Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem mrknul na to srovnání na stejné stránce, kde srovnávali demo. Mrknul na řadu komentů a jednoznačně je prý lepší PS3 verze....v určitých momentech výrazně kvalitnější textury, ale hodně je zmiňováno právě nasvícení a zdroje světla. Je tam dokonce názor, že přestože se zdá, že v PS3 verzi je méně stínů, je to prý tím, že scéna je diametrálně jinak nasvícená.

A teď si vyberte. Před týdnem by tu černou mašinu kdekdo hodil ze svahu. Teď zase naopak. Kdoví, kde je pravda. Nicméně, co se týče nasvícení, jsou obě verze opravdu naprosto rozdílné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele popravde full verze se totalne lisi od dema FPS tam vubec nepada, vubec to neni jako v demu jako kdyby tu hru za tejden predelaly tak nevim. I barvy jsou lepsi nez v demu, myslim si ze tahle hra bude na vsech platformach vypadat skvele, hosi z Cryteku odvedli kus prace ;)

Ten MP je uzasnej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele popravde full verze se totalne lisi od dema FPS tam vubec nepada, vubec to neni jako v demu jako kdyby tu hru za tejden predelaly tak nevim. I barvy jsou lepsi nez v demu, myslim si ze tahle hra bude na vsech platformach vypadat skvele, hosi z Cryteku odvedli kus prace ;)

Ten MP je uzasnej!

Lehce klesajicimu FPS bych veril, protoze to je u multiplatformovek obecne u ps3 problem, uprimne doufam a verim, ze to ale zas tak strasne nebude :)

Tak mě už přišel Crysis 2 na poštu, za 20 minutek si pro něj jdu :)

To se nekdo ma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem hral celej den a čekal jsem teda víc :( docela už mě to nebaví jak jsou tam ti UFOni a navíc jsem jake si nudné pasáži a nejak sem to nepochopil ten příběh

***SPOILER***

On se vlastně prophet zastřelil a vy se vydávate za něj ale ten vědec/doktor zjistí že nejste prophet a ted dostáváte flashbacky díky tomu nanosuitu ??? ... a hra je o tom proč se prophet zabil nebo oč jde ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja taky ne ;) nechci se hadat, jako vubec mi to neprijde, vse v pohode, akorat kdyz je vzdy checkpoint tak se to sekne, ale to asi na kazde platforme. Jelikoz tohle je u her taky.

sorry ale DeSmond má pradu poklesi FPS jsou tam ale co mě to neštve jede to , jede tak co řešíš .. ale velkej pokles FPS jsem videl když jich tam na mě bylo asi 10 a ja rostelil asi 5 barelu u sebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco pro Ultima :)

David Cage z Quantic Dream (Heavy Rain): „PS3 je nejlepší konzole na světě, naše studio v dohledné době pro Xbox určitě nic nevytvoří.“

Sry za OT;)

Tohle uz se ale vi davno :P

Jjen sem zvedav jestli bude velkej rozdil mezi pristi generci jelikos MS a Sony se vydavaji kazdym jinym smerem.

Zajimavy kdyz sem s tim tankem rozstreloval barely, auta a CELL a jejich kary tak sem nic nezasnamenal, me o nic nejde ;), nebo kdyz padaj baraky tak nic, takze tyhle kecy bych sem radeji nepsal.Jedniny kdy se to sekne je checkpoint, ale to je schvalne na 100% jako ze se to zpracovava tohel je i u Assassina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem hral celej den a čekal jsem teda víc :( docela už mě to nebaví jak jsou tam ti UFOni a navíc jsem jake si nudné pasáži a nejak sem to nepochopil ten příběh

***SPOILER***

On se vlastně prophet zastřelil a vy se vydávate za něj ale ten vědec/doktor zjistí že nejste prophet a ted dostáváte flashbacky díky tomu nanosuitu ??? ... a hra je o tom proč se prophet zabil nebo oč jde ?

SPOILER!!!!!!!! takze kdo to nedohral nectete :D

BTW: pribeh se toci jen okolo Nanosuit coz mi prijde uplne na palici...jo invaze je tam super...ale vubec se o ni nemluvi 99% pribehu je to..aby tebe nekdo nekam dostal...a o nic jinyho nejde...nez o tvuj oblek...pac je prej nejakej lepsi a jedinecnej.....jo a preber si to s Prophetem jak chces ale..........no to je MegaSpoiler :D :D

na uplne konecnym videu pred tebe predstoupi a rekne.....a rikejte mi Prophet :D....takze jsem z toho byl dost zmatenej...a ani to v ty cely hre neni nejak vysvetleny...a porad znacej...ze jsi nekdo jinej...no je to divny....me celkove pribeh zklamal.

Jinak OT jeste :D diky za konzole ***** jeste to ani poradne nevyslo a na PC uz je patch :D jinak je diky konzolovymu portu :/....a prej ze Crysis 2 bude na PC uplne jinej........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poklesy fps jsou i na Xku... a docela bezne... jakmile je nejaka opravdu velka prestrelka tak to krapet klesne, ale neni ti nic smrtelnyho... Celkovy dojem z hrani to absolutne nekazi... Jedine co me trochu odrazovalo bylo nedokreslovani textur pri snipe scopu... proste zamiris na vojaka z velke vzdalenosti a ten vojak je nactenej jen z pulky -zakladni polygon a vypln barvnou. Pro me tohle bylo docela zavazny protoze ja jsem vice snipe/stealth typ hrace... A ten konec mohl byt trosku vic hardcore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poklesy fps jsou i na Xku... a docela bezne... jakmile je nejaka opravdu velka prestrelka tak to krapet klesne, ale neni ti nic smrtelnyho... Celkovy dojem z hrani to absolutne nekazi... Jedine co me trochu odrazovalo bylo nedokreslovani textur pri snipe scopu... proste zamiris na vojaka z velke vzdalenosti a ten vojak je nactenej jen z pulky -zakladni polygon a vypln barvnou. Pro me tohle bylo docela zavazny protoze ja jsem vice snipe/stealth typ hrace... A ten konec mohl byt trosku vic hardcore.

Jinak bych to asi nenapsal :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte, co je největší sranda? Threadů, kde se dohadují lidi, která verze je lepší....je na netu tuny. Přesto, jak se dostávají fakta na povrch, ukazuje se, že z nějakého důvodu lidi spíš preferují PS3 verzi. Samo, kdo má na výběr. Faktem je, že to vypadá na plichtu. Ne, že jsou obě stejné, ale že každá vede na v něčem jiném. PS3 má více efektů a údajně i hezčí textury, ale bohužel jede v nižším rozlišení a poklesy FPS jsou údajně větší....xbox verze efekty postrádá a nasvícení je údajně trošku jiné, naproti tomu má o něco větší rozlišení (nijak extrémně,ale znát to jde) a jede plynuleji (no, možná je to právě onou absencí efektů).

Každopádně, IGN dostalo v komentech pod recenzí C2 pěkně na frak....ale, dost lidí argumentuje právě a jenom webem LoT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu