Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ale stejne, trosku me to jako hrace pohorsuje, clovek si koupi hru na konzoli, takze ocekava ze pojede hladce a dostane hru ktera se kouse...to je na zabiti..ocividni je ale ten prublem individualni...stat se to me (treba tak jak v ty ps3 bete) tak jim to jdu vratit :) Pamatuju si jak me stvalo treba u Fable 3, kdyz se hra obcas sekla..a to mi neslo na hlavu kdyz ta hra vypada, jak vypada, tady to sice chapu, ale to neni omluva pro to, ze to tak je.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

crysis 1 byla revoluce v grafice...totální. DX 10 se vší parádou. PC hráči se nyní cítí právem ukřivděni, že konzole je o další mezník připravily. Holt, je zřejmé, že ce3 byl vyvinut hlavně proto, aby jel na konzolích. A jak to člověk tak sleduje, tak to jel by mělo být s několika uvozovkami. 30 fps u střílečky je prostě podle mne relativně málo....a bohužel to navíc ani 30 nedrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nejvic jsem doufal v limitku L.A. Noire, te se bohuzel nedockam....ale nejvic se tesim na limitky ME3 a Uncharted 3, tedy her, na ktere se tento rok tesim nejvic..... ale v zasade dam prednost vzdy limitce, pokud to neni nejaka predrazeni jako toto.... (za ty prachy bych koupil jen Legendary edici Hala ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau ,dnes sem si prinesl crysis 2 domu campaign je "strhujci" ale co me zajima je MP kdyz dam treba team instant action (quick game) tak to chvili nabiha a pak me to hodi jakoby do lobby s mapama a s hracema ale sem tam jenom ja a nejak se nechce nikdo pripojit ,dela vam to nekomu??dík... jinak je to dobry az na ten framerate ;)

tak uz sem na to prisel...stacilo pockat az se pripoji lidi xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda že to čím dál tím víc nabírá na síle ale víc mě baví vraždit CELLáky než mimozemštany :)

mě víc bavilo zabíjet Korejce než mimozemšťany v crysisu 1 :) ale v crysisu 2 mě zase naopak bavilo více zabíjet mimozemšťany než vojáky CELL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo ti byli opravdu směšní ti korejci v Crysis 1, ostatně ten příběh byl v Crysis 1 lepší a možná i hratelnost...Hlavně tam byli bossové jako v Crysis 2 ne...

ale taky třeba ta mimozemská trojnožka :) na supersoldiera dala celkem zabrat.... ale zase jak ke konci hry tam byli ti malý co se zneviditelňovali tak ty zase byli velice snadné porazit... ale vlastně když se nad tím tak zamyslím tak v jedničce bylo těch bosu víc.... a to nejen od mimozemšťanů ale také od Korejců .... jinak si nemyslím že crysis 1 byl příběhově lepší než crysis 2 ... beru to jako jednu dlouhou příběhovou linii :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo přesně ten mimozemskej sonic v crysis 2 byl epickej, a hlavně v tý misi na wallstreet! Ten byl nejtěžší.... A na konci ty co se zneviditelnovaly byli úplně easy, stačilo to jen pochopit, assassinate,escape,assassinate,escape,..... primitivní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu