Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Crysis 1 ma nudnej single, hraju ho na konzoli jen z taktrochu povinosti. Je to takovy utahany, skoda, ze tam neni rovnou i datadisk Warhead, Psycho to byl jinej typek. Nomad je rodinnej typ, papuce, fajka doma u krbu. Do valky se moc nehodi =o

Jj, souhlasim, jednicka je strasne utahana, chybi ji ten spad, co mela dvojka, ta me vazne bavila od zacatku do konce, ale jednicka byla az moc otevrena, ovladani mi neprislo tak hezky odladene jak u dvojky a kdyz me asi po dvou trech hodinach zastihl bug, kvuli teremu jsem nemohl dal, tak jsem radsi krabicku odlozil do supliku nez abych celou tu lokaci prochazel znova. MP mi prisel ve srovnani s MP z Crysis 2 totalne nehratelny, hral jsem ho jen chvili, ale prislo mi to dost nevyvazene....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj dvojka je co se ovladani tyka vychytana, i ty ruzny vylepsovaky nanoobleku jsou velky +. Clovek se s oblekem vic stotozni. Hrozne se mi ve dvojce libi jak je oblek ukecanej :D:D, a nejvic me dostala ta scena, kdy Alcatzar pomalu zdechne a oblek ho sam zacne ozivovat. To mi skoro ukapla slza :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovládání, stealth a funkce nanoobleku byli v Crysis 2 úžasné, hlavně když jsis je mohl vylepšovat. S tím nomadem je to tak trochu pravda, ikdyž mě jednička hodně bavila, warhead mam taky a je to pecka, kdyby se to objevilo na konzolích tak by to stálo za to si myslim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu