko, o věk tu nejde, jsem dokonce i mladší jak ty ale rozhodně nejsem takovej d*bil! Totálně všechny tu se*eš a nemluvim jen o xboxářích ale určitě i spousty PSkařů, radši sem už nepiš!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam ps3 i xbox ale kupuji xbox verzi protoze ma lepsi ovladac i live.

Mam to uplne stejne a prave z techhle dvou duvodu kupuji multiplatformovky vzdy na xbox...stejne tak to bude s crysis 2...ale pockam si :)

Všem už jde dneska jen o to co má lepší grafiku. Tady se úplně zapomíná na hratelnost. To je to hlavní co proslavilo třeba Half-Life 1. Ale to by někteří asi nemohli hrát protože to nemá blur efekt.

Nesouhlasim....ja si i ted rad zahruju stare "osklive" hry jako Mafii, Heroes 3 a pri prednaska dokonce i Duke Nukema....a vzdy dam prednost "dobre" hre pred krasnou...i proto jsem si puvodne kupoval wii (coz se nakonec zvrhlo a kvalitnich her bylo min nez na jinych konzoli)...a proto si i koupim 3DS a ne NGP...

Btw.: Kdyby mi zalezo jen na grafice, tak nehraji Halo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave ze tvym ocim radsi neverit, kdyz si u tech fotek z dema prohlasoval ze vypadaji lip na ps3 kdyz ocividne (a to potvrdilo i vic lidi tady) vypadali ty xboxove lip...me osobne to video prijde vicemene stejny, nekdy ma stcetlejsi momenty ps3 nekdy xbox...ale jestli ign rekl, ze ma xbox stabilnejsi framerate tak tomu verim (protoze se to stava u multiplatformovek casto) a je to docela podstatny duvod proc priznat vitezstvi xbox verzi....ale uprimne je to fakt jedno at si je hezci co chce....ty rozdily stejne budou minimalni.....(videl jsem i znatelnejsi rozdily, treba v RDR, to je zpackana ps3 verze)

Hele hadky jsou bezmyslny, to IGN rekne ze je Xbox 360 lepsi verze ok ale dukaz, takhle to muze rcit kazdej blbe, at naam udela detailni rozbor s FPS, a detalne nam popise ty efekty X360 verze ktery PS3 nema ok? Dokad to neudela tak to jsou jen pouha slova, problem s FPs na PS3 byl u dema PS3 full jsem zatim nehral snad zejtra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem už jde dneska jen o to co má lepší grafiku. Tady se úplně zapomíná na hratelnost. To je to hlavní co proslavilo třeba Half-Life 1. Ale to by někteří asi nemohli hrát protože to nemá blur efekt.

Tak zrovna mě o grafiku nejde, jde mi hlavně o hratelnost proto mě baví např. úžasný CS 1.6 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele hadky jsou bezmyslny, to IGN rekne ze je Xbox 360 lepsi verze ok ale dukaz, takhle to muze rcit kazdej blbe, at naam udela detailni rozbor s FPS, a detalne nam popise ty efekty X360 verze ktery PS3 nema ok? Dokad to neudela tak to jsou jen pouha slova, problem s FPs na PS3 byl u dema PS3 full jsem zatim nehral snad zejtra.

Zvlastni, ty nemas dukaz nikdy a vzdy si myslis ze mas pravdu, proc ten dvoji metr? IGN si to ocividne zase vycucala s prstu....vsadim se ze to jeste ani nehrala :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvlastni, ty nemas dukaz nikdy a vzdy si myslis ze mas pravdu, proc ten dvoji metr? IGN si to ocividne zase vycucala s prstu....vsadim se ze to jeste ani nehrala :D

Aha dik za info! pROC DETAilni rozbor? treba ptz aby nam to teda potvrdila jak je X360 lepsi nez ta PS3, zatim jsou to jen prazdna slova :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi tak tady mame rozbor od IGN, nikde sem si te lepsi X360 nevsiml pride mi to uplne stejny a to i s PC verzi

No co ja vidim je celkem propad FPS u PS3(to je uplne videt) a stejny s PC?hral jsi Crysis 2 na Full HD na PC? asi ne kdyz pises tohle...Crysis 2 na PC vypada uplne jinak(daleko vic ostra) a uz se tady nehadej....ja nevim jestli si slepej ale na kazdym obrazku nebo video je videt ze na Xboxu to vypada lip....a to nejsem zaujatej....mel jsem jak Xbox tak PS3 a sam vim jak nektery hry na PS3 vypadali o dost hur nez na Xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu