Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

fps je uplne v pohode, samozrejme pokud preferujes hry ve 40/60fps budes sklamanej, ja osobne mam radsi hry, ktere bezi na 25fps. Z rychlejsiho enginu me osobne po chvili bolej oci (to asi bude v dnes jiz nekvalitni TV :D)... ale i tak radsi koukam na 25fps.

25fps LMFAO u mad?? wtf .. no vuci gustu zadny disputat, jinak ja hraju hry (na pc) pri 75fps pri full hd a max antialiasing tak ze to sviti az do kosmu a nikdy mne oci neboleli, cim to je? nesedis treba moc blizko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Teď akorát hraju Crysis 2, akorát mě trochu překvapila jedna věc, když si dám neviditelnost tak pořád vrhám stín ale nepřátelé mě stejně nevidí, první jsem si myslel že ten stín je bug ale asi to tak má být, zajímalo by mě co ostatní jestli to tak mají, na youtube tam je taky vidět stín tak to je asi ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Co je pro Crysis hry typicke a me se to libi ze hra muze byt zezacatku kur*vsky tezka i na nejlehci obtiznost. Jakmile se ale do hry dostanes, naucis se plne vyuzivat vsechny nanoschopnosti, zapojis mozek a zacnes to hrat trochu takticky, tak i superhuman obtiznost pro tebe zacne byt smesne jednoducha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak jak rika deepthroat.

Osobne sem se naucil hrat hry na nejtezsi obtiznost v dobach hrani na PC, kdy jeste fungovali lekarny pohozene po levelech. Kdo hral ve stejne dobe jiste da za pravdu, ze chodit po levelu s 2% zdravi a modlit se za dalsi lekarnu byl solidni hardcore. V te dobe slovo hardcore obtiznost mela opravdu svuj vyznam. Dneska je to prd i na ultrameganejtezsi obtiznost, zalezt za strom pockat 3 vteriny a 100% zdravi je zpet... :o to musi zvladnout snad kazdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, takový CoD1 to bylo o dost těžší (ikdyž lékarniček tam bylo někdy i dost).

Ale v CoD4 se jen skreješ, máš 100% a tak. Ikdyž abych řekl pravdu, tak mi to docela i vyhovuje, ale udělat něco jako za starejch dob, to by bylo super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu